Toplam 2 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 12
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mangır Kart Ödeme Sorunu

Alıntı TrSinaN kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Sorun hala devam ediyor. Farklı 2 pini de denedim "error has occurred hatası .... . . . . . . . " diye bir hata veriyor.
    Merhaba;

Arkadaşlar ürünü temin ettiğiniz hizmet sağlayıcıdan elinizde ki codların yenilenmesini talep edin. Bu sitemler ön ödemeli yapılardır, üretilen anahtarlar bir noktada manuel olarak işlem görür, buda hataya sebep verebilir "Takdim Tehir" diye adlandırılan hata oluşur. Elinizdeki anahtar bilgisi termal kağıda basılı ise baskı yapan cihazın yıpranmışlığı dahi etkili olabilir.
    Mangır Kart / Travian Games arasında ki protokol ve tahsilat sistemi değil, Mangır Kart / Hizmet Sağlayıcı arasındaki trafikte çıkan sorunlardan kaynaklanır. Tarif ettiğiniz sorunlar.

Alıntı TrSinaN kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Sorun hala devam ediyor. Farklı 2 pini de denedim "error has occurred hatası .... . . . . . . . " diye bir hata veriyor.
    Selamlar;

Aldığınız hata sistemsel bir hatadır. Pini girdikten sonra onayla dediğimizde karşımıza error sayfası çıkıyor. Gün içinde tekrar deneyiniz sorun çözülecektir. Pinlerde sorun oldugunu düşünmüyorum. Ödeme sayfasında anlık sorunlar oluşabiliyor.

İyi forumlar.
    CmYk
    Moderator
    Travian Team – TR

“Dünyada hiç kimse, seyirci koltuğunda oturan cesur insanları alkışlamaz. Alkışlar, hep sahneye çıkanlar içindir.”

sinan şuan aldım ben saat 12:05 de hemen al bence sende

sadece mangır kartta mı hata veriyor ben bir haftadır havale edilen paraya karşılık gelen 1600 altın için yüklenmesini bekliyorum. İlgileniliyor muş... 2x server da bir hafta oldu hala altın yok. Verilen bir cevap da yok. Sistem tamamen çökmüş herhalde.
    Belki biraz üzüldüm belkide biraz kırıldım ama bana kırmızı çok yakışıyor

Toplam 2 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 12