Toplam 2 Sayfadan Sayfa 1 12 SonuncuSonuncu
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Çiçek avı!

Community Manager

Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cool Çiçek avı!

Sevgili oyuncularımız!

Hiç korsan hazinesini bulmak istediniz mi? İpuçlarını takip etmeyi sever misiniz? Bu sefer sizin için çok özel bir yarışma hazırladık!

Çiçek avına hoşgeldiniz! Forumda bir yerlere 6 tane çiçek yerleştirdik. Hepsini bulabilecek kadar şanşlı olan kim?

Nasıl katılırım:
    1. İlk ipucu aşağıda verilmiştir. Hakkında konuştuğumuz konuyu forumda ara ve bul, onu bulduğunda bir sonraki bilgiye ait ipucunu da bulacaksın, bu ipucunun yanında bir çiçek de var olacak.
    2. Bu gizlenmiş 6 konunun linkini çiçeklerle birlikte topla ve bu konu altından bizimle paylaş. Merak etmeyin, buraya yazdıklarınız ayın 17'sine kadar görünür olmayacak!
    3. 6 çiçeği de bulan oyuncularımızdan rastgele seçilecek 3 oyuncu 50 altın ödül kazanacak.

İşte bu kadar kolay! Hadi başlayalım:
    İşte ilk ipucu: 1. Çiçek "Oyun başı, Hızlı- Başlangıç" yeni özelliğini size anlattığımız konunun içinde sizi bekliyor!

Not: Bu etkinliği buradaki konu altından tartışabilirsiniz.
    Odin

Community Manager

Community Manager

Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Unutmayın, sadece son çiçeğin bulunduğu konuyu değil, diğer tüm çiçeklerin bulunduğu konuların linkini bizimle paylaşmanız gerekiyor

Alıntı bk1 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    ahan da 6 çiçek
    Odin

Community Manager

Alıntı Odin kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Unutmayın, sadece son çiçeğin bulunduğu konuyu değil, diğer tüm çiçeklerin bulunduğu konuların linkini bizimle paylaşmanız gerekiyor
    1. Çiçek http://forum.travian.com.tr/attachme...6&d=1492072931

Katılmıyorum ben bundna sonra etkinliğe Diğer etkinlikte 2. oldum altınım gelmediii

Toplam 2 Sayfadan Sayfa 1 12 SonuncuSonuncu