Toplam 19 Sayfadan Sayfa 14 İlkİlk ... 41213141516 ... SonuncuSonuncu
Toplam 186 adet sonuctan sayfa basi 131 ile 140 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: KÖFTE birlikleri Eleme-Final oluşumu

Kıdemli Üye
    Uye Rutbesi
    ultrAslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tarihi lisede de, ünide de sevmezdim.
    Bu oyunu ne kadar oynadığın değil, ne kadar zevk aldığın önemlidir.

ltx Game of Teuton & s9 Serintürk & Inx Game of Teuton

Alıntı Haci Vosvos kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Bende şu yanlışı düzelteyim. Tevrat incil Araplara inmedi alakası yok. Sadece orayı sonradan Araplar fetetti.
    Yazimi okursaniz araplarin bolgesi dedim. Yoksa hic bir dinin bir irka ait oldugunu soylemedim.
    Nozzle(-_+) tarafından (18-05-2017 Saat 00:59) değiştirildi.

Alıntı osmancan71 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    cof kendi dışında bi birliğe değer vermişmi kuzeye farklı davransın

Bu araya kaynamasın. Geçen turnuvada Bölgeyi belirledik ve o bölgeye gelip oynayacak her oyuncu bizimledir dedik. O bölge içerisinde bana mesaj atmış her birliğin oyuncusuna ayrım gözetmeksizin elimden geleni yapmışımdır.

Bırakın da o birliğin oyuncuları çıkıp sizin bu çirkin sözcüklerini kullansın. Oturduğunuz yerden başka birlikler adına sallamaktan yorulmadınız mı? Hadi utanmıyorsunuz anladık.

Bahsettiğin KUZEY Birliğinin oyuncularının çoğu ile görüşüyordum ben. Ama biz Rus sınırında çetin bir savaş veriyorduk. ARAP ların olduğu bölgenin arkasına gidip gram faydası dokunmadan oynayan oyunculara soracaksın bunu. Aktif savaşan oyuncuların destek verememesi normaldir. Ki o aktif savaşa rağmen bak gecenin 3-4 gibi destek ayarladığım bir günden ve sonrasında KUZEY Başkanından gelen teşekkür mesajı.

Şimdi soruyorum, bu kapağa rağmen bu rezilliklerine devam edecek misin?

Bak bu alttaki yazı hala forumda duruyor.

Uye Rutbesi
    çiçili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı ultrAslan kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Tarihi lisede de, ünide de sevmezdim.
    tarih kitaplarinda yazan tarih ile zaten hiçbirşey elde edilemiyor okul kitaplarında yazılan tarihin %80 i yalan yada gelişen olayların tam tersi araştirmak lazım.

Alıntı COF Kemal Başer kullanıcısından alıntı Mesajı göster

Bu araya kaynamasın. Geçen turnuvada Bölgeyi belirledik ve o bölgeye gelip oynayacak her oyuncu bizimledir dedik. O bölge içerisinde bana mesaj atmış her birliğin oyuncusuna ayrım gözetmeksizin elimden geleni yapmışımdır.

Bırakın da o birliğin oyuncuları çıkıp sizin bu çirkin sözcüklerini kullansın. Oturduğunuz yerden başka birlikler adına sallamaktan yorulmadınız mı? Hadi utanmıyorsunuz anladık.

Bahsettiğin KUZEY Birliğinin oyuncularının çoğu ile görüşüyordum ben. Ama biz Rus sınırında çetin bir savaş veriyorduk. ARAP ların olduğu bölgenin arkasına gidip gram faydası dokunmadan oynayan oyunculara soracaksın bunu. Aktif savaşan oyuncuların destek verememesi normaldir. Ki o aktif savaşa rağmen bak gecenin 3-4 gibi destek ayarladığım bir günden ve sonrasında KUZEY Başkanından gelen teşekkür mesajı.

Şimdi soruyorum, bu kapağa rağmen bu rezilliklerine devam edecek misin?

Bak bu alttaki yazı hala forumda duruyor.

algıcı yalancı kemal al ozmn şuraları oku ... istersen dahada ekleme yapalım. araya kaynamasın demiş bide verecek cevabın vardıda sen okadar gün bekledin yani bizde yedik

osmancan71 tarafından (20-05-2017 Saat 13:53) değiştirildi.

algıcı yalancı kemal al ozmn şuraları oku ... istersen dahada ekleme yapalım. araya kaynamasın demiş bide verecek cevabın vardıda sen okadar gün bekledin yani bizde yedik

1) bu zamana kadar beklemem normal. Uzun süredir foruma girmediğimi farketmişsindir. Ve gerekli dosya evdeki bilgisayarda, uygun zamanı bulup eklerim.

2) Sen iftira atıyorsun. "Kimi önemsemiş ki bla bla bla" diye. Bak ben yaptığım icraatı ve o birliğin başkanının yazdığını ekliyorum.

3)Verdiğin mesajlarda bir alaka kuramadım. COF ve benle ilgili bir mesajın "m" si bile yok. Neyin kafası bu. Boncuk bulmuş gibi de seviniyor. Senin yalanına kanıtlı bir bir mesaj veriyorum ama sen cevap olarak alakasız bir mesaj yazıyorsun.

4) Son olarak Cihat Zerger'în yazdığı ve senin kanıt diye eklediğin son mesajda geçen kısım;

SONUÇ OLARAK:
    1-) İLK Kez Katılan Ekiplerin Server Acemiliği
    2-) TR Kadrolarının Hiyalerşik Yönetsel Yapıda Olmaması ( Her Hesap Sahibinin Başkan ve Komutan Olması)
    3-) Hatlar Arasında Bağ Kurulamaması
    4-) Planlanmış Akış Olmaması ( 0-50 Gün/50-100 gün )
    5-) Duyumla Fikir Sahibi Olmamız( Bizzat Bilgi İle Değil Salt Duyum)

Başta 2. madde olmak üzere hepsine katılıyorum zaten. Sen dahil bu foruma girip sallayan herkes "Başgan" havasında

1) bu zamana kadar beklemem normal. Uzun süredir foruma girmediğimi farketmişsindir. Ve gerekli dosya evdeki bilgisayarda, uygun zamanı bulup eklerim.

2) Sen iftira atıyorsun. "Kimi önemsemiş ki bla bla bla" diye. Bak ben yaptığım icraatı ve o birliğin başkanının yazdığını ekliyorum.

3)Verdiğin mesajlarda bir alaka kuramadım. COF ve benle ilgili bir mesajın "m" si bile yok. Neyin kafası bu. Boncuk bulmuş gibi de seviniyor. Senin yalanına kanıtlı bir bir mesaj veriyorum ama sen cevap olarak alakasız bir mesaj yazıyorsun.

4) Son olarak Cihat Zerger'în yazdığı ve senin kanıt diye eklediğin son mesajda geçen kısım;

SONUÇ OLARAK:
    1-) İLK Kez Katılan Ekiplerin Server Acemiliği
    2-) TR Kadrolarının Hiyalerşik Yönetsel Yapıda Olmaması ( Her Hesap Sahibinin Başkan ve Komutan Olması)
    3-) Hatlar Arasında Bağ Kurulamaması
    4-) Planlanmış Akış Olmaması ( 0-50 Gün/50-100 gün )
    5-) Duyumla Fikir Sahibi Olmamız( Bizzat Bilgi İle Değil Salt Duyum)

Başta 2. madde olmak üzere hepsine katılıyorum zaten. Sen dahil bu foruma girip sallayan herkes "Başgan" havasında

1. yi mazur görelim

2. attığım mesajlarda gayet açık bu sene sen herkes kendi ekibiyle gelsin diyo olabilirsin ama geçen sene herkes biliyoki turnuvaya türkleri temsil eden türk ekiplerinin başkanı olarak gittin kendini öyle gösterdin . direk isim vermelerine gerek yok kendini bizden iyi bilecek halinde yok orada sitem edilen kişi belli destek verilmedi sözleri ile.

3. yukardaki maddede yazdım. isminiz geçmediğinden o mesajlara cevap verenlerde sizin ekip zaten

4. buda işte bi benden alıntında bahsettiğim şey algı yapman. koca pragrafta işine gelen kısmı çekmişin.. neyseki üstte tamamının olduğu link var..

örnekleri artıralım... kendinizden başka birliklerin düşüncelerini ne kadar umursamışınız...

osmancan71 tarafından (20-05-2017 Saat 14:34) değiştirildi.

1. yi mazur görelim

2. attığım mesajlarda gayet açık bu sene sen herkes kendi ekibiyle gelsin diyo olabilirsin ama geçen sene herkes biliyoki turnuvaya türkleri temsil eden türk ekiplerinin başkanı olarak gittin kendini öyle gösterdik . direk isim vermelerine gerek yok kendini bizden iyi bilecek halinde yok orada sitem edilen kişi belli destek verilmedi sözleri ile.

3. yukardaki maddede yazdım

4. buda işte bi benden alıntında bahsettiğim şey algı yapman. koca pragrafta işine gelen kısmı çekmişin.. neyseki üstte tamamının olduğu link var..

örnekleri artıralım... kendinizden başka birliklerin düşüncelerini ne kadar umursamışınız...

Osmancancık, bunlar boş hareketler.

Bana farklı konuların farklı farklı tartışmalarını atma. Bunların benle alakası yok. Beni suçlayacak bir delil değil.

Kuzey ekibi İstiklal Çatısında geldi. İstiklal Birlikleri Başkanı Kasis_Büfecidir. Algı yaratma. İstiklal Birliklerinin tüm sorunlarıyla kendisi ilgilenmiştir. Yücel Abi eleme boyunca da benimle olmuştur, desteklemiş yardımcı olmuştur.

Ben COF Birliklerinden sorumlu olmakla birlikte, yabancı müttefiklerimizle sorun yaşayan her oyuncu ile de ilgilenmişimdir.

Araplarla yaşanacak 2 büyük olayı ben çözdüm. 2 defa savaşın eşiğinden dönüldü Araplarla.
    Vietnam ile bir çok defa sorun yaşandı.

Hayır yani, burda oturmuş oyunu oynamamış kişilere aylarca verdiğimiz emeği, verdiğimiz mücadeleyi anlatıyorum sayfa sayfa. İşin tuhaf kısmı da bu. Sırf COF Muhalefetisin. Neden? "Zamanında şu birlikteyken yıktılar, bu birlikteyken yıktılar, ordayken yıktılar...Bu yüzden COF u sevmiyorum, siyah deseler beyaz diyorum. Boş boş muhalefet ediyorum. Travian hayatımda başka hiç bir atraksiyonum yok" deyip çık işin içinden bence.

Bana farklı konuların farklı farklı tartışmalarını atma. Bunların benle alakası yok. Beni suçlayacak bir delil değil.

Kuzey ekibi İstiklal Çatısında geldi. İstiklal Birlikleri Başkanı Kasis_Büfecidir. Algı yaratma. İstiklal Birliklerinin tüm sorunlarıyla kendisi ilgilenmiştir. Yücel Abi eleme boyunca da benimle olmuştur, desteklemiş yardımcı olmuştur.

Ben COF Birliklerinden sorumlu olmakla birlikte, yabancı müttefiklerimizle sorun yaşayan her oyuncu ile de ilgilenmişimdir.

Araplarla yaşanacak 2 büyük olayı ben çözdüm. 2 defa savaşın eşiğinden dönüldü Araplarla.

Hayır yani, burda oturmuş oyunu oynamamış kişilere aylarca verdiğimiz emeği, verdiğimiz mücadeleyi anlatıyorum sayfa sayfa. İşin tuhaf kısmı da bu. Sırf COF Muhalefetisin. Neden? "Zamanında şu birlikteyken yıktılar, bu birlikteyken yıktılar, ordayken yıktılar...Bu yüzden COF u sevmiyorum, siyah deseler beyaz diyorum. Boş boş muhalefet ediyorum. Travian hayatımda başka hiç bir atraksiyonum yok" deyip çık işin içinden bence.
    Haaa buarada.... İstiklal Birlikleri ve COF Birlikleri olarak Güneydoğu bölgesine yerleştik. Giderken de duyurumuzu yaptık. "Bu bölgede TIRSIN ULAN wow dikecek. Müttefiklerimiz bu birliklerdir. Buna uyum sağlayacak Türk birlikleri gelsin dedik. Bazı ekipler hem bu bölgeye gelip hem de alınan kararı dinlemeyip desteklşemiyorsa oturup bunun üzerine konuşalım. Neden farklı bölgeye gitmediler? Neden gelip uyum sağlamadılar?

Kasis_Büfeci (Yücel Abi'ye) Genel Başkan olması konusunda bizzat ben söyledim. İşleri dolayısıyla yoğun olduğunu ve ilgilenemeyeceğini söyledi.

Artık şu tek adam, yok herkesin başkanı zart zurt bırak bu ayakları. Oraya gelip de, her taşın altına eline koyacak, her soruna koşturacak birisi varsa herkesten çok ben desteklerim.

Ama kendi köyüyle ilgilenmekten başka hiç bir halt yapmayıp, getirdiği 3-5 kişiyle oyun oynayıp, sonra da çalışan adamlara laf söyleyenlerden artık herkes tiksiniyor.

Gelin, icraat yapın. Koşturun, mücadele verin, çoğunluğun fayda sağlayacağı adımlar atın. Bunları yapın ki forumda sadece boş konuşmaktan öte olmasın yaptıklarınız.

sen benim söylediğime cevap versende konu kapansa. yaşanan sorunları çözmüşündür buna laf etmedim ztn. diğer birliklerin turnuva tecrübesi olanların düşüncelerine fikirlerine önem vermiyon . o mesajların hepsindede gri ile ilgili yazanlar size uyarılarda bulunmuş ve uyarılarına rağmen fikirleri destek görmemiş ki oyun anlamında yardım etme ihtimalin olsun. turnuvada emek verdiğim tek hesapta şu mesajdaki orduyu basan hesap oldu bi kaç hafta (max4) multilerine yardım ettim yoruldukları için ve işleri olduğu için.#1854

geçen seneye göre iyileşme var sende ama yeterli olduğunu hiç sanmıyom

Toplam 19 Sayfadan Sayfa 14 İlkİlk ... 41213141516 ... SonuncuSonuncu