Toplam 31 Sayfadan Sayfa 20 İlkİlk ... 10181920212230 ... SonuncuSonuncu
Toplam 310 adet sonuctan sayfa basi 191 ile 200 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: COF Birlikleri Final Duyurusu

Nooluyor gencler sayfa 16 da braktim ondan sonrasini özet gecin gözüm agirdi hep ayni kisir tartisma , sayin büyuk başkan kimse sana diplomasi yapma cof la planlar yapma demiyor ama kendi kendine yaptigin plana uymicaklari ötekileştirme yoluna gidersen bu dikte etmek olur evet kimseye oynamicaksin yada oynicaksan şu şu perspektifte oynicaksin yoksa onursuzsun deme hadsizligin tartisma cikardi sen yap planini isteyen gelir oynar senle isteye gelir senle savaşir . Senle savaşana bile bakin bu hain diyemezsin sen nasil kendi kendine veya ekibinle plan yapma hakkina sahipsen diger herkeste buna sahip . Yani geneli temsil edemiyosan genelleme yapmicaksin

Dip not : simdi gördüm diger sayfada yazmissin herkes istedigini yapar namlusunu türklere cevirmedigi sürece demişsin , diyelimki aldik bi ekip geldik bölgeye iyi ya bölge tapulu maliniz degildir ve 100 100 deki wowun etrafina kurulduk vietnamli veya arap veya x ekibi de geldi o wowu almak icin savastik siz namlunuzu kime cevireceksiniz sorabilirmiyim ? Yoksa türkler diye kastettigin sadece sizin dikte ettiginiz hususlara uyanlarmidir ?
    _köle_ tarafından (20-03-2017 Saat 23:10) değiştirildi.

Alıntı _köle_ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Nooluyor gencler sayfa 16 da braktim ondan sonrasini özet gecin gözüm agirdi hep ayni kisir tartisma , sayin büyuk başkan kimse sana diplomasi yapma cof la planlar yapma demiyor ama kendi kendine yaptigin plana uymicaklari ötekileştirme yoluna gidersen bu dikte etmek olur evet kimseye oynamicaksin yada oynicaksan şu şu perspektifte oynicaksin yoksa onursuzsun deme hadsizligin tartisma cikardi sen yap planini isteyen gelir oynar senle isteye gelir senle savaşir . Senle savaşana bile bakin bu hain diyemezsin sen nasil kendi kendine veya ekibinle plan yapma hakkina sahipsen diger herkeste buna sahip . Yani geneli temsil edemiyosan genelleme yapmicaksin
    +1
    Ben turnuvada cof birliginin basarisiz oldugunu veya bu turnuva serverine gelmemesi gerektigini dusunmuyorum. Benim kemal baserde hosuma gitmeyen mesajlarinda turkler adina konusmasi ve ruslarla oynayanlar onursuzdur demesi. Bu nasil bir kafa yapisi anlamiyorum. Yuzlerce mesaj yazildi tartisildi. Bundan sonra da tartismanin anlami olmayacaktir cunku degisen hic bir sey yok. Bundan sonra tartismalara dahil olmayacagim ismimi de yazilarinizda katmazsaniz sevinirim.
    Bu acı geçiyo mu ?

Anlaşılan o ki turnuvada coftan baska hatırı sayılır bir Türk birliği istenmiyor. Cof da biz bu işi diger Türk ekipleri yerine birkac yabanci ulkeyle hallederiz düşüncesinde. Aksi bir durum varsa aydinlatin. Asi hzz de cofun türevleri. Cof ve Hzz hep sıkı fıkı Asi de Hzznin güdümünde. Görünen köy klavuz istemez. Yine de bu ekiplere başarılar

Uye Rutbesi
    Birisi_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Naber gencler egleniyor musunuz?
    Görünenin arkasında ki görünmeyen varya haa işte o benim.
    S2:Birisi, s8:Ramses_xıı, S1:Refresh S8:Refresh

Alıntı esp kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Yani inaniyorsan diyecek biseyimiz yok , eğer böyleyse birleşim yapmaya da gerek yok mantiksal olarak , neyse forumda çok kaldım uzun senelerdir foruma yazmiyordum heyecanimdan yazdim eleştirdim ama yapacak bişey yok tartışılacak biseyde yokmuş . Size saygılarımı iletiyorum kimse düşmanım da olamaz bir oyun için ...
    Bizzat wow bakiciligi yapiyordum firatlara yardim ediyordum bos bilmedigim seyleri yazmam ben tahil yari yariya inmeden wow -10 milyondaydi hepde oyle kaldi saten bizzat iceri giricek defanslari biliyorum rahat koyuyorduk....

mimarin dibinde vn lerden sifreleri topladik at ceke 8 milyon defans vardi bekleyen ben bilmedim seye yorum yapmam yapsam bile kaynagimi bilir soylerim bunun yalancisiyim diye wowda 50 60 70 milyon defans beslemek zor is degildir hayretlikle bakilicak olmucak seyler degil aksine basit seylerdir...

Ve diplomasi bu oyunun hep bir parcasi olmusdur ruslar bile diplomasi yapiyorsa gerekliligi hakkinda cok tartisma getek yok...
    S2-BACKSTREET BOYS: http://www.youtube.com/watch?v=uvcGB9yMtnk
    S8
    -COFF!!!:
    https://www.youtube.com/watch?v=Act5AAAedvc&feature=youtu.be
    YANLIŞ ANLAŞILMASI 3X SERVER DEGİL KLASİK SERVER

Dip not : simdi gördüm diger sayfada yazmissin herkes istedigini yapar namlusunu türklere cevirmedigi sürece demişsin , diyelimki aldik bi ekip geldik bölgeye iyi ya bölge tapulu maliniz degildir ve 100 100 deki wowun etrafina kurulduk vietnamli veya arap veya x ekibi de geldi o wowu almak icin savastik siz namlunuzu kime cevireceksiniz sorabilirmiyim ? Yoksa türkler diye kastettigin sadece sizin dikte ettiginiz hususlara uyanlarmidir ?

O kadar yer varken bizim kurdumuz diplomasi ve tarafimizi sectini bildin halde en azindan hani tarafini ruslarla oynamakdan yana secebilirsin olabilir bu ama senin derdin gelip savas acmaksa sirf comak sokmaksa sana sorarim olenmi sucludur oldurenmi

Simdik diycen ben turk olarak kurucam kurabiliyorsan buyur kur gurur duyariz ama o amacli olmucani biliyoz eger saten turklerin siz olursunuz biz oluruz farketmez ama bizim tarafimizda kurulucak wowa wow gelip almaya calisman tamamen saygisizlik olur biz nasil bunu size yapmayi dusunmezken siz boyle birsey yaparsiniz bunda ard niyet ararim ben ...

Hani sunu demen lazim la muttefiklerimiz ayni degil ama bir degiliz ama bunlar burada kurucaklar muttefikleriyle buraya kurulmamiz yanlis olur demen lazim sahsen ben senin gittin yere yerlesmem ama sen bunu yaparsan sahsen ben o ekipi turkde olsa delerim cunku ard niyetlisin derim....

eee sana simdik tekrar soruyorum olenmi suclu oldurenmi...
    sessizce tarafından (20-03-2017 Saat 23:57) değiştirildi.
    S8
    -COFF!!!:

Alıntı sessizce kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    O kadar yer varken bizim kurdumuz diplomasi ve tarafimizi sectini bildin halde en azindan hani tarafini ruslarla oynamakdan yana secebilirsin olabilir bu ama senin derdin gelip savas acmaksa sirf comak sokmaksa sana sorarim olenmi sucludur oldurenmi
    Ruslarla oynamayi zaten onursuzluk olarak niteledi sayin başkan bn seçenekleri irdeliyorum merakim su yapilan plana uymicaklarin onursuz sayilmicagi secenegi merak ediyorum

Alıntı sessizce kullanıcısından alıntı Mesajı göster

Simdik diycen ben turk olarak kurucam kurabiliyorsan buyur kur gurur duyariz ama o amacli olmucani biliyoz eger saten turklerin siz olursunuz biz oluruz farketmez ama bizim tarafimizda kurulucak wowa wow gelip almaya calisman tamamen saygisizlik olur biz nasil bunu size yapmayi dusunmezken siz boyle birsey yaparsiniz bunda ard niyet ararim ben ...

Hani sunu demen lazim la muttefiklerimiz ayni degil ama bir degiliz ama bunlar burada kurucaklar muttefikleriyle buraya kurulmamiz yanlis olur demen lazim sahsen ben senin gittin yere yerlesmem ama sen bunu yaparsan sahsen ben o ekipi turkde olsa delerim cunku ard niyetlisin derim....

eee sana simdik tekrar soruyorum olenmi suclu oldurenmi...
    Soruyu sorma niyetimi anlamadiniz sanirim ozmn aciklik getiriim bn ; şimdi bi plan yapildi dimi bu plan dikte edildi 2 3 birlikte cikti yok arkadaş madem öyle bizde ruslarla müttefik olur oynariz griye ineriz laf flan tasimadan sadece oyun oynicaklar simdi hadi diyelimki onursuzdur kelimesini geri aldi diyelim simdi diyoki namlusunu türklere cevirmeden oynasinlar ; peki dedigim varsayimda hangi taraf türk hangi taraf hain olacak bunun kistasi nedir ?
    _köle_ tarafından (21-03-2017 Saat 00:11) değiştirildi.

Ruslarla oynamayi zaten onursuzluk olarak niteledi sayin başkan bn seçenekleri irdeliyorum merakim su yapilan plana uymicaklarin onursuz sayilmicagi secenegi merak ediyorum
    Sirf tartismak ve eglenmek icin yazi yaziyorsin baska amacin gayen yok bence...

Aha dedi dedi kardesim onursuzmu oldun demeyle amacin ney neye ulasma calisiyorsun kendince ???

Biz Diyoruzki her onune gelen bireysel oyuncularin laflariyla diplomasi yerlesim plani yapilmaz gelincek ekiplerin baskanlariniz baskanimizla konussun fikir ve dusuncelere kapimiz acik ortak kararlarla hareket edelim diyoz ve rakip ruslari sectik....

Bizim gibi dusunuyorsan yanimizda olucaksin degilsen karsi tarafa geciceksin bitti neye ulasmaya calisiyorsun

ve bu sozun esasinda neye ve kimlerede istinaden kullanildiginida tahmin ediyorum hic okumadim gecmisde yazilanlarii ve neler yazildigini sen ve benzerlerin lafi iyice corba ettiniz bence bana turk deme diyen insanlaradir bazi tepkiler ama siz tabi farkli seylere iyice yormaniz lazim farkli yere cekmisinizdir...

kemal baseri diktator ettiniz la ne istiyonuz bu adamdan...

bir insani anlamak icin onla konusman onla birseyler paylasman gerekir kemal baserin ekmegini yedim suyunu ictim seker gibi adam lan bu ne on yargi her zaman ekipinin oyuncularinin dusuncelerine saygi gosteren ve uygulayan biridir oyle dikatator falan olsa saten cof olmazdi kimse oyun icin cekmez bazi seyleri....

Gelicek ekip ve arkadaslarima soyluyorum boyle bos seylere bakmayin bizi anlamak istiyorsaniz birbirimizi anlamak istiyorsak yazin abi ozelden akliniza takilan birseymi var stratejinizmi var abi gelin ozelden konusalim burada bazi seyler hakkinda yazanlar daha bos sirf tartismak icin yazar bence buda son mesajim hic tartismak istemiyorum ...
    S8
    -COFF!!!:

eğer vicdanınız rahat bir şekilde ruslarla oynuyabiliyorsanız , ben bizzati tebrik edicem kardesim o oynayanları
    işin şakası bir yani beni az bucuk tanımıssındır .
    hatrlıyorm bir dönem bizimle oynamıştın hak etmediğin vahayı bile misafirsin diye sende bıraktırmıştım hatırlarsın . Bir dönem de speedde oynadım hzz deki kardeslerimizle birlikte.ordada her saldırıda cakıldıgımda tebrik mesajımı bizati atmıştım ( çakılmamdaki üsülsüzlükler olmasına ragmen )
    yani işin özeti turnuvada en cok emek veren kişi kemal başerdi ,bazı şeyleri söylemeye hakkı var ama turnuvada bir tek kemal abi yok , yani eğer amacınız gercekten şu avrupada wow a bi el de biz atalım derseniz , buyrunuz geliniz . Biraz emwk verdiğinizde o yıllardır karsınızda gördüğünüz kişiyi yanınızda göreceğinize eminim . bu adam zamanında kardesi ekibe zarar verdi diye ekipten cıkartabilen adam yani .soruyorum bunu hanginiz yapabilirdiniz . Şahsen ekipteki herkes bilir benim 1 yıldır tanıdıgım arkadasım hatalı iken bile ceza veremeyen bir yöneticiyim .
    CYPRUSLEE
    ZANAŞA NAZDROVİA COF

Toplam 31 Sayfadan Sayfa 20 İlkİlk ... 10181920212230 ... SonuncuSonuncu