Toplam 495 Sayfadan Sayfa 341 İlkİlk ... 241291331339340341342343351391441 ... SonuncuSonuncu
Toplam 4942 adet sonuctan sayfa basi 3,401 ile 3,410 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: S3 2012 analizi

Alıntı komegan61 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    buradaki yorumlar yapılan saldırılara göre yapılıyor.
    sizin orduları kimse görmedi ki
    nasıl yorum yapsın
    merak etmeyin onları görünce ona göre yorum yapılır
    sıkıcı bir server olmuş, bakıyorumda tüm sağlam ordular kç lerde.
    yani deliler i adamus hayvanus lar daki adamları toplayıp kç lerle karşılaştırsan bariz fark ortaya çıkar.
    bir dahaki sefere server da herkes kç olsunda kısa sürede bitsin bu iş, server kç lerin tekeline girmiş resmen

Bu mesaja alıntı olarak yazacaktım yanlıs yapmısım komegan hocam.

Üye EKKAB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı rqecer kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Amcamın Saçı uzun olsa teyzem olur misali olmuş bu yorum
    Oyundan Soguyucak Bir Kç Görüyormusunuz Ey ahali

Bu arada Multi köyleri ile ayakta kalmaya Çalısan Topluluk Tur bizim rakiplerimiz.. Biz 4 5 senedir Ekip olarak burdayız ve o ekip hala burda..O nedenle İnat eden savaşan Kazanmaz KÇ kazanır

BU OYUN BİTMİŞTİR EY RAKİBİMİN AKLI SELİM OYUNCULARI ALTINLARINIZ BASKA SERVERLARA AKTARIP BENCE OYUNU BIRAKIN
    Abi ben oyundan soğuyalı çok oldu ya Hani şu tahıl tılsımını Buğra kardeşim çakılıp 20 saat ardından ben aldım ya o gün ben soğudum oyundan. Ben çakılmak için yollarken tılsım alıyorum ama tılsım almak için giderken ise bazıları kaçırıyor alamıyorum O değilde ne olacak bu servera gelen rakiplerin bu basiretsiliği ancak boş boş konuşuyorlar. Neymiş efendim o savunma 2-3 haftaya basılırmış ukalalık etmek istemem ama la abim 2-3 haftaya basılıyordu madem bu savunma kaç haftadır neden o kadar savunma varki wow köyünüzde? Madem bu savunmayı basmak bu kadar kolaydı ordular size çıkınca neden savunma yollayıpta köydeki sayıyı arttırmadınız diye sorarlar adama?

Lafla peynir gemisi yürümediği gibi lafla da bu oyun oynanmıyor be abi.
    Saygılar ve sevgiler s1de görüşmek üzere canlarım benim
    s7 (ANKA) ekkab, s3 (KÇ) ekkab, ts7 (RED ARMY) Maxjulot (son 3 ay), ts3 (KÇ) 300hp (ortakçısı), ts3 (KÇ) fakameto, ts8 PİSLİX
    Geçmiş geleceğin anahtarıdır.

Saldırıda en iyiler

Oyuncular Nüfus Köyler Puanlar
    1. delifişek 32387 37 688224
    2. recepumut 13761 16 564748
    3. komegan 22637 27 542667
    4. lılıçbalıgı 16752 23 503183
    5. KSK 28148 34 457914
    6. FREMD 16301 21 449179
    7. SENSEİ 25295 29 418569
    8. ada_01 18224 22 407955
    9. wonder 10459 14 406127
    10. uzanay 18012 23 399722
    11. mstconz 42669 40 382014
    12. dexter 21239 24 381175
    13. tadelle 24666 29 375580
    14. villager_ 17230 23 375175
    15. leone 19100 26 372026
    16. KingOfcameL 20874 31 357509
    17. melik16 12924 19 328189
    18. dangerstylee 6554 12 322543
    19. blueghost 13798 20 318999
    20. mbk 20640 31 306852

hamiş: ilk 20 de 18 KÇ oyuncusu var.

Alıntı EKKAB kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Abi ben oyundan soğuyalı çok oldu ya Hani şu tahıl tılsımını Buğra kardeşim çakılıp 20 saat ardından ben aldım ya o gün ben soğudum oyundan. Ben çakılmak için yollarken tılsım alıyorum ama tılsım almak için giderken ise bazıları kaçırıyor alamıyorum O değilde ne olacak bu servera gelen rakiplerin bu basiretsiliği ancak boş boş konuşuyorlar. Neymiş efendim o savunma 2-3 haftaya basılırmış ukalalık etmek istemem ama la abim 2-3 haftaya basılıyordu madem bu savunma kaç haftadır neden o kadar savunma varki wow köyünüzde? Madem bu savunmayı basmak bu kadar kolaydı ordular size çıkınca neden savunma yollayıpta köydeki sayıyı arttırmadınız diye sorarlar adama?

Lafla peynir gemisi yürümediği gibi lafla da bu oyun oynanmıyor be abi.
    Saygılar ve sevgiler s1de görüşmek üzere canlarım benim

aynen Birliklere ally geçip taşınızı tüfeginizi toplayın varınızı yogunuzu wow köyümüze atın dedigin zaman bu savunma geliyorsa 3 hafta da toplıyıcagın savunmayı düsünemiyorumD:

Tarihte Bugün: Google arama motorunu bulmuş.

Üye Ice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı rqecer kullanıcısından alıntı Mesajı göster

aynen Birliklere ally geçip taşınızı tüfeginizi toplayın varınızı yogunuzu wow köyümüze atın dedigin zaman bu savunma geliyorsa 3 hafta da toplıyıcagın savunmayı düsünemiyorumD:
    Abi aynı saniyedeki saldırıların arasına girebilen oyuncuları olan bir birlik 2 hafta 5.000.000 savunma toplar
    http://s7.directupload.net/images/120830/dwkkcgqy.swf
    Şike Türkiye için 10 harflidir ; Fenerbahçe
    Tescilli şikeci emek hırsızı kanatlı yaratıklar

Alıntı AraYuz kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    acikcasi biz gayet keyif aliyoruz hocam. Yeni versiyonda 2k mancinik ile wowdan seviye alinabildigini varsayarsan henuz yorum icin erken derim.

hayirlisi diyelim onumuze bakalim. Yikimlara yorum yapan arkadaslara sormak lazim. Hic yikilmadan kurulan wow gormusler mi
    kesinlikle katılıyorum hocam sizin yorumunuza..t4 versiyonu resmen oyuncular için sabır testi bir versiyon.bu versiyonda kim sebat eder kim daha çok altın harcar kim daha fazla ekip ruhunu devam ettirebilirse işi o götürür.inanın bana adam akıllı 15-20 tane adam olsun iki taraftan da ben bu servere 6 ay daha veririm.çünki dediğiniz gibi 2klık mançoların bile seviye alabildiği bir versiyondan bahsediyoruz.

Alıntı derinturk kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    kesinlikle katılıyorum hocam sizin yorumunuza..t4 versiyonu resmen oyuncular için sabır testi bir versiyon.bu versiyonda kim sebat eder kim daha çok altın harcar kim daha fazla ekip ruhunu devam ettirebilirse işi o götürür.inanın bana adam akıllı 15-20 tane adam olsun iki taraftan da ben bu servere 6 ay daha veririm.çünki dediğiniz gibi 2klık mançoların bile seviye alabildiği bir versiyondan bahsediyoruz.
    yahu arkadaş şu an kç nin wow kurma olasılığı %80 bunu inkar eden adam bu oyundan zerre kadar anlamıyordur sırf rakip yönetimin kendi oyuncularını oyunda tutma çabasıdır ve kendi hatalarını gözardı edip kendi egoları hırsı uğruna milleti nasrettin hocanın YA TUTARSA mantığıyla oyuna adapte etme çalışmasıdır, o kişinin emeğini parasını gasp tan başka bişey değildir.

Bundan 3 ay önce GURURdan bahsediyordunuz, şimdide çıkmış pervasızca hala atıp tutuyorsunuz, İnsana oyun başından beri ne yaptınız diye sormazlarmı (en azından adam olan kendi kendine bu soruyu sorar)
    Eğerki gerçekten sizde gurur olsa karşınızdakini tüm samimiyetinizle tebrik edecek erdem olsaydı 3 bölgeye karşı ve aynı anda savaşan tek bölge olan rakibiniz KÇ yi tebrik eder, ve yeni bir serverde burda tekrarladıgınız hataları tekrarlamadan birazda mantığınızı değiştirerek oyuna asılırdınız.

Hala oyundan zevk alıyoruz diyenler gerçekten tecavüze uğramaktan hoşlanan bir kişiliğe sahip heralde. ayıp ayıp

Tarihte Bugün: Google arama motorunu bulmuş.

Üye EKKAB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bakın saygıdeğer amatör rakip arkadaşlar rencide etmek istemiyorum ama saçmalamaya başladınız iyice.
    Tılsım mevcut olan hesaplara fake saldırı çıkıyorum sizler ise tılsım bulunmayan köyüme tek saldırı şeklinde fake saldırı çıkıyorsunuz.Hayır sıralı çıkın anlarımda tılsım yok la bu zamanda tek fake saldırı çıkılmasının bir nedeni olamaz. Bu tip saldırı atıpta beni güldürmeyin gerçekten çok fazla güldürdünüz, yeter artık!..
    s7 (ANKA) ekkab, s3 (KÇ) ekkab, ts7 (RED ARMY) Maxjulot (son 3 ay), ts3 (KÇ) 300hp (ortakçısı), ts3 (KÇ) fakameto, ts8 PİSLİX
    Geçmiş geleceğin anahtarıdır.

Alıntı emirmehmet kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    bundan sonra kimse KÇ'nin içinde MH var yardım ediyor. yok admin tanıdık KÇ'ye kıyak geçiyor gibi saçmalıkları söylemesin.
    Taraflı bir durumun olmadığı ortaya çıktı. azizist hesabında bir yanlış anlaşılma var durumun kısa zamanda çözüme kavuşacağı kanaatindeyim.
    beni hesaptan saymıyonuz yaw iblisler şehri de kılıtlı hala

Alıntı ARAP_KADRI kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Selamlar
    Cenman ve entamud ile isbirligi yaparak tilsimi aldim tek kahraman gidecektimde anlasilir abi ayip olur dediler o yuzden boyle az bir askerle bari gideyim dedim anlasilmasin diye ama yine anladiniz yaw entamud ve cenman in bizim multi hesap oldugunu anladiniz tebrikler ))
    Arkadaslar Bir cogunuz bu oyundan tartismasiz gayet iyi anliyorsunuz bazi sirf laf olsun diye cazgirlik yapanlar haric
    komegan ustadim cenmanin alis saati ile benim alis saatime imada bulunmus att denk gelmistir demis vs vs
    isin dogrusu sudur
    Nerdeyse bircok tilsima fake ye basladim ve saat basi takip ediyorum Bu tilsim cenmana kacirildigi anda onden 2 fake yolladim 2 saat sonrasina ise gercek saldiriyi koydum ulasim saatim yanilmiyorsam 26 saat tilsimin aktif olmasin dan cok az bir sure sonra caldim arkadasta kizdi riske girdi sanirim ve kaybetti
    3 ihtimal vardi ya calacaktim ya kaciracakti yada cakilacaktim orda fakat hic savunma olmamasina bende inanin sasirdim ne diyim simdi

Bu saatten sonra ne basilir denmiste bazi arkadaslar lilicta yanlis hatirlamiyorsam 6 depo hasarlandi 5 veya 15 seviyelere dustu dunya harikasi da 53 teydi en son
    Gunde 2 seviyeye yakin basildigini dusunursek 25 gun sadece dunya harikasi surer basilmasi ustune birde depolarin basilmasini koyarsaniz 2 ay gibi bir zaman eder exnas in wowunun sifirlandigini bile hesap ederseniz sizinkinin sifirlanmayacaginin garantisi varmi ? 2 3 ay icinde cok sey degisebilir bazilari oyundan sogur askerini cakan oyunu birakabilir
    kendi icinizde karmasa cikabilir yani bilinmeyen bir denklem gorecegiz herseyi zaman gosterecek
    saygılar
    ahhh şener abi ahh

Toplam 495 Sayfadan Sayfa 341 İlkİlk ... 241291331339340341342343351391441 ... SonuncuSonuncu