Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hammadde satın alımı ve ceza

Varsayılan Hammadde satın alımı ve ceza

Server 2'de Zab adlı kullanıcı 2. köyünü sabah 7 civarı atıyor ve 12 civarı 200+ nüfus ve vaha alıyor. Bunu fark edip mh'ye mesaj atıyorum ve zab banlanıyor. 2 saat içinde hesap açılıyor, nüfus 120 civarına düşürülmüş. 5 saat içinde nüfus 300'e yaklaşıyor ve 2. vahayı alıyor. Tekrar mesaj atıyorum ve yine banlanıyor. 2 saat içinde ban tekrar açılıyor ve adam oyununa bakıyor. İstediği faydayı sağladıktan sonra istediğin kadar o adamdan nüfus düşür. 2 vahayı almış artık engel tanır mı?

Demem o ki arkadaşlar bu oyunun oynamayın, oynattırmayın, para yatırmayın. Yazıktır günahtır, değmez. Multi-hesaplardan geçilmiyor zaten oyun. Yağmalayacak köy yok. Korumalardan önce vaha boşaltmak için kendimi yırtayım, ölecek askeri minimuma düşürmeye çalışayım, aman asker ölmesin derdine gireyim. Adam vahaya 5 kahramanı daldırıyor, ana hesaptan zararsız olarak boşaltıyor vahayı.

Şu oyunu birazcık oynanabilir kılsaydınız nolurdu ki be yönetici beyler?

Kıdemli Üye
    Uye Rutbesi
    ultrAslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

helal olsun iyi para bağlamış
    Bu oyunu ne kadar oynadığın değil, ne kadar zevk aldığın önemlidir.

& s9 Serintürk & Inx Game of Teuton

Alıntı bk1 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Server 2'de Zab adlı kullanıcı 2. köyünü sabah 7 civarı atıyor ve 12 civarı 200+ nüfus ve vaha alıyor. Bunu fark edip mh'ye mesaj atıyorum ve zab banlanıyor. 2 saat içinde hesap açılıyor, nüfus 120 civarına düşürülmüş. 5 saat içinde nüfus 300'e yaklaşıyor ve 2. vahayı alıyor. Tekrar mesaj atıyorum ve yine banlanıyor. 2 saat içinde ban tekrar açılıyor ve adam oyununa bakıyor. İstediği faydayı sağladıktan sonra istediğin kadar o adamdan nüfus düşür. 2 vahayı almış artık engel tanır mı?

Demem o ki arkadaşlar bu oyunun oynamayın, oynattırmayın, para yatırmayın. Yazıktır günahtır, değmez. Multi-hesaplardan geçilmiyor zaten oyun. Yağmalayacak köy yok. Korumalardan önce vaha boşaltmak için kendimi yırtayım, ölecek askeri minimuma düşürmeye çalışayım, aman asker ölmesin derdine gireyim. Adam vahaya 5 kahramanı daldırıyor, ana hesaptan zararsız olarak boşaltıyor vahayı.

Şu oyunu birazcık oynanabilir kılsaydınız nolurdu ki be yönetici beyler?

Sen veya bu konuda yardımcı olacak bir arkadaş şikayet şablonu hazırlasın toplu şikayet edelim..Açıklayıcı olsunki bilmeyen arkadaşlar copy paste yapsın yollasın multihuntera baskı uygulayalım Lolilop Unigue düzenbazınıda ekleyelim.
    EnBias tarafından (08-02-2017 Saat 14:38) değiştirildi.

şimdi şöyle bi olay var tamam adam madde alıyor eyw bende bunu olumlu bulmuyorum ancekkkkkkkk
    seninde paran olsa sende madde alacan bence boşa polemiğe gerek yok

kamil adami severler yapacak bişey yok

aynısı benimde basıma geldi travian.sk de adam tam altımda 15 tarlayı aldı %125 gören hemen %50 vaha aldı full npc yapıyor 3. köyü sanat eseri alarak hemen kurdu sanat eseri tanesi 60000 gümüşten aldı siz düşünün adam korumadan cıktığında yağmada asker attım askeri olup olmadığını öğrenmek için hiç askeri yoktu romalıydı 400 kafes kullanmış serverda fil bırakmamış 6000 altın sadece kafeslere harcamış adam multiye yakalandı %30-%40 düşüş ile pacayı kurtardı 2. vahayıda aldı nufusu 7. gün falan 320 lere dayanmıştı bide 15 tarlalı düşün artık hem multi hem bi dunya para baymış. bende oyun bıraktım orda adam npc yapıp asker bassa önüne geleni siler

Alıntı ultrAslan kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    helal olsun iyi para bağlamış
    Harbiden ha oda çok bariz oluyor yav. Sakin sakin yavaştan yavaştan yapcaksın. Bu tr serverlarında sistem ban ceza ban ceza üzerine. Kanıtlama felan yok. Birşeyler çok iyi gidiyorsa tak ban

Alıntı LASTANG kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    şimdi şöyle bi olay var tamam adam madde alıyor eyw bende bunu olumlu bulmuyorum ancekkkkkkkk
    seninde paran olsa sende madde alacan bence boşa polemiğe gerek yok

kamil adami severler yapacak bişey yok
    Tanımadığın insanlara karşı nasıl böyle bir imada bulunabiliyorsun bu da şaşırtıcı
    Bu oyunu oynamış olup şuan kingdoms oynayan bi arkadaşım bana, multi olmadan olmaz, şöyle multi aç böyle aç taktik verdi. Script kullan dedi. Çocuğa şunu dedim: böyle yaptıktan sonra anlamı yok, oyunun zevki zaten verdiğin emekte.
    Ayrıca şuan hala aktif olan başka serverda hesabım var ve yeteri kadar para yatırdım zaten. Ondan yana sıkıntı yok sanırım sen de yapıyorsun bunu Server 7'den biliyorum seni.

Lastang emek hırsızı evet.çünkü hepimizin kalbini çaldı.

s7 de de çok var poyrazlarda ama bölye durumlarda yapacak bişe yok basin parayi

“İster kral olun ister çöpçü, hepiniz Azrail’le dans edeceksiniz.”

Alıntı Yugi kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Lastang emek hırsızı evet.çünkü hepimizin kalbini çaldı.

yugicim sende bütün poyrazlarin çenesini çalmıssın hepsinin ağzını konusuyon

“İster kral olun ister çöpçü, hepiniz Azrail’le dans edeceksiniz.”