Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Askeri üs ne işe yarar?

Question Askeri üs ne işe yarar?

Askeri üs ne işe yarar arkadaşlar? :s sadece seviye 15 olunca turnuva yeri kuruluyor bu mu :s

Kâtip Ahkâm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Script kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Askeri üs ne işe yarar arkadaşlar? :s sadece seviye 15 olunca turnuva yeri kuruluyor bu mu :s
    Askeri üs adı üstünde askeri harekat yapabilmen için gerekli binalardan biridir.

Her seviyede en fazla 5 saldırı çıkarabilirsin ayrıca.

dostum askeri üs reis kabile reisi veya senatör cıkarmanda gerekli birimdir ve seviye 10 ister askeri üs seviye 20 olursa ateş mancınığı ile çift atış yapmana olanak sağlar yani yararı çok
    Ne olursan ol olduğun gibi ol

askeri üs garip bişi sanki kimse bilmiyomuş gibi gerçi bende tam olarak çözemedim ama deneyen görür sırf bunu için arkadaşla köyler açtık ve denemeler yaptık benim askeri üssüm 5 onunki 1 ve bana 10 tokmak salladı ve benim askeri üssümde bütün hepsini şu şekilde göster ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? siz şimdi dieciksinizki hep öyle gösteriyor ama bide şu var 1 tokmak attıgında şunu farkettik ? 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 yani bu saldırının tokmakla oldugunu ve 5 askerden az oldugunu gösterirodu.
    5 askere kadar bunu gördük 6 degince yine ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? buna döndü inşallah çözen bildirir

Üye

Alıntı Ahkâm kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Askeri üs adı üstünde askeri harekat yapabilmen için gerekli binalardan biridir.

Her seviyede en fazla 5 saldırı çıkarabilirsin ayrıca.
    Herseviyede 5 saldırı özelliği kaldırılmıştır . Saldırılar limitsizleştirilmiştir.