Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ayak Tabanı Ağrısı

Üye omerfarrap44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Varsayılan Ayak Tabanı Ağrısı

Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum.Ayakkabımı değiştirdikten sonra, yürürken ayak tabanımın orta kısmında bir acı oluyor.İğne batması gibi, sızlama gibi bir acı.Normalde ayakta beklerken herhangi bir problem yok.Fakat ayak parmaklarımın üstüne yüklenip topuğumu havaya kaldırdığım zaman acıyor. Günlük hayatta çok probleme yol açıyor.Eskiden olurdu ama azıcık bir acı olurdu ve bende ayağım çatladı her halde diyerek bakmazdım bile.1-2 gün sonra geçerdi fakat bu sefer öyle olmadı.Tendinitis diye bir şey duydum fakat ne kadar doğru bir teşhis bilmiyorum.Doktora gitmem gerektiğimin ben de farkındayım, bunu belirtmenize gerek yok.Bu başka arkadaşlarımda da oluyormuş, acaba tecrübesi olan veya yardım edebilecek birisi var mı?Sebebi ne olabilir, nasıl geçer?
    Ref-

Ayağınızda şişlikler var mı? Nasıl olabilir.

Üye Sapiens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    "Konuşmakta en iyi değilsen sessizlikte kusursuz olmalısın." S.S

Alıntı omerfarrap44 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum.Ayakkabımı değiştirdikten sonra, yürürken ayak tabanımın orta kısmında bir acı oluyor.İğne batması gibi, sızlama gibi bir acı.Normalde ayakta beklerken herhangi bir problem yok.Fakat ayak parmaklarımın üstüne yüklenip topuğumu havaya kaldırdığım zaman acıyor. Günlük hayatta çok probleme yol açıyor.Eskiden olurdu ama azıcık bir acı olurdu ve bende ayağım çatladı her halde diyerek bakmazdım bile.1-2 gün sonra geçerdi fakat bu sefer öyle olmadı.Tendinitis diye bir şey duydum fakat ne kadar doğru bir teşhis bilmiyorum.Doktora gitmem gerektiğimin ben de farkındayım, bunu belirtmenize gerek yok.Bu başka arkadaşlarımda da oluyormuş, acaba tecrübesi olan veya yardım edebilecek birisi var mı?Sebebi ne olabilir, nasıl geçer?

Sen böyle şeylere çok kafayı takıyorsun. Ayağını sıcakta tut. Fazla da zorlama. Geçer. Eğer ayakkabı sıkıyorsa ondan da olabilir.
    491 sayfa oldu. 21. bölüm bitti.
    3 satırdan daha uzun imza yapabilen tek Üye...

Alıntı SthealthFiqhteR kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Ayağınızda şişlikler var mı? Nasıl olabilir.
    Hayır yok hiç bir farklılık ötekinden.
    Ref-

Nedendir bilmiyorum ki?Bana bir sürü problemim varmış gibi geliyor.Herşeyi kafama takıyorum.Sanki sorunlarımı saysam 5 dakika mı alacak . Ama yine de bazen artıyor, bazen ölümüne, birşey kopacakmış gibi sızlıyor.
    Ref-

Banned

topukluk kullanabilirsin

Üye kaan18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yeni ayakkabı giydiğimde bana da oluyor..Bir kaç gün sonra düzeliyor ama senin ki devamlı sanırsam..
    "Halk tarafından devlete, 'sen bana hizmet etmek için varsın; bunun ötesinde senin bir başka anlamın yok' denildiğinde, her şey yoluna girecektir'"(Osman PAMUKOĞLU)

Ayakkabımı değiştireli 2-3 gün oldu ve bu sorun ayakkabımı giymeye başladığımdan beri var.
    Ref-

Alıntı Maxim-1995 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    hay maşallah
    Oyunla İlgisiz bölümünde post kasılmıyor ki
    Ref-