Toplam 2 Sayfadan Sayfa 1 12 SonuncuSonuncu
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tahıl Yetersizliği

Varsayılan Tahıl Yetersizliği

Öncelikle Keyifli Forumlar Arkadaşlar,

Oyuna ilk başladıgımızda görevleri yapsakta yapmasakta tahıl - ye duseceğinde tahıl yetersizliği tarlayı yukseltiniz diyor ve hiç bir bina yapamıyoruz. boşu boşuna tarlaya hammadde harcıyoruz. Nolur yani tahıl -1 olsa ? Benim fikrim oyuna başladıgımızda kayıt oldugumuzda bize bir soru sorulsun ve isteyenlere tahılı - ye düşşe bile tahıl yetersizliği demesin...

HeduaN
    HeduaN tarafından (13-01-2010 Saat 18:25) değiştirildi.

Üye ŞeRBetCi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tamam da görevleri yapmazsan zaten demiyor ki

ayrıca asker basabiliyorsun ..
    onun dışında da oyun başı harici bina yapabiliyorsun .. 1 hafta sonra falan ??

Alıntı ŞeRBetCi kullanıcısından alıntı Mesajı göster

Görevleri yapmayınca tahıl yetersizliği diyor. benim demek istediğim mesela oyun başında 2 tahıl üretimi var ve kışla kuracaksın 4 tahıl yiyor. Ve kuramıyorsun boşu boşuna tarlaya hammadde harcıyorsun.

Alıntı ŞeRBetCi kullanıcısından alıntı Mesajı göster

yapsanda yapmasanda her zaman der.

tahıl yetersizligi bina nüfusunuzun, tarla üretimini geçmesiyle oluşur bunuda biliyorsunuzdur umarım.bir gün sizde askersiz kalabilirsiniz
    beni yormayın, beni kırmayın.. anlamazsanız kalsın, hiç dokunmayın..

bak okula gitmeden nce gel bi tarlanın eeviyesini 1 arttır beim ki 4 saatlik 1 arttırdım 11 oldu öğlen geldi 1 daha arttırdım 19 oldu saatlik öleden sonra arttırdım 28 oldu şimdi saat 20.08 de artırıcam acaba ne olcak ??
    +REP DEĞİL
    SAYGI İSTERİZ!

bence olmaz öyle şey tahıl - ye düşsün diyorsun tahıl ambarında tahıl bitince o - ne olucak? -1 tahıl nereden karşılanıcak? asker bastığında asker ölüyor onun yerine ama binada böyle bir şey söz konusu olamaz..

Alıntı sdfasada22 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    bence olmaz öyle şey tahıl - ye düşsün diyorsun tahıl ambarında tahıl bitince o - ne olucak? -1 tahıl nereden karşılanıcak? asker bastığında asker ölüyor onun yerine ama binada böyle bir şey söz konusu olamaz..
    ayarlarsın sende kardeş tahıl -1 e düştüğünde 10 saatte 10 tahıl gider snn deponda 10 tahılın yoksa hesabı sil derim.

Üye Kılıç91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tahılsızlık yuzunden asker basamamaktan şikayetçiysen tarla seviyesini artır

Alıntı Kılıç91 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    tahılsızlık yuzunden asker basamamaktan şikayetçiysen tarla seviyesini artır

Bende onu diyorum işte boşuna tarlaya hammadde vereceğimize tahıl - ye düşşün. Ben olsam oyun başında hic tarla basmam ama şartlar zorluyor basmaya. nasıl olsa yagma geliyor - ye düşşe kac yazar ?

Alıntı HeduaN kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    ayarlarsın sende kardeş tahıl -1 e düştüğünde 10 saatte 10 tahıl gider snn deponda 10 tahılın yoksa hesabı sil derim.
    tahıl olur olmaz o önemli değil..bende tahıl yok 10 tahılda yok neden hesabı silicem snn dediğinin uygulanması olmaz bence..

Toplam 2 Sayfadan Sayfa 1 12 SonuncuSonuncu