Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bad gateway bad gateway

Varsayılan Bad gateway bad gateway

Bu sorun için bakım çalışması yapıldı zannediyordum cidden bakım değil de bakma çalışması yapılmış hala aynı problem giderek katlanarak devam etmekte

Travian pişmanlıktır. Zor sabrediyorum şu an az kaldı bırakacağım. Ayda 500 lira veriyoruz oyuna gene de düzgün kuramıyorlar bir serveri. Umarım geç olmadan akılları başlarına gelir çözüm bulurlar.
    s2 yanlızkral(DEVREDİLDİ.)
    3X MALIBU

Alıntı simsekhırsızı kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Travian pişmanlıktır. Zor sabrediyorum şu an az kaldı bırakacağım. Ayda 500 lira veriyoruz oyuna gene de düzgün kuramıyorlar bir serveri. Umarım geç olmadan akılları başlarına gelir çözüm bulurlar.

valla hocam kusura bakmayında müstahak size aylık 500 lirayla ev geçindirenler var sen ayda 500 lira veriyorsun adam seni iplemiyor bile ne güzel bulmuş koyunu yoluyor işte enayi çok diyor o bıraksa başkası gelir bu mantık var adamlarda

böyle bir hizmete nedir aylık 500 lira nabıyorsun server 1. falanmısın valla aylık 600-1200 gibi bir altınla çok güzel işler yapılabiliyor

he istersen aylık 1000 lira ver benim umrumda olmaz ancak neresini tutsan elinde kalan bir oyuna gerçekten o para cok üstad

ki o parayla en az 2 köyden rekor ordu basamıyorsan zaten boşunada veriyorsun demektir
    KUMARBAZ HARİKASI ##The king Rihanna

Rihanna
    saw diesell
    & KARA BULUT

Alıntı makevelie kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    valla hocam kusura bakmayında müstahak size aylık 500 lirayla ev geçindirenler var sen ayda 500 lira veriyorsun adam seni iplemiyor bile ne güzel bulmuş koyunu yoluyor işte enayi çok diyor o bıraksa başkası gelir bu mantık var adamlarda

böyle bir hizmete nedir aylık 500 lira nabıyorsun server 1. falanmısın valla aylık 600-1200 gibi bir altınla çok güzel işler yapılabiliyor

he istersen aylık 1000 lira ver benim umrumda olmaz ancak neresini tutsan elinde kalan bir oyuna gerçekten o para cok üstad

ki o parayla en az 2 köyden rekor ordu basamıyorsan zaten boşunada veriyorsun demektir
    Oyunu paralı da parasız da oynadım. Eğlence amaçlı oynuyoruz zaten genelde wow gibi bir derdim olmaz. Ordumu basar yıkımımı yapar işime bakarım. Serverda 3. yüm sanat eseri de toplasan 1 köy anca daha fazla attırmıştır sanat eserine yatırım yapmam pek 3-4 asker köyünden asker basarak oynuyorum dolayısıyla sadece npc'ye günde 100 altın gidiyor. Sadece paraya da bakmıyor tabi oyun server başında paranın pek önemli olmadığı zamanlar ilk 3 göçmeni çıkartan da bendim. Ama oyun bazen çok can sıkıcı olmaya başlıyor zaten sıradan hale geliyor her şey iyi bir yere geliyorsun bölgene hakim oluyorsun rakip çıkmıyor karşına gene sıkılıyorsun. Üstüne bir de server problemleri olunca oyun iyice çekilmez hal alıyor.
    s2 yanlızkral(DEVREDİLDİ.)
    3X MALIBU

Alıntı simsekhırsızı kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Oyunu paralı da parasız da oynadım. Eğlence amaçlı oynuyoruz zaten genelde wow gibi bir derdim olmaz. Ordumu basar yıkımımı yapar işime bakarım. Serverda 3. yüm sanat eseri de toplasan 1 köy anca daha fazla attırmıştır sanat eserine yatırım yapmam pek 3-4 asker köyünden asker basarak oynuyorum dolayısıyla sadece npc'ye günde 100 altın gidiyor. Sadece paraya da bakmıyor tabi oyun server başında paranın pek önemli olmadığı zamanlar ilk 3 göçmeni çıkartan da bendim. Ama oyun bazen çok can sıkıcı olmaya başlıyor zaten sıradan hale geliyor her şey iyi bir yere geliyorsun bölgene hakim oluyorsun rakip çıkmıyor karşına gene sıkılıyorsun. Üstüne bir de server problemleri olunca oyun iyice çekilmez hal alıyor.

hacı onu diyorum bende dediklerinin hepsini emin ol az altınlada yapabilirsin bu oyuna yıllardır para verdikte ne oldu adamların kaale aldıkları yok en azından kazançları düşünce belki birşeyler dank eder valla bu dönemde hala gidip gladyatör miğferine 200k gümüş veren adam varsa oyun başı o adam düzülmeye mahkümdur hacı

s1 dede görüyorduk haftalık 500-1000lira harcıyan babaları 150. gün tak diye tüm askerleri silindi karpuz gibi kaldılar ortada yani real hayat gibi oldu oyun yarın ne olacağının garantisi yok

Rihanna
    saw diesell
    & KARA BULUT

kardeşim belki adamın geliri aylık 40bin tl onun için 500tl 10krş hesabına gelir kardeşim ekonomik durumlarını bilmeden insanların yorum yapma başka devletlerin ürettiği sistemler ülkemizde maalesef gözle görülür halde az kaldı sunun şurasına 10 15 gün sonra kast sistemide gelir ülkeye padişah sistemide yargılamayın kimseyi elden giden gitti ülkemizde

Alıntı Mr Earthshaker kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    kardeşim belki adamın geliri aylık 40bin tl onun için 500tl 10krş hesabına gelir kardeşim ekonomik durumlarını bilmeden insanların yorum yapma başka devletlerin ürettiği sistemler ülkemizde maalesef gözle görülür halde az kaldı sunun şurasına 10 15 gün sonra kast sistemide gelir ülkeye padişah sistemide yargılamayın kimseyi elden giden gitti ülkemizde

kardeşim ben kimseyi yargılamıyorum isterse aylık 40 bin lira versin banane ama gelip burda ağlanmıcak o halde sen biryere para ödüyorsun ödediğin kişi seni takmıyorsa sende hala para ödemeye devam ediyorsan kusura bakmada o adam zaten seni hiç takmaz bu mantıkla düşün yoksa banane milletin gelirinden verdiği paradan

s1serverindada gördük böyle para bayılanları 150. gün admin kıyım yapınca tv mahkeme ne biliyorlarsa saydılar sonuç ne oldu gene travian kazandı aynı ekip s3 e başladı

ülkenin elden gittiği yok yahu 7 düvel harekete geçti hayır diye pkk ya almanlara hollandalılara isviçrelilere mi kaldı ülkenin hayrını düşünmek yoksa halkın %51 desteğini almış seçilmiş cumhur başkanınamı

beğenmediğin padişahlık la 600 küsür yıldır 7 cihana hükmetti bu ulus ahh ulan ahhh kemikleri sızlıyor fatih sultan mehmetdin

yinede senin fikirlerinede saygı duyarım dostum ama ülkenin elden gidiceğini düşünüyorsan zaten sende avrupalı zihniyeti sahibisindir düşünmen normal

Rihanna
    saw diesell
    & KARA BULUT

Alıntı makevelie kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    kardeşim ben kimseyi yargılamıyorum isterse aylık 40 bin lira versin banane ama gelip burda ağlanmıcak o halde sen biryere para ödüyorsun ödediğin kişi seni takmıyorsa sende hala para ödemeye devam ediyorsan kusura bakmada o adam zaten seni hiç takmaz bu mantıkla düşün yoksa banane milletin gelirinden verdiği paradan

s1serverindada gördük böyle para bayılanları 150. gün admin kıyım yapınca tv mahkeme ne biliyorlarsa saydılar sonuç ne oldu gene travian kazandı aynı ekip s3 e başladı

ülkenin elden gittiği yok yahu 7 düvel harekete geçti hayır diye pkk ya almanlara hollandalılara isviçrelilere mi kaldı ülkenin hayrını düşünmek yoksa halkın %51 desteğini almış seçilmiş cumhur başkanınamı

beğenmediğin padişahlık la 600 küsür yıldır 7 cihana hükmetti bu ulus ahh ulan ahhh kemikleri sızlıyor fatih sultan mehmetdin

yinede senin fikirlerinede saygı duyarım dostum ama ülkenin elden gidiceğini düşünüyorsan zaten sende avrupalı zihniyeti sahibisindir düşünmen normal
    600 yıl hükmetti ama bunu hoşgörü ile ve belli kurallar çerçevesinde yaptılar kimse kafasına göre kural değiştirmedi bu kadar fazla kardeşim ve 600 yıllık hükümdarlığıda bir avrat uğruna sonlandıran şanlı milletim benim reisi cumhurumuzda ülke için yapmıo zaten seni saraylarda oturtacam dediği avradına yapıo millete hizmet sıfır

Alıntı Mr Earthshaker kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    600 yıl hükmetti ama bunu hoşgörü ile ve belli kurallar çerçevesinde yaptılar kimse kafasına göre kural değiştirmedi bu kadar fazla kardeşim ve 600 yıllık hükümdarlığıda bir avrat uğruna sonlandıran şanlı milletim benim reisi cumhurumuzda ülke için yapmıo zaten seni saraylarda oturtacam dediği avradına yapıo millete hizmet sıfır
    kardeşim nerenle görüyorsun konuları adamlar hergün tayibi olsun binalisi olsun bakanları olsun toplu açılış törenlerine katılıyorlar zahmet edip bi aç bak bu adamlar ne açıyor bisküvi çikolatamı açıyor ondan sonra görürsün hizmeti dünyanın en büyük havalimanını dünyanın en büyük köprüsünü yavuz sultanselimi marmarayı avrasyayı osmangaziyi saymıyorum daha say say bitmez ben ak partili değilim 1 kere dahi oy vermedim ama adamların yaptıklarında yalanlamak yalancılıktan öteye geçmez yiğidi öldür hakkını yeme

gel gelelim kafasına göre kural değiştirmiyor zaten belirlenen kuralları halka soruyor eğer halk evet değiştir derse değiştiriyor hayır değiştirme derse zaten değiştiremiyor bence gayet hoşgörü ve saygı kuralları çerçevesinde demokraside bu değilmi

sarayda avradına diyorsun bir bak bakalım beyaz saray cremlin sarayı buckingam sarayı reichskanzlei sarayı almanya rusya ingiltere abd gibi ülkelerin başkan veya c.başkanlarının ülkeyi yönettikleri yerdir böyle ülkelerin sarayı varken
    sen beyaz saray beyaz saray diye imrenirken şu güzelim ülkeye cumhurbaşkanlığı küllüyesini çokmu görüyorsun hem emine erdoğan ölümsüzlüğümü ilan ettide tayip ona yaptı sarayı 5 yıl sonra onların toprak altında olmıcaklarının garantisi varmı

sen ecdanını bir avrat uğruna hükümdarlık sonlandıran diye hatırlıyorsun ben gemileri karadan yürüten 22 yaşında çağ kapatım çağ açan çinlilere çin seddini ördüren bir ecdat olarak hatırlıyorum aramızdaki fark bu

sen sana inandırmak istedikleri ile konusuyorsun ben gerçellerle

şimdi diceksin o hizmetleri öyle yaptı bölye yaptı yahu bunadn önceki yönetimler neden yapmadı 80 li yıllarda 90 lı yıllarda yaşamadın sanırım bir ekmek için kuyruğa girdiğimiz zamanları çok çabuk unutmuşsun 70 küsür yılda kat edilemeyen ilerleme 15küsür yılda fazlasıyla kat edildi birde düşün bir 15 yıl sonrasını

beğensenizde beğenmesenizde BÜYÜK TÜRKİYE geliyor mustafa kemal atatürkün emanet ettiği bu gençlikte bu milleti yücelticek yegane varlıktır yeterki cumhur başkanı gibi adamlar bu memlekette var olsun ... gerisi kolay

erbakan hocanın dediği gibi hans anladı hasan anlamadı ....

Rihanna
    saw diesell
    & KARA BULUT