Toplam 4 Sayfadan Sayfa 1 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 33 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Moderator

Uye Rutbesi

Varsayılan Moderator

Moderator niçli yönetici abim by başkan dış ilişkiler danışmanım bir ara ADMİNE niçim vardı hemen kapattılar , sebeb istedim masaya yumrugumu vurdum ( o zamanlar masaya vurabiliyordum çocukken şimdi büyüdüm ama) neden kaparsınız diye ;

Gelen cevap;

Seni değerli devlet büyüğü muhterem insan abim reis Ömer adanın kız kardeşi sanabilirler dedi ler ,

Olmaz olamaz dedim ama dinletemedim gitti güzelim niç , hemen acabinde ASLANA KAFA ATAN PİSKOPAT FARE yi açdım , gerçi bu paragrafın konuyla alaka yok ama neyse gelelim size

MODERATÖR niçi EGOMANYAN bir olaymı , kibirmi , buraların abisi benim ayarında bi oluşummudur NİÇİNİZİN hikayesini çok merak ettim nedense....
    İmzasız

Alıntı themask kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Moderator niçli yönetici abim by başkan dış ilişkiler danışmanım bir ara ADMİNE niçim vardı hemen kapattılar , sebeb istedim masaya yumrugumu vurdum ( o zamanlar masaya vurabiliyordum çocukken şimdi büyüdüm ama) neden kaparsınız diye ;

Gelen cevap;

Seni değerli devlet büyüğü muhterem insan abim reis Ömer adanın kız kardeşi sanabilirler dedi ler ,

Olmaz olamaz dedim ama dinletemedim gitti güzelim niç , hemen acabinde ASLANA KAFA ATAN PİSKOPAT FARE yi açdım , gerçi bu paragrafın konuyla alaka yok ama neyse gelelim size

MODERATÖR niçi EGOMANYAN bir olaymı , kibirmi , buraların abisi benim ayarında bi oluşummudur NİÇİNİZİN hikayesini çok merak ettim nedense....
    anlayan anlatsın
    CADI
    LADYBUG
    NAR BİRLİKLERİ

Forum Moderatoru
    TG: Legends Team
    Moderator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cevap basit:
    "Forumda nick değişimi serbest olduğu için ileride ismimi Süper yapıcam, SMod bedava gelecek. Baktım forumdan kovuldum, ismimi Emekli yapacağım, emekli rütbem bedavaya gelecek."
    şeklinde bir yaklaşım sundum yönetime. Sesli güldüler. Sonrasında da, hayaldi işte gerçek oldu. Omara selam geyiğe devam.

Uye Rutbesi

Alıntı Moderator kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    . Omara selam geyiğe devam.
    OMAR dedin bu cevap bana yeter az kurcalayalım bakalım nerde kesişeceğiz...bide sesli gülerlerken dişleri gözükdümü tayfanın.....

Alıntı Karaböcük kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    anlayan anlatsın

kesişme noktamızı takipet milattan önceye dayanacak böcükkkk

ARTES bu delikanlı kimlerden az ipucu ver bakem
    CmYk tarafından (11-01-2017 Saat 21:47) değiştirildi. Sebep: Birleşim
    İmzasız

Forum Moderatoru

OMAR dedin bu cevap bana yeter az kurcalayalım bakalım nerde kesişeceğiz...bide sesli gülerlerken dişleri gözükdümü tayfanın.....
    Tabiki. Omara gittim dedim themask ı admin yapmadınız, o sana naptı dedim. O seni gardaş bildi, önder bildi dedim, seni hep saydı sevdi dedim. Ben, ondan geriye kalan tek yadigarım dedim. Beni mod yap omarım dedim, değil travian forumdaki themaskları tüm dünyadaki mahsun themaskların sesi olayım omarım dedim.

Uye Rutbesi

Tabiki. Omara gittim dedim themask ı admin yapmadınız, o sana naptı dedim. O seni gardaş bildi, önder bildi dedim, seni hep saydı sevdi dedim. Ben, ondan geriye kalan tek yadigarım dedim. Beni mod yap omarım dedim, değil travian forumdaki themaskları tüm dünyadaki mahsun themaskların sesi olayım omarım dedim.
    Ömer öldümü yoksa
    İmzasız

Forum Admin

ArTeS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cevap basit:
    "Forumda nick değişimi serbest olduğu için ileride ismimi Süper yapıcam, SMod bedava gelecek. Baktım forumdan kovuldum, ismimi Emekli yapacağım, emekli rütbem bedavaya gelecek."
    şeklinde bir yaklaşım sundum yönetime. Sesli güldüler. Sonrasında da, hayaldi işte gerçek oldu. Omara selam geyiğe devam.

Bak bu fikri benden caldi. Simdi de satiyor hain.

ARTES bu delikanlı kimlerden az ipucu ver bakem
    O da eskilerden senin kadar olmasa da. Modların gizliligi devri basladigi icin aciklama yapmiyoruz ^^ Ama omarı seviyo senin gibi belli ki.
    Tehdit Etmiyorum, Tembih Ediyorum.
    Kendimden Kaçak
    Yârim Keskin Bıçak
    Nerde Bende O Yürek
    Yârdan Cayacak !

Forum Moderatoru

Ömer öldümü yoksa
    Ölmedi de burayı okursa gülmekten ölür d:

Uye Rutbesi

Ölmedi de burayı okursa gülmekten ölür d:
    klavye arıza veriyor ,,

Değerli büyüğüm duygusal insan liderimiz pirimiz şıhımız şahımız gayserinin medarı iftarı ;

bu yönetici sana OMAR dedi agzına acı biber sür

ben onu deniyorum yoksa ben sana saygısızlık yapmam
    İmzasız

Alıntı ArTeS kullanıcısından alıntı Mesajı göster

Bak bu fikri benden caldi. Simdi de satiyor hain.

O da eskilerden senin kadar olmasa da. Modların gizliligi devri basladigi icin aciklama yapmiyoruz ^^ Ama omarı seviyo senin gibi belli ki.
    Ajan lık duygularım kabardı gider ayak legends in kim olduğunu anladım bu modu da bulurum ama üşendim

Toplam 4 Sayfadan Sayfa 1 123 ... SonuncuSonuncu