Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Natarlara Yağmada Asker Kaybetme (Yardım)

Varsayılan Natarlara Yağmada Asker Kaybetme (Yardım)

Merhaba arkadaşlar, bu natarlara çok tilt olmuş bulunmaktayım ne kadar etliye sütlüye karışmayan olsalarda sevmiyorum

Şimdi hepimiz biliyoruz sur ve köşk seviyesine göre savunma puanı elde ediyorlar evet ama şöyle birşey var aynı köye ben 100 tokmak gönderiyorum 1 kayıp veriyorum(zırh dökm. seviye 20), birlikten eleman 20 tokmak gönderiyor kayıpsız dönüyor ne alaka ? son olarak bu kayıpları nasıl azaltabiliriz, yakındakilerin köşk ve sur u yıkıyorum başka savunma bonusu veren birim varsa paylaşın, uzaktakilere ne yaparım onuda bilen varsa bunu paylaşsın

ilginiz için teşekkürler bol yağmalar..

Alıntı Umtklcl kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, bu natarlara çok tilt olmuş bulunmaktayım ne kadar etliye sütlüye karışmayan olsalarda sevmiyorum

Şimdi hepimiz biliyoruz sur ve köşk seviyesine göre savunma puanı elde ediyorlar evet ama şöyle birşey var aynı köye ben 100 tokmak gönderiyorum 1 kayıp veriyorum(zırh dökm. seviye 20), birlikten eleman 20 tokmak gönderiyor kayıpsız dönüyor ne alaka ? son olarak bu kayıpları nasıl azaltabiliriz, yakındakilerin köşk ve sur u yıkıyorum başka savunma bonusu veren birim varsa paylaşın, uzaktakilere ne yaparım onuda bilen varsa bunu paylaşsın

ilginiz için teşekkürler bol yağmalar..

köşk yoksa defans vardır sen köşk sur yıkıyorum diyorsun defansta yoksa kayıp vermemen gerekir
    nacizhane tavsiyem natar yağmalarken atlılarını kullanman yönünde olacaktır

rapor detayına bakıyorum herhangi bir asker yok, tabi önceliğim atlılar ama server yeni o kadar aklı yok şuanlık 200 kusur yağmaya çıkabiliyorum tek seferde, kayıp vermemek için 200'er tokmak koydum her köye kayıp vermediğimde var illaki onlarıda 50 100 arası

Uye Rutbesi

Natar köylerinde malum üzerine sur bulunmuyor köylerdeki saray ve köşk mevcut ise manco ile yıkman asker kaybını önleyecektir.