Toplam 31 Sayfadan Sayfa 21 İlkİlk ... 111920212223 ... SonuncuSonuncu
Toplam 310 adet sonuctan sayfa basi 201 ile 210 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: COF Birlikleri Final Duyurusu

Alıntı _köle_ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Soruyu sorma niyetimi anlamadiniz sanirim ozmn aciklik getiriim bn ; şimdi bi plan yapildi dimi bu plan dikte edildi 2 3 birlikte cikti yok arkadaş madem öyle bizde ruslarla müttefik olur oynariz griye ineriz laf flan tasimadan sadece oyun oynicaklar simdi hadi diyelimki onursuzdur kelimesini geri aldi diyelim simdi diyoki namlusunu türklere cevirmeden oynasinlar ; peki dedigim varsayimda hangi taraf türk hangi taraf hain olacak bunun kistasi nedir ?
    En kısa şekliyle cevabı şu . Hiç bir şey dikte edildiği yok . Ama bu finalde kazanmış oldugumuz dostluklar var . Eğerki tr serverlerındaki türk kardeşlerimiz dostluk yapmazlarsa bizde yabancılarla diplomasimizi yapacagız yeterli güce ulaşmak için.
    kısacası kemal başerin dediği belli bi güce ulaşamadıktan sonra debelenmek boşa , o güce ulaşmak için türk ekiplerin desteği lazım , sayıya göre yabancılarla müttefiklik yapılır diyor adam . Yani kesin kararlaştırılmış şeyler yok ortada . Yani her şeyi biz türkler belirleyeceğiz bazı arkadaşlar yazmış maşa fln diye , her şeyi bizim sectiğimiz yerde milletin bize maşa demesi gercekten sacmalık
    CYPRUSLEE
    ZANAŞA NAZDROVİA COF

Alıntı sessizce kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Sirf tartismak ve eglenmek icin yazi yaziyorsin baska amacin gayen yok bence...

Aha dedi dedi kardesim onursuzmu oldun demeyle amacin ney neye ulasma calisiyorsun kendince ???

Biz Diyoruzki her onune gelen bireysel oyuncularin laflariyla diplomasi yerlesim plani yapilmaz gelincek ekiplerin baskanlariniz baskanimizla konussun fikir ve dusuncelere kapimiz acik ortak kararlarla hareket edelim diyoz ve rakip ruslari sectik....

Bizim gibi dusunuyorsan yanimizda olucaksin degilsen karsi tarafa geciceksin bitti neye ulasmaya calisiyorsun

ve bu sozun esasinda neye ve kimlerede istinaden kullanildiginida tahmin ediyorum hic okumadim gecmisde yazilanlarii ve neler yazildigini sen ve benzerlerin lafi iyice corba ettiniz bence bana turk deme diyen insanlaradir bazi tepkiler ama siz tabi farkli seylere iyice yormaniz lazim farkli yere cekmisinizdir...

kemal baseri diktator ettiniz la ne istiyonuz bu adamdan...

bir insani anlamak icin onla konusman onla birseyler paylasman gerekir kemal baserin ekmegini yedim suyunu ictim seker gibi adam lan bu ne on yargi her zaman ekipinin oyuncularinin dusuncelerine saygi gosteren ve uygulayan biridir oyle dikatator falan olsa saten cof olmazdi kimse oyun icin cekmez bazi seyleri....

Gelicek ekip ve arkadaslarima soyluyorum boyle bos seylere bakmayin bizi anlamak istiyorsaniz birbirimizi anlamak istiyorsak yazin abi ozelden akliniza takilan birseymi var stratejinizmi var abi gelin ozelden konusalim burada bazi seyler hakkinda yazanlar daha bos sirf tartismak icin yazar bence buda son mesajim hic tartismak istemiyorum ...
    Bnim başkaniniza diktatör dedigimi nerde gördun kime hitaben yazdin bunu hocam senin kafa karişti galiba
    Bnim niyetim belli , bi açiklama yapildi o açiklamada haddini aştigi bi kisim vardi onu eleştirdim . Seninde niyetin hemen savunmaya geçip ekibini savunmak yapilan aciklamadaki mantik hatasinin sorgulanmasini bile dış mihraklara bagladiniz sizinlede hic tartisilmiyor sizin bu ötekileştir oto savunmaya gec mantiginizi son 15 yildir reel hayatta herbirimiz yaşiyoruz onun icin artik sıkıyor bu yöntem az bi boşverin taraf tutmayida hayatinizda 1 defada olsa bi konuya kimliksiz olarak bakip dogruya dogru yanlişa yanliş diyin

Dip not: senle tartismak hic zekli olmuyor herseyi ciddiye aliyosun az braz rahat ol

Sefa dön bi ilk açiklamaya bak bu dedigin mantik cikiyomu ordan ? Şahsen bn okudugumda cikan mana şu; biz plani stratejiyi yaptik mütefikler kimin hangi kordinatta oynicagini hangi ekibin wowu alacagini kimin def kimin saldiri oynicagini ( bu işin esprisi) belirledik cof olarak plani yaptik ( zira başligin adi cof final duyurusu ) bu plana uyan gelir itiraz etmeden oynar uymicak olan gecsin kenara oynasin. Su ekiple oynayan onursuzdur müteffigimize saldiran haindir , rusla yatip kalkan kafirdir ( buda işin esprisi tabi )

Benmi yanlis anlamisim yazisini sence ?

Dip not : bu yapilan plani uygun görmeyip finalde oynamak isteyenlere ONURLU bi sekilde oyun oynama secenegi brakmismi sence ?

Uye Rutbesi
    Birisi_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bnim başkaniniza diktatör dedigimi nerde gördun kime hitaben yazdin bunu hocam senin kafa karişti galiba
    Bnim niyetim belli , bi açiklama yapildi o açiklamada haddini aştigi bi kisim vardi onu eleştirdim . Seninde niyetin hemen savunmaya geçip ekibini savunmak yapilan aciklamadaki mantik hatasinin sorgulanmasini bile dış mihraklara bagladiniz sizinlede hic tartisilmiyor sizin bu ötekileştir oto savunmaya gec mantiginizi son 15 yildir reel hayatta herbirimiz yaşiyoruz onun icin artik sıkıyor bu yöntem az bi boşverin taraf tutmayida hayatinizda 1 defada olsa bi konuya kimliksiz olarak bakip dogruya dogru yanlişa yanliş diyin

Dip not: senle tartismak hic zekli olmuyor herseyi ciddiye aliyosun az braz rahat ol
    Olum elestir gec dir dir susmamissin hic. Kim demisse dogru demis TURKler varken ruslarla olmakta neymis her turlu sifati hak eder. Son 15 yildir otekilestiriliyorsan eger aynaya bak guzel ulkemden ne istedinde alamadim diye sor kendine. Inceden mesajlar verme ...
    Görünenin arkasında ki görünmeyen varya haa işte o benim.
    S2:Birisi, s8:Ramses_xıı, S1:Refresh S8:Refresh

Banned Yasaklı Kullanıcı

Alıntı DieHard kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Sevgili Nozzle.

Özeleştimizi, özümüzde zaten yapıyoruz. Biz kendimizi altın suyuna bandırılmış insanlar olarak görmüyoruz, hatalarımız belli, COF olarak yapabileceklerimiz belli. Bunun muhasebesi zaten iç meselemizdir.

Diplomaside kalmayacak demişsinde, tüm diplomasileri sıfırsan biz inşa ettik, hatırlatırım. Komşudan bardakla şeker isteyecek kredimiz yokken, bugün komşu daireyi üstümüze yapmak istiyor. Birgün tüm diplomasiyi yine biz
    yalan edersek, "bulduğumuz gibi bırakmış" oluruz, daha fazlası değil.

Son paragrafına katılıyorum, keşke herkes yüzümüze konuşabilse, kimliklerini multi hesaplarla saklamadan, ONURLUCA karşımıza dikilebilseler.

Onursuz diyince ileri geri nemalanmasını biliyorlar
    Kemal amca cvp vereydi cevap bile atmayacaktim(belkide vermistir ileride ) ama siz yazdiginiz icin cevap veriyim bu konuda cunku ortada bir ozelestiri goremiyorum . Neymis o ozelestiri diye? Baskanin burada kutu kutu pense oynarken sesini niye cikaramiyorsunuz? Hani nerde elestiri? Siz bunu pohpohladikca daha cok millete laf yetistirmeye calisirsiniz.
    Diplomasi konusunda gelince. Bu gelecek olan turnuva sonunda kemal amcanin uzun uzun yazacagi muttefiklerinize ve cof harici turk olusumlarini suclayan konunun altinda tekrar konusuruz diplomasinizi. Son olarak komsu daireyi size yapmiyor siz al benim evimde otur diye veriyorsunuz.

Bir konuda iki grup kavga ediyorsa az önce oradan bir payaslı geçmiştir

Alıntı Nozzle(-_+) kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    ......
    Günaydın İskelet.

Özeleştiri aile içinde olan bir mevzudur. Hiçbir COF oyuncusu kendi birliği hakkında ki eleştirileri çıkıp forum üzerinde yazmayacaktırda zaten. Kendi özel gruplarımızda her mevzuyu sonuna kadar tartışıyoruz.

Ne yapalım, forumsa başlık açıp özeleştirimizi burdamı yapalım?

Kimsw WoW başarısı vaat etmiyor. Sistematik olarak şansımızı en çok arttıracak yola gidiyoruz. WoW konusunda ne bu tutuculuk, inanın anlamıyorum. Ya bütün ameleliği iteleyeceğiz başka birliğe..

Söz meclisten dışarı, bizim insanımız neden bukadar yüzsüz anlam veremiyorum... WoW'da Vietnam adı yazıyor siye o WoW Vietnamındır, Türk WoW'u değildir diyen zihniyet, şimdi gelmiş WoW hangi birlikteyse, o birlik kurmuş olur.

İşinize geldiği gibi konuşuyorsunuz, rezil oluyorsunuz gençler.

Forumda çıkıpta gereksiz insanların laf kusmalarıyla diplomasi belirleyecek değiliz. COF hiçbirzaman dik duruşunu kaybetmedi, kaybetmeyecek. Bildiğini okumaya devam edecek.

Dip not : simdi gördüm diger sayfada yazmissin herkes istedigini yapar namlusunu türklere cevirmedigi sürece demişsin , diyelimki aldik bi ekip geldik bölgeye iyi ya bölge tapulu maliniz degildir ve 100 100 deki wowun etrafina kurulduk vietnamli veya arap veya x ekibi de geldi o wowu almak icin savastik siz namlunuzu kime cevireceksiniz sorabilirmiyim ? Yoksa türkler diye kastettigin sadece sizin dikte ettiginiz hususlara uyanlarmidir ?
    Bu varsayımda, WoW çevresinde savaşacak kadar tutmayız sizi orada... Biz kuru milliyetçiliğe karşı olduğumuzu her fırsatta söyledik. "Bizimle olmayan" ve "Bizim Diplomasimize" zarar vermeye kalkan herkesle savaşırız. Kimse babamızın oğlu değil, keza bizde kimsenin babasının oğlu değiliz. Yola bizimle çıkmamış Türkleri, yola bizimle çıkan Vietnamlıyamı değişeceğiz zannediyorsun?
    DieHard tarafından (21-03-2017 Saat 07:57) değiştirildi.
    COF ZERO

Alıntı Birisi_ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Olum elestir gec dir dir susmamissin hic. Kim demisse dogru demis TURKler varken ruslarla olmakta neymis her turlu sifati hak eder. Son 15 yildir otekilestiriliyorsan eger aynaya bak guzel ulkemden ne istedinde alamadim diye sor kendine. Inceden mesajlar verme ...
    Ne boş adamsin ya konuyu anlamadan yaziyosun hala ayni tarzin hic gelisme yok sende ; bnde cofun koşulsuz şartsiz şakşakçisi nerde kaldi diyodum sende geldin tam oldu simdi kemal iyice gaza gelir

Alıntı DieHard kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Günaydın İskelet.

Özeleştiri aile içinde olan bir mevzudur. Hiçbir COF oyuncusu kendi birliği hakkında ki eleştirileri çıkıp forum üzerinde yazmayacaktırda zaten. Kendi özel gruplarımızda her mevzuyu sonuna kadar tartışıyoruz.

Ne yapalım, forumsa başlık açıp özeleştirimizi burdamı yapalım?

Kimsw WoW başarısı vaat etmiyor. Sistematik olarak şansımızı en çok arttıracak yola gidiyoruz. WoW konusunda ne bu tutuculuk, inanın anlamıyorum. Ya bütün ameleliği iteleyeceğiz başka birliğe..

Söz meclisten dışarı, bizim insanımız neden bukadar yüzsüz anlam veremiyorum... WoW'da Vietnam adı yazıyor siye o WoW Vietnamındır, Türk WoW'u değildir diyen zihniyet, şimdi gelmiş WoW hangi birlikteyse, o birlik kurmuş olur.

İşinize geldiği gibi konuşuyorsunuz, rezil oluyorsunuz gençler.

Forumda çıkıpta gereksiz insanların laf kusmalarıyla diplomasi belirleyecek değiliz. COF hiçbirzaman dik duruşunu kaybetmedi, kaybetmeyecek. Bildiğini okumaya devam edecek.

Bu varsayımda, WoW çevresinde savaşacak kadar tutmayız sizi orada... Biz kuru milliyetçiliğe karşı olduğumuzu her fırsatta söyledik. "Bizimle olmayan" ve "Bizim Diplomasimize" zarar vermeye kalkan herkesle savaşırız. Kimse babamızın oğlu değil, keza bizde kimsenin babasının oğlu değiliz. Yola bizimle çıkmamış Türkleri, yola bizimle çıkan Vietnamlıyamı değişeceğiz zannediyorsun?
    Ozmn namluyu türklere cevirmekte sikinti yok dimi bilelimde , artik bu konuda agiz birligi yapin hem namluyu türklere ceviren hain olur diyosunuz hem biz ceviririz diyosun

Dip not : savasacak kadar tutmayiz sizi wow cevresinde lafina cok güldum genelde bos köyü tek seferde yikamicaklar böyle yikarim ederim diye konusur sende o familyadansin

Ozmn namluyu türklere cevirmekte sikinti yok dimi bilelimde , artik bu konuda agiz birligi yapin hem namluyu türklere ceviren hain olur diyosunuz hem biz ceviririz diyosun

Dip not : savasacak kadar tutmayiz sizi wow cevresinde lafina cok güldum genelde bos köyü tek seferde yikamicaklar böyle yikarim ederim diye konusur sende o familyadansin
    Ya ne boş adamsın, lafı evirip çeviriyorsun yine boş biryere çıkartıyorsun.

Oyunda herşey serbest köle. Sonuçlarına katlanmak koşuluyla. Sonuç falan dediğime bakma en fazla yıkılırsın/yıkılırız kapanır gider. Ne büyüttünüz ne uzattınız be.

Dip: Ben hayatta sıfırlanmış köy bile görmedim, nediyorsun
    COF ZERO

Toplam 31 Sayfadan Sayfa 21 İlkİlk ... 111920212223 ... SonuncuSonuncu