Toplam 31 Sayfadan Sayfa 31 İlkİlk ... 21293031
Toplam 310 adet sonuctan sayfa basi 301 ile 310 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: [Server 2] Saldırı ve Savunma Raporları 2017/2018

Alıntı Hainkostok kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Sonunda düzgünce bir paylaşım ve boş tartışmaları bitirecek bir cevap belkide ...
    Herkesin eline sağlık bu tip hareketler oldukça oynadığımız oyunun zevki çıkacaktır...
    Adem abi tebrik etmiş vallaha benim ilgim yok VİBE diye forum hesabı açmasaydı keşke. Tebriği hak etmediğinizi ona da söylerim bir daha olmaz
    s1- ToTeM
    s2- VİBE

Alıntı 5n1p3r kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Sana bizim burda bakar ocakbaşı var orda rakı kebap ismarlarim
    Hani bana hani bana
    50bin oyum olacağına,50bin silahım olsun,Alamein den önce zaferimiz,sonrasında yenilgimiz olmadı.Şeytan bizimle,beraber kazanacağız. Büyük yalancılar,büyük sihirbazlardır ve bir yalan ne kadar büyük ise inananı o kadar çok olur..ve yaşama hakkın, mücadele gücün kadardır

Alıntı VİBE® kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    yanlızkral hesabını basmış oldugu ordu Xkanakan bırlıklerınıde yapmış oldugu organızasyondan oturu kutlarım , guzel hareketler bunlar ,

server boyu bu sekılde karsılıklı gıt geller olacaktır önemlı olan zevkını cıkarabilmek
    adem abi ilk paragrafın güzel de sonrası fail abiBunlar hangi serverın sonunu gördüki size karşı git gel yapacaklarİşin ilginç tarafı müco ortalarda yok

Banned Yasaklı Kullanıcı

Alıntı Nicholai Hel kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Hani bana hani bana
    Kanka seni gri diye mekan var oraya götüreyim ortam tam senlik

Alıntı Artizz kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    adem abi ilk paragrafın güzel de sonrası fail abiBunlar hangi serverın sonunu gördüki size karşı git gel yapacaklarİşin ilginç tarafı müco ortalarda yok
    Her birliğe ve oyuncuya saygimiz vardır, lakin mucopoul görüp görebilecegim en amatör kişi, durup durup mesaj atıyor, ne demek istediğini anlamiyorumda, en sonunda engelledimde kurtuldum ,

melek savunma

http://i.hizliresim.com/R0QP5o.png

desteklerini esirgemeyen arkadaşlara teşekkürlerimi iletiyorum.
    Bambam birliğine selamlar

http://travian-reports.net/tr/report/1593556c58b,15935796278,159358d7373,159359843f7,15 9360e71a2,159361

süvarileri anlaşılan gözümüzde fazla büyütmüsüz. elimizdeki birkaç rapordan sadece bazıları linkte mevcut. süvarilerin ortasında kalmış ilk köy yaklaşık dört gündür merkez birlikte bulunan 4-5 süvari oyuncusu tarafından cok komik saldırılara maruz kalmakta
    defaatle yollanan acemice sıralı saldırılara ara yapılarak mancınık kesmek çok keyif veriyor kesilen mancınık 500 gecmistir Kilit atmakta cabasıydı hehe

Alıntı EnBias kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    http://travian-reports.net/tr/report/1593556c58b,15935796278,159358d7373,159359843f7,15 9360e71a2,159361

süvarileri anlaşılan gözümüzde fazla büyütmüsüz. elimizdeki birkaç rapordan sadece bazıları linkte mevcut. süvarilerin ortasında kalmış ilk köy yaklaşık dört gündür merkez birlikte bulunan 4-5 süvari oyuncusu tarafından cok komik saldırılara maruz kalmakta
    defaatle yollanan acemice sıralı saldırılara ara yapılarak mancınık kesmek çok keyif veriyor kesilen mancınık 500 gecmistir Kilit atmakta cabasıydı hehe
    tebrikler
    KABIZ OĞLAN

s2-newbroken

Alıntı EnBias kullanıcısından alıntı Mesajı göster

Hatasız kul olmaz demiş bir büyüğümüz .Tebrik ederiz.Raporların keyfini sürün.Birsürü Metal birliğinden oyuncu yıktık onlar da aynısını düşünüyordur eminin

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  dasfgk.jpg
Görüntüleme: 35
Büyüklüğü:  48.4 KB (Kilobyte)

İnsan raporu gösterirdi bari Arkadaşın eline sağlık temiz çaktı beni valla

Not : Burası bir oyun hacılar birbirinizi kırmayın tadını çıkarın..

Toplam 31 Sayfadan Sayfa 31 İlkİlk ... 21293031