Toplam 7 Sayfadan Sayfa 1 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 64 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Alenen COF düşmanlığı...

Varsayılan Alenen COF düşmanlığı...

Edit: yazı içeriğini komple düzeltip tekrar ekleyiniz, hayaligenc
    hayaligenc tarafından (20-03-2017 Saat 11:30) değiştirildi. Sebep: forumda ki yazımınıza dikkat ediniz
    THE COF

valla hocam kimne yazdı çizdi okumadım ancak sadece kemalin bir yazısı gözüme çarptı ve çok mantıksız buldum

sen strateji gereği yedi düvelle müttefik oluyorsun birileri çıkıp strateji gereği ruslarla iş birliği yapınca onursuz vatan haini ilan ediliyor

tamam iyi güzel emek veriyorsunuz takdiri hak ediyorsunuz ancak bu kafaya ulaşmak isterim doğrusu ..

bence sen bu yazındada haklısın ancak millette eleştiri yapmakta haklı 5 artınız varsa 5 eksiniz var birileri gelip bu eksiyi söyledinmi cevabı toptan tüfek çemkirerek veriyorsunuz

hayır artınızı söylendiği zaman biri nasıl egonuz kabarıyorsa eksinizi söylediğindede kendinize bakmayı biliceksiniz benim düşüncem kendinizide konuyuda fazla abartıyorsunuz oyun oynuyorsunuz sonuçta vatan kurtarmıyorsunuz ya

benim dünden beri saçma sapan açıklamalarınızdan çıkardığım tek şey şu siz ne türkiyeyi temsil etmek istiyorsunuz nede türklere wow kazandırmak sizin tek amacınız ruslara serveri kaybettirmek sanırım son turnuvanın acıları devam ediyor hala ruslara kazandırmıcam derken umarım başkalarının maşası olmassınız zira cof gibi bir birliği maşa olarak görmek tüm travian ahalisini yürekten üzer ...

şimdi benim yazımada tarafsız bakamıcak ağzınıza geleni yazıcaksınız bu yüzden coflar cevaplamassa sevinirim polemik olmasın

görüşümü bildirmek istedim millet kral hakkında ne düşünüyor bilmek istersiniz diye
    KUMARBAZ HARİKASI
    Rihanna
    saw diesell
    & KARA BULUT

Alıntı makevelie kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    valla hocam kimne yazdı çizdi okumadım ancak sadece kemalin bir yazısı gözüme çarptı ve çok mantıksız buldum

sen strateji gereği yedi düvelle müttefik oluyorsun birileri çıkıp strateji gereği ruslarla iş birliği yapınca onursuz vatan haini ilan ediliyor

tamam iyi güzel emek veriyorsunuz takdiri hak ediyorsunuz ancak bu kafaya ulaşmak isterim doğrusu ..

bence sen bu yazındada haklısın ancak millette eleştiri yapmakta haklı 5 artınız varsa 5 eksiniz var birileri gelip bu eksiyi söyledinmi cevabı toptan tüfek çemkirerek veriyorsunuz

hayır artınızı söylendiği zaman biri nasıl egonuz kabarıyorsa eksinizi söylediğindede kendinize bakmayı biliceksiniz benim düşüncem kendinizide konuyuda fazla abartıyorsunuz oyun oynuyorsunuz sonuçta vatan kurtarmıyorsunuz ya

benim dünden beri saçma sapan açıklamalarınızdan çıkardığım tek şey şu siz ne türkiyeyi temsil etmek istiyorsunuz nede türklere wow kazandırmak sizin tek amacınız ruslara serveri kaybettirmek sanırım son turnuvanın acıları devam ediyor hala ruslara kazandırmıcam derken umarım başkalarının maşası olmassınız zira cof gibi bir birliği maşa olarak görmek tüm travian ahalisini yürekten üzer ...

şimdi benim yazımada tarafsız bakamıcak ağzınıza geleni yazıcaksınız bu yüzden coflar cevaplamassa sevinirim polemik olmasın

görüşümü bildirmek istedim millet kral hakkında ne düşünüyor bilmek istersiniz diye
    Bak ne güzel demişsin Vatan kurtarmıyoruz diye.
    Herkes haddini bilecek. Emek varsa ona saygı duyacak. Burada topyekün birleşip COF'a laf sokma derdine düşenler bellidir. Bu konuda Whatsapp grupları açıp her mesajımıza bakanlar, ona topluca saldıranlar bellidir.

Rusları yenmek ana hedeftir haklısın, Ruslar düştükten sonrası çok basit çünkü!

COF kimsenin maşası olmaz, olamaz. COF'un kitabında, Maşa tutan eli yakmak yazar. Bizleri kendi oynadığınız birliklerle karıştırmayın lütfen. Bizim tek maşamız Emeklerimizdir. Her zaman buna güvenerek konuştuk, hiç kaybetmedik.

Turnuvadan konuştuğumuz adamlar, "Türkler Zayıf" diyordu, COF ve Türk ekiplerini izledikten sonra, "Türkler Zayıf" diyenler bile kapımıza dayandı ittifaklık için. Kaybedilmiş bir server için çok fazla şey kazanılmamışmı sencede?

COF'tan arkadaşlar cevaplamasın diyorsunda, konu COF'un birader.
    Hak edene hak ettiği kadarını vereceksin...
    THE COF

Elemelere kadar forum iki kutuplu olacak git gide
    50bin oyum olacağına,50bin silahım olsun,Alamein den önce zaferimiz,sonrasında yenilgimiz olmadı.Şeytan bizimle,beraber kazanacağız. Büyük yalancılar,büyük sihirbazlardır ve bir yalan ne kadar büyük ise inananı o kadar çok olur..ve yaşama hakkın, mücadele gücün kadardır

Imzaya bak adamdaki kraldan kracı olan adam bıze yalaka demiş dıehard +9 cof savunma itemı
    Bi Gün Sıra Bana Gelirse Diye Silahımı Doldurdum..

Alıntı DieHard kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Bak ne güzel demişsin Vatan kurtarmıyoruz diye.
    Herkes haddini bilecek. Emek varsa ona saygı duyacak. Burada topyekün birleşip COF'a laf sokma derdine düşenler bellidir. Bu konuda Whatsapp grupları açıp her mesajımıza bakanlar, ona topluca saldıranlar bellidir.

Rusları yenmek ana hedeftir haklısın, Ruslar düştükten sonrası çok basit çünkü!

COF kimsenin maşası olmaz, olamaz. COF'un kitabında, Maşa tutan eli yakmak yazar. Bizleri kendi oynadığınız birliklerle karıştırmayın lütfen. Bizim tek maşamız Emeklerimizdir. Her zaman buna güvenerek konuştuk, hiç kaybetmedik.

Turnuvadan konuştuğumuz adamlar, "Türkler Zayıf" diyordu, COF ve Türk ekiplerini izledikten sonra, "Türkler Zayıf" diyenler bile kapımıza dayandı ittifaklık için. Kaybedilmiş bir server için çok fazla şey kazanılmamışmı sencede?

COF'tan arkadaşlar cevaplamasın diyorsunda, konu COF'un birader.
    Hak edene hak ettiği kadarını vereceksin...

evet
    çok fazla yazı yazılmış sayfalarca kim ne yazmış bakma fırsatım olmadı boş muhabbet olucağını bildiğim için okumadımda ancak seni fazlasıyla kızdırmışlar o kesin

şahsım adına ben verilen her emeğe saygı duyarım son turnuvadada güzel işler yaptınız ancak forumda politikası yanlış yapıldı evet sen yazacaksan senin gibi mantık çerçevesinde bakabilicek coflu arkadaşlar varsa cevaplayabilir ancak bazı arkadaşlarınıza at gözlüğü takmışsınız dostum coftan başka birşey anlamıyıp anlatamıyorlar

koyu yazan yerde bile aşşağılama çabası görüyorum tamam oyunun hakkını fazlasıyla veriyorsunuz bunda gelip kimse laf edemez ancak cof hariç veya cof müttefikleri hariç herkezi küçük görme huyunuz yıllardan beri değişmedi sadece şu tabuyu yıkablilseniz sizinle hareket edicek yüzlerce oyuncu var emin olun

ben hiç maşa birlikte oynamadım ancak defalarca cof birliklerinin farklı bölgelerde maşalar kullandığını defalarca gördüm şimdi tutan eli yakma çabasındaysanız ne diyim hatalarınızı görebiliyorsunuz demekki bu güzel birşey

konu pek fazla uzamasın benim diceğim oki cof safındakiler hariç herkezi küçük görmeyin bu huyunuzdan vazgeçerseniz çok şey kazanırsınız istediğiniz kadar ego yapın ben iyiyim deyin bunlar problem değil ego herkezde var

tartışmaları bu denli kızıştıran aslında sizin yazılarınız siz kimseye saygı duymuyorsunuz ki kolay kolay sonra saygı bekliyorsunuz böyle bir ironi yapabilirsen beni daha iyi anlarsın hocam

ben bile yıllardır cof ile rakip oynamama rağmen bu turnuvada hesap açıp katkıda bulunmayı düşünüyordum adamlar uğraşıyor çorbada tuzumuz olsun diye benim gibi düşünen çok vardır ancak dün kemal beşerin yazdıkları çok fazla ters tepki yaptı tepkilerde haklı insanlar

ne demek istediğimi anladığını düşünüyorum dostum günaydınlar ...
    makevelie tarafından (20-03-2017 Saat 06:35) değiştirildi.
    KUMARBAZ HARİKASI
    Rihanna
    saw diesell
    & KARA BULUT

Alıntı Nicholai Hel kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Elemelere kadar forum iki kutuplu olacak git gide
    COF, CSD ve Sevenlerimiz, hak yemeyenler vs Others, haklısın dostum.

Alıntı osmancan71 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Imzaya bak adamdaki kraldan kracı olan adam bıze yalaka demiş dıehard +9 cof savunma itemı
    Sevgili Trol, en azından dostlarımızı kardeşlerimizi savunuyoruz.

Sizin gibi Ruskilere destek çıkmıyoruz. Mentalite farkı var, inan anlayacağını bilsem anlatırdım.
    THE COF

Alıntı DieHard kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    COF, CSD ve Sevenlerimiz, hak yemeyenler vs Others, haklısın dostum.

Sevgili Trol, en azından dostlarımızı kardeşlerimizi savunuyoruz.

Sizin gibi Ruskilere destek çıkmıyoruz. Mentalite farkı var, inan anlayacağını bilsem anlatırdım.
    Hep öyle oluyo zaten biz anlatıoz sız anlatcanızı iddia edıyonuz
    Bi Gün Sıra Bana Gelirse Diye Silahımı Doldurdum..

Ben bir Cof düşmanlığından önce alınan kararların yarattığı bir terslik gözüyle bakıyorum bu olaylara, bence insanlarla oturup konuşulması gerek. Hoş, bende kaygılarımı dile getirdim neyse ki kavgalar beni teğet geçti
    50bin oyum olacağına,50bin silahım olsun,Alamein den önce zaferimiz,sonrasında yenilgimiz olmadı.Şeytan bizimle,beraber kazanacağız. Büyük yalancılar,büyük sihirbazlardır ve bir yalan ne kadar büyük ise inananı o kadar çok olur..ve yaşama hakkın, mücadele gücün kadardır

Alıntı makevelie kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    ......
    Sanada Günaydın. Çok uzun olduğu için noktalarla geçiştirdim.

Yapıcı eleştireye her daim açığız, insanız bizlerde. Herkes bizi sevsin demedik hiç. Herşey bizim olsun başkasına birşey kalmasın kafasınıda yaşamadık.

Travianda, hiç başkasının himayesine girmemiş, oynadığı her serverda başarıyı yakalamış kaç ekip vardır? Biz bunun derdindeyiz.

Burada konuşan Troller haklıya hakkını vermeme peşinde, ama yaşananları herkes biliyor, 4-5 COF oyuncusu, 4-5 HZZ oyuncusuyla birlikte s6'da bunları Topyekün nasıl yendiğine herkes şahittir. COF'un bir kısmıyla baş edemeyen adamlar, gelmişler burada kabadayı kesilmişler

Dediğim gibi, yapıcı eleştiri bizi geliştirir, hatalarımızı görmemizi sağlar. Ancak adamlar tutup "Kemal Başer COF'u bitiriyor" gibi bir gündemle karşımıza gelirlerse, biz buna ancak güleriz.

Bu birlik 2006'da Kemal başer tarafından kuruldu, yıl oldu 2017, adam hala işinin başında. COF bugüne geldiyse, Kemal Başer ve Zaharya gibi emekçilerin sayesinedir. Evet Kemal Başer egoludur bunu bizde inkar etmiyoruz, inkar çabamızda yok, kendiside kabul ediyor zaten. Nabalım yani, böbrekmi bu aldıralım? Yada Troller istiyor diye görevi bırakmasını falanmı bekliyorsunuz?

TR'de başkanım diyenlerin başkanlığı, profile "BAŞKAN" yazmaktan öteye geçmiyor, kimseyi kandırmayalım. 2 nufuslu bir adamla bile dertleşen, bütün birliklerini tek elden organize eden, haritalandıran, yerleştiren, tüm oyuncuları tek elden yöneten bir başkan vardır bu oyunda, o da Kemal Başerdir. Aynı şekilde tüm oyuncularıyla tek tek ilgilenen, tek elden organize eden, operasyonları ve analizleri %100 başarı yakalayan, oyuncularıyla bir sanat icra eden tek bir Komutan vardır, o da General Zaharya'dır.

Yiğidi öldürüp hakkını yememe desturü, Tüfek geldi mertlik bitti desturüyle yer değiştirmiştir. Travian küçüldükçe, COF gibi efsanaler, böyle esamesi okunmamış insanlarla muhatap olmak zorunda kalmıştır.

Çamurunuzda kirlenmemek için, siz bizi tatmin edemediğiniz için buralara geldik, Ruslarla oynuyoruz. Gel gör ki bu gurüh bu seferde Ruslara yaranıp yine COF'a düşman olmak istiyorlar... Ne kadar büyük işler başarıldığını sen düşün.

COF'un mevcut potansiyeli 100'lerce reel oyuncu ve binlerce hesap olmakla birlikte, en az COF kadar bir kitlede her daim COF'un karşısına dikilebilme çabasındadır.

Bizim isyanımız bunadır, gidip kendi çamurlarında mutlu olsunlar, COF onların kirletebileceği bir oluşum olmadı/olmayacak...

Alıntı Nicholai Hel kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Ben bir Cof düşmanlığından önce alınan kararların yarattığı bir terslik gözüyle bakıyorum bu olaylara, bence insanlarla oturup konuşulması gerek. Hoş, bende kaygılarımı dile getirdim neyse ki kavgalar beni teğet geçti
    Hatırlıyorum yazdıklarını, gayet yapıcı şeylerdi. Ona göre cevap vermişlerdir umarım arkadaşlarım.

Alıntı osmancan71 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Hep öyle oluyo zaten biz anlatıoz sız anlatcanızı iddia edıyonuz
    Sen şimdi gerçekten konuşabildiğinimi zannediyorsun

Onuda geçtim anlatma kabiliyetin var falanmı sanıyorsun trolcan
    DieHard tarafından (20-03-2017 Saat 06:50) değiştirildi.
    THE COF

Toplam 7 Sayfadan Sayfa 1 123 ... SonuncuSonuncu