Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Musallat Birlikleri

Varsayılan Musallat Birlikleri

+|+ bölgesinde üstünlüğü ele almış, iddialı bir yapılanmadır.

Sadece tecrübeli ve inanan oyunculardan oluşan kadromuzda,

ufak tefek intikamları kovalamaktan çok genel amaca hizmet vazifemizdir.

Biz kurduk, hep birlikte büyütelim!

-/- bölgesinde de yapılanması bulunan birliklerdir ve merkezi +/+ da olmasına rağmen iyi durumdalardır

Musallat +/+ bölgesini hakimiyeti altına almış bulunuyor.. Sonuna kadar Musallat <3

Alıntı NapoleoneX kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Bu yoruma cevap vermeden gecemicem. Her bolgede birlik actiniz. Hedefiniz 4 bolgede hakimiyet ama bos hayal bu. Daha svnin 2. Haftasina girildi hic birsey belli degil. Daha gecen gun kac yildir ara verdim birlik ariyorum ortagimla diye foruma yazan adami ilk gunden genel yonetime yazmissiniz. Gordugum kadariyla istiklalden daha saglam suanda musallat birlikleri en azindan daha derlenip toplanmislar
    3 bolgede oynayan musallata bu konuda laf soylemiyorsun da bizkm 4 bolgeye mi takiliyorsun bunuda sen mi yaziyorsun bombos serverde senin varligin bile hissedilmiyor.ilk 3 yoruma bak bakalim sahte hesaplar acip musallat ovuluyor onlara takilmiyorsun benim dedigime mi takiliyorsun ? Baska bir sorunun varsa soyle oyle bel alti vurmaya calisma
    2 yildir oynamayan arkadas 4 yil once ki arkadasim ciktigi icin olmasin oyle bilmedigin konuya atlamayacaksin gercegini sorarsin cevabini veririz bu konuda sorunun varsa bilelim.
    Bunu server sonunda goruruz .
    Benim yorumuma cevap atma gereksinimi duydun da +/+ da musallat kontrolu sagladi -/- sagladiya niye cevap yazamadin ayni serverde oynamiyoruz herhalde azicik haritayi top10 u acipta bakin.
    x-ray tarafından (21-05-2017 Saat 00:17) değiştirildi.
    TSK | TheRovels

Alıntı x-ray kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    3 bolgede oynayan musallata bu konuda laf soylemiyorsun da bizkm 4 bolgeye mi takiliyorsun bunuda sen mi yaziyorsun bombos serverde senin varligin bile hissedilmiyor.ilk 3 yoruma bak bakalim sahte hesaplar acip musallat ovuluyor onlara takilmiyorsun benim dedigime mi takiliyorsun ? Baska bir sorunun varsa soyle oyle bel alti vurmaya calisma
    2 yildir oynamayan arkadas 4 yil once ki arkadasim ciktigi icin olmasin oyle bilmedigin konuya atlamayacaksin gercegini sorarsin cevabini veririz bu konuda sorunun varsa bilelim.
    Bunu server sonunda goruruz .
    Benim yorumuma cevap atma gereksinimi duydun da +/+ da musallat kontrolu sagladi -/- sagladiya niye cevap yazamadin ayni serverde oynamiyoruz herhalde azicik haritayi top10 u acipta bakin.
    Adamlar gayet normal sekilde yorum yazmis.Bel alti vurdugum yeri goster bakalim merak ettim.Top10a senden fazla bakiyorum. Ve her 2 gunde 1 tum birliklerdeki adamlari inceliyorum. Senin yaptigin tek is her baskana birlesme mesaji yazmak.ilk gunden kapima gelipte belki bizden birlesme teklifi bekliyorsundur diye yalvaran kim? Ha bu arada birlik ile birlesme alt birlikle ugrasacak olsam emin ol bu svde sesin solugun bukadar cikmazdi. Ekibimle sade bir oyun oynayacagimi belirttim en basinda. Zamani geldiginde varligim belli olur svde sen sknti etme
    NapoleoneX tarafından (21-05-2017 Saat 09:18) değiştirildi.
    HANEDAN ~ Spectre

Alıntı NapoleoneX kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Adamlar gayet normal sekilde yorum yazmis.Bel alti vurdugum yeri goster bakalim merak ettim.Top10a senden fazla bakiyorum. Ve her 2 gunde 1 tum birliklerdeki adamlari inceliyorum. Senin yaptigin tek is her baskana birlesme mesaji yazmak.ilk gunden kapima gelipte belki bizden birlesme teklifi bekliyorsundur diye yalvaran kim? Ha bu arada birlik ile birlesme alt birlikle ugrasacak olsam emin ol bu svde sesin solugun bukadar cikmazdi. Ekibimle sade bir oyun oynayacagimi belirttim en basinda. Zamani geldiginde varligim belli olur svde sen sknti etme
    Sana cevap verme tennuzulende bile bulunmuyorum hele senin gibi baskalarinin sahsini yasayanlara hic cevap vermem. Burada cok dir dir yapma oyunda goster marifetini Hodri meydan !
    Daha ozgun olamayan birisisin birlik ismin bile calinti.yalniz dikkat ette zamanindan once tekmeyi yeme. Hadi aslanim isine bak yoluna git
    Bu arada yalvarmak senin haddine sen her sana mesaj yazani konusani yalvariyor diye nitelendiriyorsan sorunun var demektir at bakalim buraya o iddaa ettigin yalvardigim yazismayi herkes gorsun
    x-ray tarafından (21-05-2017 Saat 10:50) değiştirildi.
    TSK | TheRovels