Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: %30 Altın Kampanyası Hata

Varsayılan %30 Altın Kampanyası Hata

Havale yolu ile altın satın alıcaktım. Altın satın alma sayfasına girdiğimde bir aşağı düşme efekti oluyor ve yüzde 30 bonusu kalkıyor. Hala bonus saatlerdeyim.
    s2 yanlızkral(DEVREDİLDİ.)
    3X MALIBU

Smod & Event Manager
    Forum Super Moderatoru

hayaligenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı simsekhırsızı kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Havale yolu ile altın satın alıcaktım. Altın satın alma sayfasına girdiğimde bir aşağı düşme efekti oluyor ve yüzde 30 bonusu kalkıyor. Hala bonus saatlerdeyim.
    Merhaba;

Öncelikle hangi serverda bu sorunu yaşadınız ? Ayrıca işlem sonuna geldiğinizde kutu içerisine aldığım bölgede, promosyon yazan kısımda promosyon altını veriyor mu ?

İyi Forumlar
    __нαуαℓιgєηc__ & __•Ξ•B•Я•A•Я•__
    $üρεƦ ʍøδαƦεтöƦ & ευεπт ʍαπαĝεƦ
    тяανιαη тєαм – тя

Alıntı Nicholai Hel kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Federal ajan hayali imdb 9.9 tür polisiye/dram.

Satın alma işlemini yaptım. Server 2 deyim. Sorunu buldum sanırım sayfayı yenileyince bonus kalkıyor ve yaklaşık 10-15dk sonra tekrar girince düzeliyor. Fakat tekrar yenileyince tekrar kalkıyor. Siparişi verdim eft yolu ile ödeme isteğini yolladım bankam aracılığıyla sanırım pazartesi hesaplarına geçmiş olur para. Sonra bekleyen siparişlerim kısmına girdim ve siparişimi göremedim. Görmem gerekiyor muydu?
    s2 yanlızkral(DEVREDİLDİ.)
    3X MALIBU

bende kampanya dahilinde 325 altın satın aldım, mangırkarttan para çekildi ama halen hesabıma yatan herhangi bir altın söz konusu değil teknik ekipte hiçbir mesajıma dönüş yapmadı nasıl düzelteceğiz bu durumu bilgisi olan bir yönetici var mı acaba?

Kıdemli Üye
    Uye Rutbesi
    ultrAslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ulan 5 dk kala açmışsınız görmedim loldeydim ne güzel alacaktım tüh. şu işe bak bu kadar geç söylenip bu kadar kısa yapmayın şunu ya..
    Bu oyunu ne kadar oynadığın değil, ne kadar zevk aldığın önemlidir.

& s9 Serintürk & Inx Game of Teuton

Alıntı Gkchn_77 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    bende kampanya dahilinde 325 altın satın aldım, mangırkarttan para çekildi ama halen hesabıma yatan herhangi bir altın söz konusu değil teknik ekipte hiçbir mesajıma dönüş yapmadı nasıl düzelteceğiz bu durumu bilgisi olan bir yönetici var mı acaba?
    yok mu derdime bir çare????

Smod & Event Manager
    Forum Super Moderatoru

hayaligenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Gkchn_77 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Merhaba ;

Pazartesiye kadar bekleyin , plussupporta yazdıysanız size yanıt verecektir sabırlı olunuz.

İyi Forumlar

Alıntı simsekhırsızı kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Satın alma işlemini yaptım. Server 2 deyim. Sorunu buldum sanırım sayfayı yenileyince bonus kalkıyor ve yaklaşık 10-15dk sonra tekrar girince düzeliyor. Fakat tekrar yenileyince tekrar kalkıyor. Siparişi verdim eft yolu ile ödeme isteğini yolladım bankam aracılığıyla sanırım pazartesi hesaplarına geçmiş olur para. Sonra bekleyen siparişlerim kısmına girdim ve siparişimi göremedim. Görmem gerekiyor muydu?
    Merhaba ;

Ben herhangi bir problem yaşamadım . EFT işlemini yaptıysanız en kısa zamanda hafta içi yüklenmiş olur . Sorun olması durumunda hızlıca plussupportla irtibata geçiniz.

İyi Forumlar

Alıntı ultrAslan kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Ulan 5 dk kala açmışsınız görmedim loldeydim ne güzel alacaktım tüh. şu işe bak bu kadar geç söylenip bu kadar kısa yapmayın şunu ya..
    Merhaba;

Olmassa bir dahakine erken yazılması için adminlerimize iletiriz

İyi Forumlar
    __нαуαℓιgєηc__ & __•Ξ•B•Я•A•Я•__
    $üρεƦ ʍøδαƦεтöƦ & ευεπт ʍαπαĝεƦ
    тяανιαη тєαм – тя

Alıntı Nicholai Hel kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Federal ajan hayali imdb 9.9 tür polisiye/dram.