Toplam 492 Sayfadan Sayfa 341 İlkİlk ... 241291331339340341342343351391441 ... SonuncuSonuncu
Toplam 4913 adet sonuctan sayfa basi 3,401 ile 3,410 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: S3 2012 analizi

Alıntı derinturk kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    ben bu yazdıklarınızı üzerime almıyorum çünki serverde değilim

ben dediklerimde hala ısrarcıyım.karşılıklı 15-20 bilemedin 25 sağlam adam olsun bu server 6 ay daha uzar diyorum.çünki bu tür örnekleri gördüm.hatta bitirilemeyen serverleri de gördüm.en ufağından size canlı bir örnek vereyim speed 3x server nerdeyse bu server kadar zaman oldu hala bitmedi server 2 1.5 sene oldu hala wow kurulamadı v.s .benim demek istediğim kç iyi veya kötü olayı değil benim demek istediğim bu versiyonun pek oyun bilgisiyle bir alakasının olmadığı ve oyuncular için iyi bir para tuzağı olduğu.
    sana katılıyorum para tuzağı
    ama +/- birliklerinden neredeyse 150 merkezin yıkıldıgı bir birlik yöneticisinin kalkıpta zevk yapıyoruz demesi direkman bizi tecavüzcü konumuna sokuyor olmuyor birde bu pişknlikle burada yazıyor :/ Diyorum her zaman KÇ nin yaptığı icraatın yarısını yapsalar inanın forumda yazan tek KÇli göremezsiniz

Tamm bazen mesajlarımız karşıdan kendini beğenmiş kişilermişiz gibi algılanıyordur fakat hiçbirimiz gurursuz ve yüzsüz değiliz!!!
    Sadece hayallerimiz renkli!

Alıntı rqecer kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    yahu arkadaş şu an kç nin wow kurma olasılığı %80 bunu inkar eden adam bu oyundan zerre kadar anlamıyordur sırf rakip yönetimin kendi oyuncularını oyunda tutma çabasıdır ve kendi hatalarını gözardı edip kendi egoları hırsı uğruna milleti nasrettin hocanın YA TUTARSA mantığıyla oyuna adapte etme çalışmasıdır, o kişinin emeğini parasını gasp tan başka bişey değildir.

Bundan 3 ay önce GURURdan bahsediyordunuz, şimdide çıkmış pervasızca hala atıp tutuyorsunuz, İnsana oyun başından beri ne yaptınız diye sormazlarmı (en azından adam olan kendi kendine bu soruyu sorar)
    Eğerki gerçekten sizde gurur olsa karşınızdakini tüm samimiyetinizle tebrik edecek erdem olsaydı 3 bölgeye karşı ve aynı anda savaşan tek bölge olan rakibiniz KÇ yi tebrik eder, ve yeni bir serverde burda tekrarladıgınız hataları tekrarlamadan birazda mantığınızı değiştirerek oyuna asılırdınız.

Hala oyundan zevk alıyoruz diyenler gerçekten tecavüze uğramaktan hoşlanan bir kişiliğe sahip heralde. ayıp ayıp
    serverin başından beri cok degışık yorumlar yapıldı
    hatta kç nin silinecegini bile yazdılar
    oysa hala operasyon yapan yıne kç
    sanırım server sonuna kadar boyle gıdecek

Alıntı derinturk kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    http://forum.travian.com.tr/showthre...Server-2/page6

yukarıdaki serveri incelemenizi tavsiye ederim ..
    Eski sürüm eski server 2009 tarihli mesaj var sayfada
    Sadece hayallerimiz renkli!

Alıntı rqecer kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Eski sürüm eski server 2009 tarihli mesaj var sayfada
    klasik sürüm olarak sadece s5 vardı orası da bitti. bi de s9 vardı ama kapandı orası da ..yukarıdaki server t4 versiyonu..ve 8-9 ay önce başlamış olan bir wow süreci var ..buna dikkat çekmek istemiştim.

Üye a.t.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kenan abi seviye 60 yapmışın historia'ya gelde bir nargile içelim hep beraber
    Anarchy™ copright © 2006 - 2013

Bazi arkadaslar oyunlar ilgili algilarini degistirseler faydali olur sanirim. Surekli olarak yazanlar var ama ben tekrarlayayim. BU BIR OYUN. Her oyunda kazanan olur kaybeden olur. Her jaybedilen oyunu tecavuze benzetiyorsan ciddi sorunlarin var demektir.

Kucuk kizima her oyunu ( altini cizeyim OYUNU ) kazanamayacagini onemli olanin yaptigi isten oynadigi oyundan keyif almak oldugunu kazanip kaybetmenin sadece bu surecin bir sonucu oldugunu anlatmaya calisiyorum.

sizler tum oyunlari kazanan taraftansiniz galiba ki bu gibi gereksiz simarikliklar ve terbiyesizlikler yapiyorsunuz. Yorumlarinizi bunun bir oyun oldugunu karsinizda da dusman degil sizler gibi bir oyuncu grubu oldugunu dusunerek yazin.

Evet israrla soyluyorum daha wow u kurmadiniz, bu surumde daha cok yikariz yikiliriz.

ARAYUZ- Deliler WOW Bakicisi

Alıntı a.t.t kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    uğur bir organizasyon yapın
    sohbet ederiz

http://travian-reports.net/tr/report/657821701f1

bu raporda anlamadığım vbir durum var
    savunma kesildi
    reisli saldırı olmasına rağmen raporda buna ait bir ibare yok

Üye a.t.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı komegan61 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    uğur bir organizasyon yapın
    sohbet ederiz
    Cuma, Cumartesi, Pazar hergün uyar hocam, arkadaşların iş durumuna göre paslaşabiliriz. özellikle gelmeyen ( gelemeyen ) arkadaşlar ismi lazım değil caner gibi

hamiş: emirmehmet uzaktasın ama bir el atarsın sen bu işe bence.
    Anarchy™ copright © 2006 - 2013

Alıntı a.t.t kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    beklıyom hani şu bızım dudaklarımızı ucuklatıcak hayali orduların gelip benım wowun savunmasını atlayıp wow köyünü sıfır nufusa ındırmesini ondan sonra gelip keyif nargilesi tüttureyım

Toplam 492 Sayfadan Sayfa 341 İlkİlk ... 241291331339340341342343351391441 ... SonuncuSonuncu