Toplam 2 Sayfadan Sayfa 1 12 SonuncuSonuncu
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Nesne satışı

Varsayılan Nesne satışı

TR2 serverinde bu 3. kez oluyor süresi dolan bütün nesnelerin satışı gerçekleşmiyor. Bu hatayı acilen yetkililer çözmesini rica ediyorum daha oyunun başı 1 ay olmamış bunlarla karşılaşmak gerçekten akla soru işaretleri getiriyor.

Uye Rutbesi

Başka bir sorunda 00.00.0? sorunu bınalar vs bu sekılde kalıyor pazarcılar falan cok sıkıntılı bır durum 30dkdır duzelmedi

Alıntı extreme kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Başka bir sorunda 00.00.0? sorunu bınalar vs bu sekılde kalıyor pazarcılar falan cok sıkıntılı bır durum 30dkdır duzelmedi
    Bak bunu görmedim ben ama dedigin doğruysa gerçekten sıkıntılı bir server teknik altyapı konusunda

Smod & Event Manager
    Forum Super Moderatoru

hayaligenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Merhaba Arkadaşlar ;

Sorunu oyun adminlerimize iletiyorum. Gerekli işlemler yapılacaktır .

Bildiriminiz için teşekkür ederiz.

İyi Forumlar
    __нαуαℓιgєηc__
    $üρεƦ ʍøδαƦεтöƦ & ευεπт ʍαπαĝεƦ
    тяανιαη тєαм – тя

Alıntı Nicholai Hel kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Federal ajan hayali imdb 9.9 tür polisiye/dram.

Bu hata yüzünden, saldırıların gerçekleşmemesi yüzünden yağma topda 3. olacakken 4. oldum ve ard arda 3 hafta top3 madalyasını ve 3. lük madalyasını alamadım. 1 hafta öncede supporta konu hakkında mesaj atmıştım tamamen düzeltecekleri yönünde cevap vermişlerdi.
    s2 yanlızkral(DEVREDİLDİ.)
    3X MALIBU

Oyundan soğutuyor insanı bu hatalar. Bir saattir düzelmesini bekliyoruz hiçbir gelişme yok
    TT 2017: Conqueror...

Banned Yasaklı Kullanıcı

ya arkadaş saldırı karşılıyorduk araya asker sokacaktık noldu böyle 502 bad gateway ne yahu
    işlemler bitmiyor boş boş ekrana bakıyoruz 45 dk dır

Belki de kaybedebileceklerinin farkında bile değiller, önemsemiyor ya da düzeltemiyorlar. Bu kadar başarılamayacak bir şey mi de yapamıyorlar? Aldığımız o kadar altınlar paralar nereye gidiyor diye düşünmeden edemiyorum.
    s2 yanlızkral(DEVREDİLDİ.)
    3X MALIBU

Banned Yasaklı Kullanıcı

Alıntı simsekhırsızı kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Belki de kaybedebileceklerinin farkında bile değiller, önemsemiyor ya da düzeltemiyorlar. Bu kadar başarılamayacak bir şey mi de yapamıyorlar? Aldığımız o kadar altınlar paralar nereye gidiyor diye düşünmeden edemiyorum.
    tahıl eksiye düşüyor pazarcılar gitmiyor köye . askerler tahılsızlıktan ölecek.
    bir de savunma organizasyonu yapıyorduk berbat oldu bad gateway , event birikimi dalgasına offff offf
    daha oyunun başı. wow zamanı, tılsım zamanı biz bittik o zaman kimse op planlamasın boşa

Banned Yasaklı Kullanıcı

ya hocam oyunu açar mısınız ? travian oynamak istiyorum arkadaş parasıyla değil mi ?

Toplam 2 Sayfadan Sayfa 1 12 SonuncuSonuncu