Toplam 2 Sayfadan Sayfa 1 12 SonuncuSonuncu
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Madalya Kayboldu, Yardım

Exclamation Madalya Kayboldu, Yardım

Arkadaşlar dün s8de haftanın en iyilerinde haftayı bitirdim, fakat madalyanın kodu gelmedi, son anda geçmişlerdir falan diyebilirsiniz fakat 3. sıradaydım, böyle birşeyin olması imkansız, son anlarda bile bir değişim olmadı 3.ydüm ve Multihuntere de durumu bildirdim fakat bir cevap alamadım, ne yapmalıyım??

HANUKA
    Guest

Multihunter'dan cevap gelmesini beklemeniz kafidir.

Banned

madalya kim vurduya gitti

Talking

Alıntı HANUKA kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Multihunter'dan cevap gelmesini beklemeniz kafidir.
    Dostum sırf madalya için geç hesap açtık, şuan yağmada en iyilerde 10. oyuncunun 3de biri kadar yağma yaptık, ve server açılalı ne kadar oldu siz düşünün, şimdi madalya alamassak yani iyi olmaz, multihunterden de cevap gelene kadar, ohoo

Üye iskenderunlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

madalyan kaybolmaz ilk zamanlar bende böle idim saldırıda 6 ıncı sıradaydım kurdele gelmedi diye sasırdım
    neyse eger 3 üncü isen madalyan vardır
    köyünüzün profilinize giriniz
    ve profil deiştiriniz var oraya tıkla en altta madalyalar diye bir kutucuklar görüceksiniz madalyanızın kodu orda yazar
    iyi oyunlar...iyi forumlar...
    Yok da ne demek?.. O bir ''var'' olmak gerek... Tam yokta, yok da yoktur. Öyleyse ''yok'' bir ''var''ın var ettiği var... Bir ''var''ki, yalnız o var, gerisi yok, yok da yok... Yok da o ''var''ın icadı...

Banned

Alıntı iron maiden kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Dostum sırf madalya için geç hesap açtık, şuan yağmada en iyilerde 10. oyuncunun 3de biri kadar yağma yaptık, ve server açılalı ne kadar oldu siz düşünün, şimdi madalya alamassak yani iyi olmaz, multihunterden de cevap gelene kadar, ohoo
    Msjınızı attıktan sonra 72 saate kadar cevap geleceğinden emin olabilirsiniz..

Banned

Öncelikle madalya kodunun nerde olduğunu biliyormusun eğer biliyorsan ve orda değilse bencede multihunter dan cevap bekle ...

HANUKA
    Guest

Alıntı iron maiden kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Eğer konu düzgün ve mesaj içeriğide anlaşılabilir ise 3 gün içinde kesin olmasada gelir.Gelmezse support'a mesaj atın.

Banned

Alıntı HANUKA kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Eğer konu düzgün ve mesaj içeriğide anlaşılabilir ise 3 gün içinde kesin olmasada gelir.Gelmezse support'a mesaj atın.
    Katılıyorum bence multihunter ı bekleme direk supporta yaz

Madalya bugün olmazsa yarın gelir 1. olan kişiye sorun belki onada gelmemiştir
    Hoşçakal Sol Yanım ..

Toplam 2 Sayfadan Sayfa 1 12 SonuncuSonuncu