Toplam 2 Sayfadan Sayfa 1 12 SonuncuSonuncu
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tahıl Yetersizliği

Varsayılan Tahıl Yetersizliği

tahıl yetersizliğinde yani - ye düştüğü zaman asker ölümleri nasıl gerçekleşio deponda tahıl varsa yinede ölürler mi bide bu ölümlerin sırası var mı ? gidipte en başta reis ölmez heralde. saygılar

deponda tahıl varsa ölmezler depondaki tahılıda ihmal etmiyceksin tabiki -deyken tahılın

Tahıl sayın - lerde ise ve tahılın tükenmekte ise en iyi çözüm tarla basmaktır

Alıntı dalton13 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    tahıl yetersizliğinde yani - ye düştüğü zaman asker ölümleri nasıl gerçekleşio deponda tahıl varsa yinede ölürler mi bide bu ölümlerin sırası var mı ? gidipte en başta reis ölmez heralde. saygılar
    Depoda tahıl varsa ölmezler

Üye cesurların - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

deponda tahıl varsa ölmez ama bu tahıl yavaş veya hızlı tahılın ne kadar - de olduğuna bağlı azalır ve 0 a düşerse -1 -2 olmaya başlar askerlerin ölür

anladım sağolun peki sırası var mı bu ölümlerin?

beyler konuyla ilgisi deil uzaktan yakından alaksı yoq ama ben hızlı cevabı aktifleştiremedim

anladım sağolun peki sırası var mı bu ölümlerin?
    Sanırım en çok olan lar ölmeye başlıyor, birde galiba ilk destek gelen askerler ölüyor

depodaki tahıl 0 lanıncaya kadar düşmeye devam eder, ilk önce destekler ölmeye başlar ve eski forumdan hatırladığım kadarıyla da en fazla sayıdaki askerden başlar ölmeye, ölen askerin tahılı depoya konur, o da biterse diğer bir asker ölür ve onun da tahıl miktarı depoya konur, bu şekilde ölmeye devam ederler.

Üye sagokoliq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ilk önce destek gelen askerlerin en çok olanından başlayarak ölürler. destek bitince kendi askerlerinin en çok olanından başlayarak ölmeye devam ederler. her ölen askerle ambarınıza askeri üretmek için harcadığınız tahıl geri gelir. örneğin tokmak sallayan öldüğünde 40 tahıl ambarda gözükür ve 40 tahıl bitince 2. tokmk sallayan ölür tekrar tahıl gelir. bu sebeple tahıl ne kadar eksideyse ambara gelen tahılın bitiş hızı artacağındna askerlerinde ölüm hızı artmaktadır. her ölen askerle tahıl artıya doğru ilerlediği içinde asker ölüm hızı giderek yavaşlamaktadır.
    Edepli edebinden susar, edepsiz onu ben susturdum sanır!..

Toplam 2 Sayfadan Sayfa 1 12 SonuncuSonuncu