Toplam 76 Sayfadan Sayfa 23 İlkİlk ... 1321222324253373 ... SonuncuSonuncu
Toplam 755 adet sonuctan sayfa basi 221 ile 230 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: [Server 1] WOW Gidişatı

Uye Rutbesi
    Night Elf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Abuzer Kadayıf kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    yazmak icin yazma aglayan belli :-) kirmiziyi gorunce hop kos foruma agla :-) once kimle ne derin diplomasi yaptiniz onu anlatin :-) abi sen bize saldirma biz sana saldirmayiz :-) sonra dik durun
    Sadece guluyorum sana

Rotund Jere/SON-Tinky Minky/H Z Z
    BigBoss HADEME/HIV
    Ç&T Totem / Ç&T- ToTeM/ North West

Uye Rutbesi
    arcmrt21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Abuzer Kadayıf kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    yazmak icin yazma aglayan belli :-) kirmiziyi gorunce hop kos foruma agla :-) once kimle ne derin diplomasi yaptiniz onu anlatin :-) abi sen bize saldirma biz sana saldirmayiz :-) sonra dik durun
    Kaymaklı kadayıf, senin aklından geçen gibi değil işte.

Saldırma lütfen anlaşalım lütfen diyen bir çok Nar lı arkadaş vardı. Bazıları yönetici idi. Ama silip gittiler. Geriye de senin gibi kaymaklı kadayıf bıraktılar.

Ben herkes gibi elimde tapeleri barındırmam. Gücü yeten, yüreği yeten silmeden saldıracak.

Daha saldırdıktan sonra silmeyeni göremedim.
    Sirius tarafından (19-05-2017 Saat 12:54) değiştirildi. Sebep: Kullandığımız kelimelere dikkat edelim
    Dünya senden olmayanlarla hoştur...Onların sana verdiği ilimlerle, kıymetlerle, gönüllerle hoştur.Sadece senin gibiler değil, senden olmayanda çok yaşasın ki, sen de yaşa.Hele bir de onun gözünde gör şu fani dünyayı. - Seyduna

Uye Rutbesi

Aha hazırlıksız yakalandık

gece şenlik var. ama hani cumartesiyi pazara bağlayan geceydi ona göre ayarladık kendimizi

BigBoss HADEME/HIV

Uye Rutbesi
    çiçili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Night Elf kullanıcısından alıntı Mesajı göster

gece şenlik var. ama hani cumartesiyi pazara bağlayan geceydi ona göre ayarladık kendimizi
    ++ dan tanklari ile toplari ile yola çıktılar bakalım ne olur ben alt biter tozunu alırlar diyorum bizim wowa kabaran bişey var
    çiçili tarafından (19-05-2017 Saat 19:19) değiştirildi.

Alıntı arcmrt21 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Kaymaklı kadayıf, senin aklından geçen gibi değil işte.

Saldırma lütfen anlaşalım lütfen diyen bir çok Nar lı arkadaş vardı. Bazıları yönetici idi. Ama silip gittiler. Geriye de senin gibi kaymaklı kadayıf bıraktılar.

Ben herkes gibi elimde tapeleri barındırmam. Gücü yeten, yüreği yeten silmeden saldıracak.

Daha saldırdıktan sonra silmeyeni göremedim.
    Mimarim hani aya yerleşmişlerdi bunu unutmuşlar.yazik insanlik icin buyuk bi kayip.
    iylik yapar gibi görünmeyin,iylik yapin görünmeyin!!!

bizim wowda bozuk olmazın laa
    S6-S1Alexina NORTH.W

Alıntı Alexina kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    bizim wowda bozuk olmazın laa
    Montanayla ortak kuralım
    osmancan71 tarafından (19-05-2017 Saat 23:46) değiştirildi.

USTA MÜBAREK GÜN DİYE ÖNE ÇEKTİK . OKUDUK ÜFLEDİK . BİRAZ FAZLA GELEBİLİR ASKER SAYICA YANLIZ ŞUNU SÖYLEYEYİM ; SAYGI ÇERÇEVESİNDE EVET BURASI BİR EĞLENCE AMACIDA TAŞIYOR SONUÇTA , ÇOK KAN AKICAK VE GÜZEL BİR SALDIRI ORGANİZASYONU İLE GELDİĞİMİZİ İFADE ETMEK İSTİYORUM . ARKAMA YASLANIP İZLEYECEM 04:11:01 İLE GİRİŞLERİMİZİ 13 SALDIRI ÇIKTIK . HAYIRLISI İLE SERVER YENİDEN BAŞLAR MI HEP BERABER GÖRELİM . ŞUNU SÖYLEMEDEN GEÇMEYEYİM 5.5 ALTI DİYORLAR 4 LİRA DİYE YA EKSİ olsaydı oynayın derdim ...
    Sirius tarafından (20-05-2017 Saat 01:39) değiştirildi. Sebep: Tamamı büyük harf içeren cümleler kurmayalım lütfen, kelimeleri küçük harfle yazalım

Uye Rutbesi

Alıntı karakteris kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    USTA MÜBAREK GÜN DİYE ÖNE ÇEKTİK . OKUDUK ÜFLEDİK . BİRAZ FAZLA GELEBİLİR ASKER SAYICA YANLIZ ŞUNU SÖYLEYEYİM ; SAYGI ÇERÇEVESİNDE EVET BURASI BİR EĞLENCE AMACIDA TAŞIYOR SONUÇTA , ÇOK KAN AKICAK VE GÜZEL BİR SALDIRI ORGANİZASYONU İLE GELDİĞİMİZİ İFADE ETMEK İSTİYORUM . ARKAMA YASLANIP İZLEYECEM 04:11:01 İLE GİRİŞLERİMİZİ 13 SALDIRI ÇIKTIK . HAYIRLISI İLE SERVER YENİDEN BAŞLAR MI HEP BERABER GÖRELİM . ŞUNU SÖYLEMEDEN GEÇMEYEYİM 5.5 ALTI DİYORLAR 4 LİRA DİYE YA EKSİ olsaydı oynayın derdim ...
    Hayirlisi bakalim rihanna koc basmis demek

BigBoss HADEME/HIV

Hayirlisi bakalim rihanna koc basmis demek
    Wow un son hali 77 suan itibarle tahminim en fazla 60 altın na düşmez o kadar orduyu 17 seviye verdim cokmu verdim
    S6-S1Alexina NORTH.W

Toplam 76 Sayfadan Sayfa 23 İlkİlk ... 1321222324253373 ... SonuncuSonuncu