Toplam 26 Sayfadan Sayfa 1 12311 ... SonuncuSonuncu
Toplam 260 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni Turnuva Hazırlıkları Öncesinde...

Varsayılan Yeni Turnuva Hazırlıkları Öncesinde...

İlk kez asker basma ve diğer tılsımların kullanıldığı...
    Ruslardan ilk defa tılsım çalabilen,
    üstelik 2 tane İnşa Planı.
    Ve wow'da seviye basılması...
    Koca bir bölgeyi Türk Gölü haline çevirmek!

Elemede başlayıp finale kadar uzanan bu mücadelede hiçbir şey dışarıdan göründüğü kadar kolay olmadı. Onlarca toplantı odaları, günler - haftalar boyunca süren yoğun mesajlaşmalar. Saldırılar - savunmalar ve birlikler arası problemlerin çözülmesi...

O öyle yaptı, bu böyle yaptı, şu şöyle oynadı gibi sözleri bir kenara bırakıp, "neyi daha iyi yapabiliriz" onun muhasebesine başlamalıyız.

Ruslarla oynayan bir oyuncudan söz edecek olursak. Yükselen Türk Travian gücüne karşılık küçük bir "rus oyunudur" bu. Buna itimat etmeyiniz. Benle iletişime geçip "rus inşaat planı" vermek şartına karşılık s1 de bir hesaba 5x mimar isteme terbiyesizliğini gösterebilen bu çıkar menfaat dolu şahıslara cevap bile vermeyiniz!

İçimizdeki irlandalılara rağmen Türkler olarak alkışlanacak bir mücadele gösterdik!

Ruslar bu sene geçen yılın acısını çıkarmak adına 4 kat daha kalabalık geldiler!
    Bu yetmiyormuş gibi İsveç - Yunan - Tayland gibi ülkeleri de ittifaklarına aldılar! Bir düşünün oyunun en kalabalık ve profesyonel oyuncu kadrosuna rağmen bir çok ülkeyi ittifak alıyorsunuz!

Finallere gelen Türk ekiplerinin görev bilinci olması lazım. Öylesine bir bölgeye yerleşip dünyadan bir haber oynamak icraat değildir. Bu zincirin bir dişlisi olmalı her ekip!

Ben çok daha güçlü bir Türk ekibinin çok daha büyük başarıların altına imza atacağına inanıyorum.

Bizim Türkler olarak tarih boyunca İNANDIĞIMIZ her meseleyi başardığımızı bilin. Bu ekiplerin sadece kazanacağına ve daha iyisini yapacağına inanmasını istiyorum!

Sadece bir kaç görev bilinci olan , uyumlu Türk oyuncu ve ekiplerinin katılması ile ibrenin nasıl döneceğini düşünün...

Biz her ihtimale karşı Türk tarafı olarak yeni eleme ve final için hazırlıklara başladık. Oyunda yep yeni dengelerin ve ittifakların olduğu çok daha güçlü bir ekibin müjdesini şimdiden verebilirim!

Önümüzdeki final, bu gördüklerinizin kat be kat fazlası olacak dostlar!

Son olarak, bir Türk atasözü ile bitiriyorum.

Kadın Vardır
    Yiğit Doğurur,
    Oymağı
    Devlet Eder ;
    Kadın Vardır
    (yiğ)İt Doğurur
    Memlekete
    Dert Eder.!

TÜRK ATASÖZÜ
    COF Kemal Başer tarafından (08-03-2017 Saat 11:59) değiştirildi.

Alıntı COF Kemal Başer kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    İlk kez asker basma ve diğer tılsımların kullanıldığı...
    Ruslardan ilk defa tılsım çalabilen,
    üstelik 2 tane İnşa Planı.
    Ve wow'da seviye basılması...
    Koca bir bölgeyi Türk Gölü haline çevirmek!

Elemede başlayıp finale kadar uzanan bu mücadelede hiçbir şey dışarıdan göründüğü kadar kolay olmadı. Onlarca toplantı odaları, günler - haftalar boyunca süren yoğun mesajlaşmalar. Saldırılar - savunmalar ve birlikler arası problemlerin çözülmesi...

O öyle yaptı, bu böyle yaptı, şu şöyle oynadı gibi sözleri bir kenara bırakıp, "neyi daha iyi yapabiliriz" onun muhasebesine başlamalıyız.

Ruslarla oynayan bir oyuncudan söz edecek olursak. Yükselen Türk Travian gücüne karşılık küçük bir "rus oyunudur" bu. Buna itimat etmeyiniz. Benle iletişime geçip "rus inşaat planı" vermek şartına karşılık s1 de bir hesaba 5x mimar isteme terbiyesizliğini gösterebilen bu çıkar menfaat dolu şahıslara cevap bile vermeyiniz!

İçimizdeki irlandalılara rağmen Türkler olarak alkışlanacak bir mücadele gösterdik!

Ruslar bu sene geçen yılın acısını çıkarmak adına 4 kat daha kalabalık geldiler!
    Bu yetmiyormuş gibi İsveç - Yunan - Tayland gibi ülkeleri de ittifaklarına aldılar! Bir düşünün oyunun en kalabalık ve profesyonel oyuncu kadrosuna rağmen bir çok ülkeyi ittifak alıyorsunuz!

Finallere gelen Türk ekiplerinin görev bilinci olması lazım. Öylesine bir bölgeye yerleşip dünyadan bir haber oynamak icraat değildir. Bu zincirin bir dişlisi olmalı her ekip!

Ben çok daha güçlü bir Türk ekibinin çok daha büyük başarıların altına imza atacağına inanıyorum.

Bizim Türkler olarak tarih boyunca İNANDIĞIMIZ her meseleyi başardığımızı bilin. Bu ekiplerin sadece kazanacağına ve daha iyisini yapacağına inanmasını istiyorum!

Sadece bir kaç görev bilinci olan , uyumlu Türk oyuncu ve ekiplerinin katılması ile ibrenin nasıl döneceğini düşünün...

Biz her ihtimale karşı Türk tarafı olarak yeni eleme ve final için hazırlıklara başladık. Oyunda yep yeni dengelerin ve ittifakların olduğu çok daha güçlü bir ekibin müjdesini şimdiden verebilirim!

Önümüzdeki final, bu gördüklerinizin kat be kat fazlası olacak dostlar!

Son olarak, bir Türk atasözü ile bitiriyorum.

Kadın Vardır
    Yiğit Doğurur,
    Oymağı
    Devlet Eder ;
    Kadın Vardır
    (yiğ)İt Doğurur
    Memlekete
    Dert Eder.!

TÜRK ATASÖZÜ
    Daha önce ekip olarak final tecrübemiz yoktu. Belki kazanamadık ama önümüzdeki final için neyi nasıl yapmamız gerektiğini daha net gördük. Oluşuma katılacak birkaç sağlam ekip veya oyuncu ile çok daha güçlü olacağız. TR serverlerinde kendinizi tatmin etmeyi bırakın gençler gelin turnuvada oyun nasıl oluyor görün.

Kemal abi atasözü için özellikle +++++++++++++

Etkinlik Yöneticisi
    Forum Super Moderatoru

hayaligenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Merhaba Arkadaşlar ;

Konuyu açan üyemiz gayet Türk oyuncularımızın birleşmesine vesile olacak cümleler kurmuş . Ümit ederim bir daha ki finale daha iyi sonuçlar alırsınız.

Konuyu sabit yapıyorum, forum kuralları çerçevesinde tartışmalarınızı, fikirlerinizi bu başlık altında seviyeli bir şekilde ilerletebilirsiniz.

Ben de kısa bir atasözü ile cümlelerimi sonlandırmak isterim .

'' Baş başa vermeyince taş yerinden kalkmazmış... ''

Başarınız daim olsun

hayaligenc
    '' Tehdit etmiyorum, tembih ediyorum...'' Ünlü düşünür filozof ArTeS

Eline sağlık kemal abi durumu ve yaşanılanları harika özetlemişsin.

O zaman bir dahaki turnuvanın şerefine ZANAŞA NAZDROVİAAA

ZANAŞA NAZDROVİA COF

disLocatePOVA 4 Amanda Cerny
    Bizedemi LOLO BEŞİKTAŞK bey diyeceksin!

İçerisinde türk kelimesi geçmeyen bır wow baskanına yakısmayan sözler. Sıze han hakanlık tanrı tarafından mı bahsedıldı kı turk ısmı olamayan wow için milliyetçilik yapıyorsunuz

Uye Rutbesi
    yal_arena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kadın Vardır
    Yiğit Doğurur,
    Oymağı
    Devlet Eder ;
    Kadın Vardır
    (yiğ)İt Doğurur
    Memlekete
    Dert Eder.!

TÜRK ATASÖZÜ
    gene usulünce döktürmüşsün abi hepsini alıntılamadım ama son söz yeter de artar bile ...

kuru milliyetçilik ya da kişisel düşmanlıkla iş yürümez gelin olası bi başarıda herkesin emeği olsun (yiğ)itler hariç
    EPSİLON ********* FİNAL 2016/2017- COF

Alıntı mordekai kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    İçerisinde türk kelimesi geçmeyen bır wow baskanına yakısmayan sözler. Sıze han hakanlık tanrı tarafından mı bahsedıldı kı turk ısmı olamayan wow için milliyetçilik yapıyorsunuz
    3 mesaj geçmeden gelen ilk parazit sen oldun tebrikler

arkadaşın kuyruk acısı sağlam tek mesajlı gelmiş
    Biz Ki Ustasıyız Vatan Sevmenin...
    2010 S1 SALÇA ,2011 TT GROUP COFsalça , 2016 TT GROUP COFsalça , 2016 FİNALS COFsalça
    Zanaşa Nazdrovia CoF !!!

Sayın tek hücreli,

Rusların wow'unda Rus mu yazıyor?

Sayın tek hücreli,

Rusların wow'unda Rus mu yazıyor?
    İlk eleştiride hakaret? Siz mi Türkleri başkan olarak temsil ediyorsunuz? tebrikler...

Yazdığınız sözlere gelecek olursak... Yiğite gelip gidip laf sokuyorsunuz da azcık beyin jimnastiği yapalım .

Timur ve Yıldırım savaştı kim vatan hainiydi? Yıldırım tarafından Timura geçen beyler mi?

Peki hadi bu iyi örnek olmadı daha iyisini vereyim. İstanbulun fethinde Bizansa savaşanlar mı vatan hainiydi?

Yetmedi mi? 1. Dünya savaşında Rus ordu komutanlarında bolca Türk olduğunu biliyor musun?

Yine anlamadıysan vatan haini diyip duruyorsun ya Kurtuluş Savaşında cepheden kaçanlara bile bu kadar hain denmedi.

Sen yiğt öyle böyle diyeceğine kendine dön de bir bak isterim. Neden mi bu çocuk forumdan gördüğüm kadarıyla size sövmedi gelip sizde oynıcam ayağı yapıp tılsımını çalıp rusa hediye etmedi. Sen kendi hatalarını senin emrindeki oyuncuların hatalarını konuşacağına kendini eleştirip ilerleyeceğine bakıyorum suçluyu bulmuşsun.

Koskoca heryere Türk yazıyorsun asarız keseriz aslanız ya biz. Sizi tek başına YİĞİT mi bitirdi sayın kemal başer?

Antipatiksin ancak çevrendekiler alkışlar seni ama biz yemeyiz. Siz kendinizi eleştirip ilerlemediğiniz sürece siz ne kadar hakaret ederseniz edin biz eleştireceğiz. Çünkü sen ne kadar bu yazılardan dolayı bize hakaret etsende vatan haini desen de 1. dünya savaşındaki enver paşadan farkın yok . Çılgın projelerinle ben müthişim çabanla ancak bu milleti boş vaatlerle saçma sapan işlere koşarsın.

İnşallah ileriki turnuvalarda aynı hatalara düşülmez. Bide şu adam Türk birliği başkanı olmasın hemen hakaret ediyor...

Şimdiden yazayım hakaret etceksen cevap yazma .

Toplam 26 Sayfadan Sayfa 1 12311 ... SonuncuSonuncu