Toplam 29 Sayfadan Sayfa 1 12311 ... SonuncuSonuncu
Toplam 288 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: COF Birlikleri Final Duyurusu

Varsayılan COF Birlikleri Final Duyurusu

Öncelikle forum yasağımın 18 Mart'ta bitmesi gurur verici. Bu ancak beni bu tarihe kadar yasaklayan ve finallerde 1 gram faydası olmadan ancak zarar veren, ama forumda herkesten çok konuşan zihniyetleri alakadar etmeyen bir durumdur! Biz bununla övünürüz!

Önümüzdeki eleme ve final serverinde yapılacak diplomatik adımlarımız tamamlanmıştır. Ne yazık ki Ruslarla oynayan ve burda atılan her haberi ruslara duyuran şahsiyetler sebebiyle çok detaya giremeyeceğiz.

Ama ittifağa çok daha güçlü ve kalabalık yeni ekipler eklendi. Tüm bu ülkelerin haritaya yerleşimi ve koordinasyonu tarafımızdan yapılacaktır. Türkler olarak liderlik edeceğiz.

Türk serverlerinden bir çok ekip lideri bize ulaşmıştır. Gösterilen performansın üstüne kendilerinin de gücü eklenecektir hiç şüphesiz.

Bizim ona buna liderlik yapmak gibi bir hevesimiz yok. Daha iyisini yapabilen zaten gösterdiği icraat ile çıkar yapar. Ama adama sorarlar "yahu kardeş, senin çapın nedir? Bu zamana kadar ne yaptın?" Bunu sorun yahu! Bizim künyemiz ortadadır.

Türkler olarak turnuvada bir kimlik kazandık. Geçtiğimiz turnuva başlamadan önce bir çok yabancı lider ile görüştük. Çoğu bize burun kıvırdı. "Siz kaç kişiniz ki, bu zamana kadar yoktunuz" diye yanıtlar aldık. Anladık ki onları ikna etmemiz zor ve icraat göstermeliyiz. Evet manzara ortadadır. Burun kıvıran bir çok ülke bizimle oynamak için mesaj attı.

Ruslara çok daha zor bir server yaşatacağız gayemiz budur.

2017 Turnuvasına COF olarak katılacağız yine. Bizimle olacak Türk Ekipleri bizimledir. Yabancı ittifakları sıralamayacağım burda. Türk tarafı olarak WOW u biz dikmiyoruz. Bu defa savaş odaklı oynayacağız tüm gücümüzle. WOW işini ittifaktaki bir başka ülkeye bırakıyoruz.

Bulunduğumuz yeni bölgenin sınırları ittifak kuvvetlerimiz ile dolacak. COF ekibi Gride olacaktır. İçerideki wow çevresi ise yeni ve çok daha büyük bir ülke tarafından dolacaktır.

Bu stratejinin içerisinde yer alacak Türkler bizimledir. Bunun dışında yer alacak Türkler diğer 3 farklı bölgede oyun oynayabilirler. Kendi başkanları, kendi oyun tarzları ile istediklerini yapabilirler. Tabi Ruslarla olma onursuzluğu haricinde...

----------------------------------------

Türk ekiplerini başarıya götürecek taktik bellidir. Madem 18 Mart'tan girdik, kapanışı Çanakkale Ruhu ile yapaym.

O Savaşta gruplara ayrılmış her bir timin kendine ait bir görevi vardır. Gelecek Türk ekipleri 60 kişi geliyorsa ve ekibinin saldırı ve savunmacı sayısı / aktifliği belli ise haritada ona göre bir yerleşim yapmalıdır. Aynı şekilde 200-300 oyuncusu ile gelen ekipte aynı şekilde. Sadece Çanakkale değil Kurtuluş Savaşı genelinde olan budur, Kuva-i Milliye ruhu ile timlere ayrılmış ve herkesin korumakla yükümlü olduğu bölgeler olursa çok daha kolay bir oyun olur.

Bu gruplar, haritada yerleştiği yere göre o görevi, kendilerine oyun boyunca ödev edinirse her bölge gerekeni yapmış olur. Bazı noktalarda zayıf mı düşüldü ona göre takviye destek sağlanır. Bu işin basamakları buna göre oluşur.

Artık turnuva bilincinin belli bir olgunluğa geldiğini düşünüyorum. Bizim oluşumumuzun karşısına "kişisel
    menfaatleri" için ayrı bir oluşum toparlama çabasında olanları anlıyorum. Onlar lütfen bizim bölgemize gelmesinler!

Geçtiğimiz elemede müttefiklerimizden 3 saldırı geliyorsa, bizim Türk oyunculardan onlara 30 saldırı gidiyordu. Bu yaşananlar ciddi manada güç kaybettirdi bizlere! Bunlar diplomasimize de zarar verdi ne yazık ki.

COF ekibinin Türk dost birlikleri ve yabancı müttefikleri bellidir. Bu ittifağa, aileye katılacaklara her zaman kapımız açıktır. Elemelerde gelecek ekiplerin kesinleşen sayısına göre haritamızı çizeceğiz ve çok daha detaylı yapılacakları anlatacağız.

Müsterih olunuz...

Alıntı COF Kemal Başer kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    2017 Turnuvasına COF olarak katılacağız yine. Bizimle olacak Türk Ekipleri bizimledir. Yabancı ittifakları sıralamayacağım burda. Türk tarafı olarak WOW u biz dikmiyoruz. Bu defa savaş odaklı oynayacağız tüm gücümüzle. WOW işini ittifaktaki bir başka ülkeye bırakıyoruz.
    wow un bırakılmasının sebebi nedir ?

ittifaktaki başka bir ülkenin kendi bölgemizin 100/100 ünü alması saçma olur, müttefik olan bölge ile olacak 0/100 100/0 gibi sınır bir wowa odaklanmak zorluk çıkartmaz mı ? hem wow çevresi yerleşiminden, hemde %90 ihtimalle tarlalı köyler 100 100 çevresinde olur, blok bir tahıl akışı 100/100 de daha rahattır haliyle. tabi avantajı daha uzak kalması rus bölgesine. amaç nedir ? içerdeki wowun verilmesi biraz tedirginlik yaratmaz mı

2-
    Bulunduğumuz yeni bölgenin sınırları ittifak kuvvetlerimiz ile dolacak. COF ekibi Gride olacaktır. İçerideki wow çevresi ise yeni ve çok daha büyük bir ülke tarafından dolacaktır.
    buna dayanarak, tekrardan soruyorum tedirginlik hem wow çevresinde olmazmı ? sınır hatlarında farklı ülke, wow farklı ülkede bir çok ekip halinde gidildi ona rağmen kargaşa oldu.

3-
    Bu stratejinin içerisinde yer alacak Türkler bizimledir. Bunun dışında yer alacak Türkler diğer 3 farklı bölgede oyun oynayabilirler. Kendi başkanları, kendi oyun tarzları ile istediklerini yapabilirler.
    şimdi ben mi yanlış anlıyorum yoksa, farz-ı misal Cof+ diğer ülkeler güneydoğuda yer alırken rusların güneybatıda olduğunu varsayarsak(bu seneki gibi) diğer türk ekipleri diğer ülkeler ile karmaşık olarak diğer bölgelerde yer alacak örneğin kuzey batı dacia + x , kuzeydoğu go+ y birliği gibi gibi. zaten iletişim olarak kısıtlıyız ki elemede "i run each teen me" tarzı espri yapıp takılan çok insan vardı malum.

4-
    Türk ekiplerini başarıya götürecek taktik bellidir. Madem 18 Mart'tan girdik, kapanışı Çanakkale Ruhu ile yapaym.
    bouveret,ocean vs battıysa da yeterli olmadı, malum Çanakkale savaşı 1.dünya savaşını kazandırmadı sadece umut bahşetti.. bu durumda b planı var mıdır nereden bakarsanız 6 aydan fazla bir emek söz konusu 3 gün 4 gün önümüze bakmak kısıtlama getirmez mi ileriye dönük

5-
    Kuva-i Milliye ruhu ile timlere ayrılmış ve herkesin korumakla yükümlü olduğu bölgeler olursa çok daha kolay bir oyun olur.
    çerkes ethem mevzusuna dönmesin, o da kendini başta mücadeleye adamıştı.

6-
    Bu gruplar, haritada yerleştiği yere göre o görevi, kendilerine oyun boyunca ödev edinirse her bölge gerekeni yapmış olur. Bazı noktalarda zayıf mı düşüldü ona göre takviye destek sağlanır. Bu işin basamakları buna göre oluşur.
    bu öne sürdüğünüz gruplar ve malum diğer bölgedeki ittifakların denetimini de COF mu yapacak ?

7-
    Artık turnuva bilincinin belli bir olgunluğa geldiğini düşünüyorum. Bizim oluşumumuzun karşısına "kişisel menfaatleri" için ayrı bir oluşum toparlama çabasında olanları anlıyorum. Onlar lütfen bizim bölgemize gelmesinler!
    kişisel menfaatlerini eleme ve finalde çok fazla öne süren oyuncu oldu, malum siz daha çok bilirsiniz belki hergün bunlarla uğraştınız. bu sene olursa bir "afaroz" etme girişiminiz olacak mı

8-
    Geçtiğimiz elemede müttefiklerimizden 3 saldırı geliyorsa, bizim Türk oyunculardan onlara 30 saldırı gidiyordu. Bu yaşananlar ciddi manada güç kaybettirdi bizlere! Bunlar diplomasimize de zarar verdi ne yazık ki.
    kendi bölgemizde yağma yapamıyorum adı altında türkün türkü yağmalaması günlük haber olmuştu malum. reislemeleri yıkımları malum yarışı söylemiyorum bile. buna dayanarak kısıtlı bir hesap sayısında cof mu göreceğiz ? (ortaksız olanların dilinin yandığını farzederek)

9-
    COF ekibinin Türk dost birlikleri ve yabancı müttefikleri bellidir. Bu ittifağa, aileye katılacaklara her zaman kapımız açıktır. Elemelerde gelecek ekiplerin kesinleşen sayısına göre haritamızı çizeceğiz ve çok daha detaylı yapılacakları anlatacağız.
    yukarıda
    Ama ittifağa çok daha güçlü ve kalabalık yeni ekipler eklendi. Tüm bu ülkelerin haritaya yerleşimi ve koordinasyonu tarafımızdan yapılacaktır. Türkler olarak liderlik edeceğiz.
    ve
    Önümüzdeki eleme ve final serverinde yapılacak diplomatik adımlarımız tamamlanmıştır.
    bunlar yazıyor,altını çizdiğim yerler biraz çelişkide bıraktı. elimizde net olarak neler var, insan merak ediyor.

Son olarak biraz, uzun oldu mobilden giren arkadaşlar için mesajımı kimse alıntılamazsa sevinirim, mesaj başına ismimi yazarsanız onlar içinde rahat olur.

başta şimdilik,yazılanlara yönelik sorularım bunlar, whatsapptan bu saatte rahatsız etmek istemedim kemal abi. yetkililer cevaplarsa sevinirim
    Nicholai Hel tarafından (18-03-2017 Saat 21:45) değiştirildi.
    50bin oyum olacağına,50bin silahım olsun,Alamein den önce zaferimiz,sonrasında yenilgimiz olmadı.Şeytan bizimle,beraber kazanacağız. Büyük yalancılar,büyük sihirbazlardır ve bir yalan ne kadar büyük ise inananı o kadar çok olur..ve yaşama hakkın, mücadele gücün kadardır

Alıntı Nicholai Hel kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    rezerve alayim önlerden sorularımı yazacağım
    Sizi de anlamak ayrı bir çözümleme neden kemal beyin açıklamasına rezerve almak şeklinde yazı yazıyorsunuz ? Sorunuz varsa neden şimdi sormuyorsunuz ? Lütfen bu sorularıma cevap bekliyorum ve kemal beyin açıklamasını trollememinizi temenni ediyorum

Alıntı Büyük Hilmi kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Sizi de anlamak ayrı bir çözümleme neden kemal beyin açıklamasına rezerve almak şeklinde yazı yazıyorsunuz ? Sorunuz varsa neden şimdi sormuyorsunuz ? Lütfen bu sorularıma cevap bekliyorum ve kemal beyin açıklamasını trollememinizi temenni ediyorum
    Buyuk hilmi 200 ateslesene
    SONS OF ANARCHY

Alıntı Büyük Hilmi kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    temennin yerine geldiyse ne mutlu hilmiciğim

kazara editledik vay arkadaş.
    Nicholai Hel tarafından (18-03-2017 Saat 22:07) değiştirildi.
    50bin oyum olacağına,50bin silahım olsun,Alamein den önce zaferimiz,sonrasında yenilgimiz olmadı.Şeytan bizimle,beraber kazanacağız. Büyük yalancılar,büyük sihirbazlardır ve bir yalan ne kadar büyük ise inananı o kadar çok olur..ve yaşama hakkın, mücadele gücün kadardır

Tüm ülkelerle birleşeceksiniz üstüne bide wow isini baska ülkeye brakacaksiniz sonra isteyen istedigi yerde oynar ruslarda oynamak onursuzluktur diyeceksiniz , siz tüm birlikleri götürüp , tüm ülkelerle birleşip ( tr serverlarindaki başari mantiginiz devam ediyor oyundan tek anladiginiz diplomasi ve güclü hesaplari toplayip wow kurmak bunada künye dersiniz sorsam tokmagin 20 zirhla vurus gücünü bilmez bn su birligin baskaniyim her serveri kazandik der balon ego yapar ama oyun bilmez . Ayni mantigi ruslara karsi uygulayip birlesebildigin kadar birlesip güclü olup ruslar wow kurmayinca balon egona hava bas mantigi güdülmüs burda ) baska ülkeye wow u kurdurtacaksiniz o onurlu olacak ama bireysel olarak gidip ruslarla oynamak onursuzluk olacak öylemi ? Ruslardan bir stalingrad direnişi bekliyorum ( bu işin esprisi sonucta oyun bu ) , bir oyun için ruslarla oynamak onursuzluktur diyen boş bi tipin liderlik yaptigi yerde ruslarla oynamak onur verici olur ancak .

Alıntı _köle_ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Tüm ülkelerle birleşeceksiniz üstüne bide wow isini baska ülkeye brakacaksiniz sonra isteyen istedigi yerde oynar ruslarda oynamak onursuzluktur diyeceksiniz , siz tüm birlikleri götürüp , tüm ülkelerle birleşip ( tr serverlarindaki başari mantiginiz devam ediyor oyundan tek anladiginiz diplomasi ve güclü hesaplari toplayip wow kurmak bunada künye dersiniz sorsam tokmagin 20 zirhla vurus gücünü bilmez bn su birligin baskaniyim her serveri kazandik der balon ego yapar ama oyun bilmez . Ayni mantigi ruslara karsi uygulayip birlesebildigin kadar birlesip güclü olup ruslar wow kurmayinca balon egona hava bas mantigi güdülmüs burda ) baska ülkeye wow u kurdurtacaksiniz o onurlu olacak ama bireysel olarak gidip ruslarla oynamak onursuzluk olacak öylemi ? Ruslardan bir stalingrad direnişi bekliyorum ( bu işin esprisi sonucta oyun bu ) , bir oyun için ruslarla oynamak onursuzluktur diyen boş bi tipin liderlik yaptigi yerde ruslarla oynamak onur verici olur ancak .
    Vatan haini diyip onuncu yıl marşı atmasınlar sana da dikkat et... Buralar bol bol küfürle sulanacak gibi. Artes korkuluk koy şuralara belki kargalar vurmaz ağzına sağlık kardeşim hislerimize tercüman oldun.

Uye Rutbesi
    Kenpachi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Şu saçma oyunda bile milliyetçilik duygusunu sömürerek icraat yapmaya çalışıyorsunuz ya helal olsun. )))
    Kutsal kitabın türkçe mealiyle mitingler yapıp ruslarla oynayan vatansızdır diyin tam olsun djskslsls Bi din kaldı onuda kullanırsınız yakında. Djjsjs ))
    Kenpachi tarafından (18-03-2017 Saat 23:03) değiştirildi.

Alıntı Kenpachi kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Şu saçma oyunda bile milliyetöilik duygusunu sömürerek icraat yapmsya çslışıyorsunuz ya helal olsun. )))
    Kutsal kitabın türkçe mealiyle mitingler yspıp ruslatls oynsyan vatansızdır diyin tam olsun djskslsls Bi din kaldı onuda kullanırsıbız yakında. Djjsjs ))
    Senin yorumunda esegin aklina karpuz kabugu sokmak olmus simdi diyecek niye aklima gelmediki bu 2. Yazisinda ruslarla oynayan zinhar kâfirdir der

Alıntı _köle_ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Senin yorumunda esegin aklina karpuz kabugu sokmak olmus simdi diyecek niye aklima gelmediki bu 2. Yazisinda ruslarla oynayan zinhar kâfirdir der

Bi Gün Sıra Bana Gelirse Diye Silahımı Doldurdum..

Toplam 29 Sayfadan Sayfa 1 12311 ... SonuncuSonuncu