Toplam 8 Sayfadan Sayfa 5 İlkİlk ... 34567 ... SonuncuSonuncu
Toplam 77 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Görsellerle Sıralı Saldırı

Dün mozillanın sekme özelliğini kullanarak 5-6 saldırıyı aynı saniyede sokarak, fake saldırısı yapmıştım.Saolsun saldırdığım kişi beni program kullannıyor diye şikayet ederek hesabımı kitletti.

Şunun da altını çizmeden geçmiyecem.Mozillanın bu basit özelliğini kullanarak saldırı yapmak yasak mı bunu bilimiyorum.Neyse dediğim gibi saldırıyı bu şekilde çıkardım eğer yasaksa hesabımın kapanması gayet doğal.Şayet deilse o zaman bu haksızlık dedilde nedir.

Daha önceki konularda bazı arkadaşlarımız bu özelliği kullanarak bu 5-6 saldırının aynı saniyeye giremeyeceğini üstüne basa basa söyleyerek program harici bunun mümkün olamayacağını söylediler.Bende yazdıklarıma dayanak olarak bunun için görsel bir video hazırladım.Umarım bir şeyler açıklığa kavuşur ve hesabımın haklı yada haksız kapatıldığı ortaya çıkar...
    Link;
    http://www.youtube.com/watch?v=XY4N36ZzqTY

Arkadaşın göstertiği yöntemin aynısı uyguladım.Bu yasak deilse neden hesabım kapandı.Buna cevap verebilecek yetkili kişilerden Mantıklı bir açıklama bekliyorum.
    Yeni Baştan tarafından (03-03-2010 Saat 15:32) değiştirildi.

Üye BobSwagger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aynı Saniyeye en fazla 7-8 Saldırı sokabiliyorum... ki 6 dan fazlasına Direkman incelemeden program teşhisi koyuyorlar. bu yüzden 6 dan fazla atmamaya dikkat et.

Ayrıca Mozilladan sekmeler ile saldırı atmak Yasak diye biliyorum..

+ Travian harici link yasak.
    NOGAI TROOPS FOR EVERYTHING..

Beste
    Guest

Mancınıkla Aynı Saniyede 20 Saldırı Yapmışım. Ceza Almadım =).

Alıntı Yeni Baştan kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Dün mozillanın sekme özelliğini kullanarak 5-6 saldırıyı aynı saniyede sokarak, fake saldırısı yapmıştım.Saolsun saldırdığım kişi beni program kullannıyor diye şikayet ederek hesabımı kitletti.

Şunun da altını çizmeden geçmiyecem.Mozillanın bu basit özelliğini kullanarak saldırı yapmak yasak mı bunu bilimiyorum.Neyse dediğim gibi saldırıyı bu şekilde çıkardım eğer yasaksa hesabımın kapanması gayet doğal.Şayet deilse o zaman bu haksızlık dedilde nedir.

Daha önceki konularda bazı arkadaşlarımız bu özelliği kullanarak bu 5-6 saldırının aynı saniyeye giremeyeceğini üstüne basa basa söyleyerek program harici bunun mümkün olamayacağını söylediler.Bende yazdıklarıma dayanak olarak bunun için görsel bir video hazırladım.Umarım bir şeyler açıklığa kavuşur ve hesabımın haklı yada haksız kapatıldığı ortaya çıkar...
    Link;
    http://www.youtube.com/watch?v=XY4N36ZzqTY

Arkadaşın göstertiği yöntemin aynısı uygulamadım.Bu yasak deilse neden hesabım kapandı.Buna cevap verebilecek yetkili kişilerden Mantıklı bir açıklama bekliyorum.

Ben bu konuda anlatılan yöntemi 2.5 yıldır sürekli kullanıyorum, aynı saniyeye 5-6 saldırının girdiği oluyor zaman zaman. Ama şu ana kadar bu nedenle hiç ceza almadım. Demek istediğim siz başka bir sebepten ötürü ceza almış olabilirsiniz bunu da bi düşünün. Mh size program/script kullanımından dolayı ceza verdim demiştir muhtemelen. Şifrenizi bilen bir arkadaşınız script kullanmış olabilir veya temsilciniz kullanmıştır. Mh lerin yanlı cezalar verdiğine de gözümle görene dek inanmıyorum.

*temsilciler kullanınca hesap sahibi ceza alırmı bilmiyorum, bilen birisi cevaplarsa iyi olur

Üye BobSwagger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

temsilci hesabına şifreli ile giriş yaptımı Sahibide ceza alabiliyorsa. sanırım Temsilci kural ihlali yaptımı hesap sahibide ceza alabiliyor.
    NOGAI TROOPS FOR EVERYTHING..

SpeLiaR
    Guest

arkadaşlar, şu anda belirttiğim taktik dışında çevrim dışı özelliği ile saldırıda var. o kesinlikle YASAKTIR ve Sprict ile aynı cezayı ALIRSINIZ. bu kesinlikle yasal bir yoldur. ADMİN ( oyun yetkilisi diyelim .) ) ile bizzat konuştum. Ve tam olmasada bir kısım bilgileri iLLEGAL olduğu için ÇIKARDIM. Bu taktikle hesabınız kilitlenmez..

Ve sistem bir yerden sonra aynı saniyeye saldırı SOKMUYOR. programsız mümkün değil..
    SpeLiaR tarafından (03-03-2010 Saat 15:48) değiştirildi.

Banned

Edit.... Deneme

Kural dışı herhangi bir durum yok.Temsilcim zaten birlik başkanı ve tecrübeli bir oyuncu kurallara uyması gerektiğini iyi biliyor.Aslında burdaki olay çok basit.Ben saldırımı konu başında açıklanan saldırı tekniğine göre yaptım ve hesabım kapatıldı.

Benim tahminim;Program kullananında, kullanmayanında hesabı kapatılıyor.Sonrasında Mh seni Support'a yönlendiriyor ki Admin kullandıkları programla Doğru tespitte bulunup bir karar versin.Ama haliyle zaman geçtikçe bu aleyhe işliyor.Kısacası Kurunun yanında yaşı da yakıyorlar.

SpeLiaR
    Guest

Alıntı Yeni Baştan kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Kural dışı herhangi bir durum yok.Temsilcim zaten birlik başkanı ve tecrübeli bir oyuncu kurallara uyması gerektiğini iyi biliyor.Aslında burdaki olay çok basit.Ben saldırımı konu başında açıklanan saldırı tekniğine göre yaptım ve hesabım kapatıldı.

Benim tahminim;Program kullananında, kullanmayanında hesabı kapatılıyor.Sonrasında Mh seni Support'a yönlendiriyor ki Admin kullandıkları programla Doğru tespitte bulunup bir karar versin.Ama haliyle zaman geçtikçe bu aleyhe işliyor.Kısacası Kurunun yanında yaşı da yakıyorlar.
    O zaman şunu belirteyim , hesap kilitlemek ceza vermek değildir. Hesabın incelenme süresidir. Eğer ceza alırsanız kilit açılır. Suçsuz bulunursanızda kilit açılır. Kilit bir ceza değildir. her hesabı kilitlenen suçlu olacak diye bir durum söz konusu değil. admin@travian.com.tr adresine durumu açıklayan mail atın. gerekirse konumun linkinide verebilirsiniz.

Alıntı SpeLiaR kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    O zaman şunu belirteyim , hesap kilitlemek ceza vermek değildir. Hesabın incelenme süresidir. Eğer ceza alırsanız kilit açılır. Suçsuz bulunursanızda kilit açılır. Kilit bir ceza değildir. her hesabı kilitlenen suçlu olacak diye bir durum söz konusu değil. admin@travian.com.tr adresine durumu açıklayan mail atın. gerekirse konumun linkinide verebilirsiniz.

Suppot travina yönlendırmıstı mh bende attım ve cevabı kısa otomatık bır mesaj hesabınız cezai işlem uygulayarak acılmıstır dedi.

Sonuc su;

Hesap haksız yere kapatılıp -3000 nufus cezası verılmıstır.Ve buna hiçbir dayanak gösteremeyerek ispat edilmemıstır.Oysa ben saldırıyı nasıl attıgımı izah etmıstım neyse Allah Mh ninde travian admınlerınınde belasını verır ıns.

Toplam 8 Sayfadan Sayfa 5 İlkİlk ... 34567 ... SonuncuSonuncu