Toplam 29 Sayfadan Sayfa 29 İlkİlk ... 19272829
Toplam 288 adet sonuctan sayfa basi 281 ile 288 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: COF Birlikleri Final Duyurusu

Şuraya bi baktım da COF ekibi bence tekrar düşünsün. Şurda ne kadar COF yumruğu yiyen varsa muhalefet olmuş kıyıdan köşeden. Vazgeçin finalden çocuk dövmeye devam edin ya da bırakın bi de eleştirenlerin boyunun ölçüsünü görelim.

Dipçik: şurda oynamayıp sırf eleştirenleri gördükten sonra bir değişim görmediğim sürece ne final oynarım ne de ekibime oynayalım derim. Bu konuda COF ekibi kusura bakmasın..

Dipçik2: Sefa sen akıllanmassın kardeşim. Kendi elinde rakip mi getirecen servera ? Hem de ne rakip. Tüyünü dikene kadar Ağam paşam deyip ekibe söz geçiremiyorum diyen şahıs.

https://www.youtube.com/watch?v=0dmljo7wGsk
    http://i.hizliresim.com/gZVQW5.jpg

Alıntı VicariouS kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    yine cemil yine aforoz şaşırdık mı hayır bu aralar diehard ılımlı mantıklı konuşuyor maşallah dediğimiz de üç gün normal davranıyor izleyip göreceğiz.

kemal başer suriyelileri traviana başlatmış, insan gücü olarak kullanma hedefindeymiş benden duymuş olmayın

Ne yapıyoruz ki burada , bir testten mi geçiyoruz. Bakalım herkesin her türlü zırvasına ne kadar tahammül edebilecek bunu mu deniyoruz

gelen gelir gelmeyenin ta evine kadar yolu var , bu saatten sonra kimseye mavi boncuk dağıtacak halimiz yok. Orada bir sürü farklı ekip elele bugüne kadar yapılanın toplamından fazla iş yaptı Türkiye adına. Burada ise bizim çok alışık olduğumuz o kokuşmuş durum: çirkef. İşe gelince yok, lafa gelince hobareeey. Her türlü zahmeti çekeceğiz , allahın arabıyla virtnamlısıyla bin tane adamla güreşeceğiz sonra gelip haspalarımızın her hareketini anlayışla karşılayacağız. Pardon abi be , amerikanlarım bir lafı var , bildin onu.

bazı insanlar yanlış anlamış. Turnuva öncesi bir öngörü olarak , turmuvada da teyid edilmiş bir bilgi olarak şunu biliyoruz: birlikten kuvvet doğar. Herkes o 'bir'in içinde kaybolabildiği kadar güç katar. O 'bir'in tek tek herkese ihtiyacı varsır , ama ayrı ayrı hiç kimseye ihtiyacı yoktur. Bunu anlamaktan aciz olanlar kendini şart zannetmiş olabilir , hiç şaşırmadım. Kendini nimetten saymış olabilirler , o da eski bir kötü alışkanlıklarıdır. rahmeti Ziya Paşa ne güzel yazmış:

Hâlî ne zaman kaldı cihân ehl-i tama’dan,Sen zâtını bu âleme elzem mi sanırsın?Bu dünya ne zaman açgözlülerden yoksun kaldı,Sen kendini bu dünyaya çok gerekl mi sanıyorsun?

"B.. at izi kalsın" ı itikadı yapmış olanların bunu bize yüklemeye kalkması kendi çaplarını ortaya koyuyor zaten. Bırakalım tatavayı hepimiz birbirimizi biliyoruz. Size b.. atsak , b..ta iziniz kalır.

Cemil
    THE COF

Uye Rutbesi
    çiçili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yazılanları okudum şartelleri kapatıp tükanı kapadım çıktım
    tr8 kürşad_40 ceri s6 agresifhademe s3 despise53 s1 vsua bunlar yakındakiler ve daha niceleri :P

Uye Rutbesi
    Birisi_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Night Elf kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Bir zamanlar ekibine cok ihtiyacımız var diyenler simdi b.k at izi kalsın mantığında hareket ederek ekibimize laf eder olmus sasirmadim ama.

Osman valla hatay donerini bile ozledim. Ama degil hatay doneri üstüne nargile kunefe bile olsa o iş yaş ��
    Ben bunlari bozdugumda bana kizardilar aliniste iyicekarti yakmis. Aslan kadar aslan ah ulan travian kimlere ne cumleler kurduruyorsun
    Görünenin arkasında ki görünmeyen varya haa işte o benim.
    S2:Birisi, s8:Ramses_xıı, S1:Refresh S8:Refresh

eleme serveri ne zaman açılcak bilgisi olan varmı
    KUMARBAZ HARİKASI
    Rihanna
    saw diesell
    & KARA BULUT

Alıntı makevelie kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    eleme serveri ne zaman açılcak bilgisi olan varmı
    Haziran ortalarında açılır.
    THE COF

Alıntı COF Kemal Başer kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    sen büyük stratejistsin yiğidim, seni tanımak isterim.

Getir 1000 kişi 40 milyon bas. Muhtemelen hiç savaşmayacaksın da öyle görünüyor

Hayatında turnuva oynamayanı da yazıyor, 1-2 senedir travian oynayanı da yazıyor...

Bakın arkadaşlar,

anlıyorum sizi. Kendinizce heyecanlı, iyi oynayabilecek oyuncular olabilirsiniz. Ama bir organ nakli için kurallar vardır. Sadece bir tanesi tutmadığında, organ tutmaz!

Bizim oyuncu sıkıntımız yok. Türk ekibini bir kaç densize bırakmaya niyetimiz de yok. Daha güçlü bir Türk ekibi ile geleceğimizi söylüyorum. Ve bu ekibin içerisinde olmayacak bellibir ekip var.

1) s1 de ortak istenmeyen bir ekip var. O ekibi COF da istemiyor. Nokta.

2) Eleme ve Final boyunca benimle oynamış, verdiğim emeği görmüş, neyi neden diyeceğimi bilen bilinçli bir kitle var. O kitlenin çoğunluğu bizimle.

3) Bu bir savaş stratejisidir. Bundan Türk tarafı rahatsızlık duymamalı. Aksine Ruslar rahatsızlık duymalı! Burda Rusları öven, avukatlığını yapan belli bir kesim var! Siz kiminlesiniz? (bunu sana değil genele soruyorum tabi ki)

4) Bizimle olan başkanlara tüm stratejiyi ayrıntısıyla anlatacağım. Daha bugün görüştüklerim sonuna kadar hak vermişlerdir ! Çünkü haklı nedenlerimiz var!

5) Bizim "uyumlu- anlayışlı- görev bilinci olan- ekibine söz geçirebilen" Lider ve ekiplere ihtiyacımız var! Her önümüze gelene "gel " diyemeyiz! Finalde bunun sıkıntısını yerli-yabancı herkes çekiyor! Bunun anlaşılmayacak bir yanı yok!

6) Cephede sırtını yaslayacağın birileri olmazsa, orda hakkıyla savaşamazsın! Bizim aynı haritada gurur ve heyecanla isteyerek oynayacağımız ekipler olmalı! Bu konuda samimiyetle elini uzatan herkese "eyvallah"

7) Bu kadar rahat olmamın sebebi iç ve dış politikada Türk ekibinin geleceğini görüyorum! İstenilen sayı ve kalitede oyuncu sayısına ulaştığımızda çok daha güzel sahneler bizi görecek!

8) Sadece COF Birliklerinin başkanıyım! Öyle olmasa finalde de diğer birlik liderleri ve oyuncuları bunu çok daha iyi anlarlar burda aksini söylerlerdi! Ama dış politikaya gönüllü girmemiz beni "Türk tarafının temsilcisi" yapmıştır. Bu konuda yükümü alacak herkese kapı açıktır. Ki takım arkadaşları bunu görev bilmiş, yardımcı olmuştur. Türk tarafında her birlik başkanı kendi ekibiyle ilgilenmiş, bir sorun olduğunda başkanlar kendi arasında konuşmuştur! Elemede Türk birlikleri arasında sorun olmadıysa ve Tarihte ilk defa Türkler birbirini yemeden final serveri geçtiyse, BİZ BUNU BAŞARDIĞIMIZ, ELİMİZİ TAŞIN ALTINA KOYDUĞUMUZ VE YÜREKTEN İSTEDİĞİMİZ İÇİNDİR!

9) Rus liderler konuşma odasında oyun boyunca bize övgüler yağdırmıştır. Çünkü onlar için süprizdi Türk tarafı. İlk defa Türkleri tek çatı altında gördük. Bu ileriki serverler için heyecan verici. Artık yeni bire kutup oluştu oyunda demiştir. Şuan Rusların yapacağı bu birlikteliği sağlayacağı COF oluşumuna darbe vurmaktır...

Son birkaç gündür forumda dönen tezgaha dikkat edin! Diplomasi ve Türk birlikteliği hedef alınıyor! Amaç turnuvada COF oluşumunu çatırdatmak, katılımcı Türk ekiplerini bölmek... Bu kimlerin ekmeğine yağ sürer? Sıra sıra yazıyorum her şeyi...Tarih tarih....2016 Boyunca olan tüm olayları sıralıyorum. sicili çamur içinde olan ve gittikleri her server psiliğin içinde yüzen oyuncular burda "TURNUVA BAŞARISI GÖSTERMİŞ EKİBİ YERDEN YERE VURUYOR"

Ve bunun geri dönüşü gayet olumlu oluyor merak etmesinler! COF la savaşmış birlikler bile şu çirkinlikten sonra ne tarafta olması gerektiğinin farkında!

COF Birliği ayarında çok güzel ekiplerle omuz omuza verip tarihin en büyük savaşını vereceğiz!

Aramıza katılmalarından onur ve gurur duyduğum, turnuva boyunca hizmetkarı olacağım bu ekiplere teşekkürü bir borç bilirim!
    bütün türkleri aynı çatı altında aynı hedefte , iç çatışma olmadan toplamanız hepimizin ortak isteği...

SENİN ŞU MSJLARINA BİTİYORUM BİLİYORMUSUN
    Alıntı wanlı kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    2 dk dir kimse bisey yazmiyor hayra alemet degil kesinbi sayfa dolusu uzun uzun yazacaklar.

Toplam 29 Sayfadan Sayfa 29 İlkİlk ... 19272829