Toplam 5 Sayfadan Sayfa 5 İlkİlk ... 345
Toplam 46 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 46 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni Server 20(RoA) Başlıyor !

günlük ödevlerde natara saldır var ... natar köyü var mı ?

Uye Rutbesi
    cokooprenss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı omefas kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    evet o görev de var bende ama nasıl tamamladım bilmiyorum çünkü natar göremedim serverda
    Varsa şekliniz Travian: Scattered Empire serverinede bekleriz

oyuna başladıgımızda 6 göçmenide öldürdük diyelim reis basıp 2. köy olarak 15li veya 9 lu reisliyebiliyormuyuz?

İlk defa gümüş versiyonu oynuyorum fikirlerim halen aynı gumus travianın dogasını bozmuş
    hammadde savunma satışı baya oluyor gibi 2xroa'da adamın 3 köyünün nüfusu 600 bile yapmıyorken 15 tarlalı merkezi 1100 nüfus bu durum hammadde satışı olmadan imkansız cevremde baya bot hesap var gunluk 2-3 hesabı şikayet ediyorum bot oldugu için bilmiyorum işlem yapılıyor mu yapılmıyor mu fakat travianın bu hammadde savunma satışına çözüm bulması şart
    pushing olayı çok kötü olmuş zaten cevremde az oyuncu var büyük kısmı bot oldugundan yağma olayı hiç yok
    i:2007 ve S:2011---s14-s15-3x-s9-s5-s1-s4 derken emekli olma zamanının geldiğini gordum tum dostlara selam olsun...(Roa 3.6 olunca dayanamadım başladım)

Smod & Event Manager
    Forum Super Moderatoru

hayaligenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı omefas kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Merhaba;

Görevlerde çıkıyor

iyi forumlar

Alıntı BABASCARFACE kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    İlk defa gümüş versiyonu oynuyorum fikirlerim halen aynı gumus travianın dogasını bozmuş
    hammadde savunma satışı baya oluyor gibi 2xroa'da adamın 3 köyünün nüfusu 600 bile yapmıyorken 15 tarlalı merkezi 1100 nüfus bu durum hammadde satışı olmadan imkansız cevremde baya bot hesap var gunluk 2-3 hesabı şikayet ediyorum bot oldugu için bilmiyorum işlem yapılıyor mu yapılmıyor mu fakat travianın bu hammadde savunma satışına çözüm bulması şart
    pushing olayı çok kötü olmuş zaten cevremde az oyuncu var büyük kısmı bot oldugundan yağma olayı hiç yok
    Merhaba;

Bildiriminiz için teşekkür ederiz.Gerekli iletimler sağlanacaktır.

İyi Forumlar
    __нαуαℓιgєηc__
    $üρεƦ ʍøδαƦεтöƦ & ευεπт ʍαπαĝεƦ
    тяανιαη тєαм – тя

Ben ölüyü yıkadım; cennete mi, cehenneme mi gideceğine karışmam...

14 gün önce sorduğum soruyu cevapladınız teşekkürler değerli moderator arkadaşım mesajimi cevaplayana kadar ben köyümü sildim ..

Toplam 5 Sayfadan Sayfa 5 İlkİlk ... 345