Toplam 3 Sayfadan Sayfa 3 İlkİlk 123
Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Erasmusla Hangi Ülkeye Gideyim

Kıdemli Üye
    Uye Rutbesi
    ultrAslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kuzenim warsaw a gitmişti.
    Sevdiğini söylemişti herşeyin ucuz olduğunu her fırsatta söyledi. yemek içmek gezmek felan.

Benim de tavsiyem polonya
    bundan sonra sana kurwa diyeceğiz.

karma yurtta kalıyordu ev arkadasi da cinli bi hatundu ahaha sana da denk gelir belki öylesi.
    Bu oyunu ne kadar oynadığın değil, ne kadar zevk aldığın önemlidir.

& s9 Serintürk & Inx Game of Teuton

Smod & Event Manager
    Forum Super Moderatoru

hayaligenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Maskeli SÜVARİ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Kesin yurt mu diyorsunuz ev cokmu pahalı
    ev tavsiye etmiyorum hatta mumkünse ursynow da ki uninin yurdunda da kal her gece müzik sesi ve eğlence keyifli oluyor
    __нαуαℓιgєηc__
    $üρεƦ ʍøδαƦεтöƦ & ευεπт ʍαπαĝεƦ
    тяανιαη тєαм – тя

Ben ölüyü yıkadım; cennete mi, cehenneme mi gideceğine karışmam...

Alıntı hayaligenc kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    ev tavsiye etmiyorum hatta mumkünse ursynow da ki uninin yurdunda da kal her gece müzik sesi ve eğlence keyifli oluyor
    Nası ulasıyom oraya gitmeden ayarlanıyormu daha islemlere yeni baslıyom bi ton kağıt

Smod & Event Manager
    Forum Super Moderatoru

hayaligenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Maskeli SÜVARİ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Nası ulasıyom oraya gitmeden ayarlanıyormu daha islemlere yeni baslıyom bi ton kağıt
    hemen international ofisle görüş , yurt olanakları var mı varsa sıraya gir sisteme kayıt vs vs neyse onlarla contactlaşarak hallett, birde learn agreement denilen zıkkım var , çok dert etme oradayken bile halledebilirsin

warsaw da kaldım baya okuldan dolayı hatta orada okuyan oda arkadaşımla da görüşürüz sık sık .9
    __нαуαℓιgєηc__
    $üρεƦ ʍøδαƦεтöƦ & ευεπт ʍαπαĝεƦ
    тяανιαη тєαм – тя

Ben ölüyü yıkadım; cennete mi, cehenneme mi gideceğine karışmam...

Alıntı hayaligenc kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    hemen international ofisle görüş , yurt olanakları var mı varsa sıraya gir sisteme kayıt vs vs neyse onlarla contactlaşarak hallett, birde learn agreement denilen zıkkım var , çok dert etme oradayken bile halledebilirsin

warsaw da kaldım baya okuldan dolayı hatta orada okuyan oda arkadaşımla da görüşürüz sık sık .9
    uyf plaza dili ve edebiyatı akıyor modumdan cantacktını yerim senin

maskeli süvari konuyu geç gördüm sanırım. polonya'yı tavsiye etmiyorum. hem sosyo-kültürel açıdan hem eğitim açısından çok gerideler. tek eğlence anlayışları içmek. orda çok fazla türk göreceksin zaten hemen tanışırsınız. lehlerin ingilizceleri senden benden daha kötü nasıl öğreneceksin inan bilmiyorum. üni leri tipik bir anadolu kent ünisi . sana sağladıgı avantajlar sadece kağıt üstünde olur .
    zannımca çekya veya portekiz çok daha iyi seçenekler. portekiz daha pahalı ülke ama ailenin durumu iyiyse hiç düşünme direk git derim. portekizce ve ispanyolca seviyen inanılmaz gelişir. işte bu bir avantaj. amacın gezmek ve bulunduğun ülkenin tadını çıkarmak ise ne işin var polonya da yine bu 2 ülkeyi öneririm.
    amacın alanında kariyer yapmak , iş hayatına önde başlamak ise yine bu 2 ülkeyi öneririm
    son 5 senedir hispanic ülkelerle ticari ilişkilerimiz ivme kazandı. karar senin şimdiden iyi eğlenceler.

bkz. https://www.deik.org.tr/turkiye-avru...kiz-is-konseyi
    KABIZ OĞLAN

s2-newbroken

Toplam 3 Sayfadan Sayfa 3 İlkİlk 123