Toplam 5 Sayfadan Sayfa 1 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 41 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: önemli açıklama

Varsayılan önemli açıklama

hanbirlikleri olarak siyah birlikleri ile ilişiğimizin kesilmesi konusunda ilk adımı atıyor ve siyah olmayarak siyahlara savaş açıyorum tüm hancı arkadaşlarımın bu sese kulak vermesini bekliyorum

Uye Rutbesi
    Sinanhoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı HANBİRLİKLERİ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    hanbirlikleri olarak siyah birlikleri ile ilişiğimizin kesilmesi konusunda ilk adımı atıyor ve siyah olmayarak siyahlara savaş açıyorum tüm hancı arkadaşlarımın bu sese kulak vermesini bekliyorum
    yahu siz ne komik adamlarsınız.

adın yok...
    sanın yok...
    anlaşılan yüreğin de yok...

uğraşın bakalım, uğraşın
    Uzlaşmaya değil, sawaşmaya geldik...
    ڪےiy∂H

Adam sizinle savaşmak istiyor.Size seslenen olmadı.Hemen korkuyonuz hanlar ayrılır diye ama bence ayrılırsalar çok doğru bir iş yaparlar.

Alıntı HANBİRLİKLERİ kullanıcısından alıntı Mesajı göster

yazdigin msj sayisi 1 bukadar belli etmeseydin bari feyk oldugunu vura vura hepinizi yikicaz

Alıntı yugi kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    adam sizinle savaşmak istiyor.size seslenen olmadı.hemen korkuyonuz hanlar ayrılır diye ama bence ayrılırsalar çok doğru bir iş yaparlar.

3.5atıolar hocam

gün geçmiyor ki yeni bir komediyle karşımıza çıkmasınlar kendileri çalıp kendileri oynuyor gibi birşey naparsın oyunda yapacak cok seylerı olmayınca enerjıyı klavyede atıyorlar
    Bir kadının memnun oldum dediği tek yer tanışma faslıdır
    S6-ByAsi S1-ByAsi S9-ByAsi

O bir yolcu sen bir han
    Gördüğün en son yalancı
    İçindeki derin sancı
    Gitmez dedim kaldı gönül

<3

Kara Kalpaklılar

Bugün içerimizde olan bir ekip ayrılabilir, veyahut dışarıda olan bünyemize katılabilir, bu onların "doğrusu" veya "yanlışıdır". karışamayız elbette ve bunlar oyunun fıtratında olan şeyler. lakin şuana kadar hiç bir durum bizi "3.5 attıracak" düzeye getiremedi,getiremeyecek.. üzüldüğüm tek nokta 1 mesajı olan forum hesaplarından ironi görmek, "bazıları" forum hesaplarının kapanmasına kıyamıyor anlaşılan.
    50bin oyum olacağına,50bin silahım olsun,Alamein den önce zaferimiz,sonrasında yenilgimiz olmadı.Şeytan bizimle,beraber kazanacağız. Büyük yalancılar,büyük sihirbazlardır ve bir yalan ne kadar büyük ise inananı o kadar çok olur..ve yaşama hakkın, mücadele gücün kadardır

Uye Rutbesi

Alıntı Nicholai Hel kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Bugün içerimizde olan bir ekip ayrılabilir, veyahut dışarıda olan bünyemize katılabilir, bu onların "doğrusu" veya "yanlışıdır". karışamayız elbette ve bunlar oyunun fıtratında olan şeyler. lakin şuana kadar hiç bir durum bizi "3.5 attıracak" düzeye getiremedi,getiremeyecek.. üzüldüğüm tek nokta 1 mesajı olan forum hesaplarından ironi görmek, "bazıları" forum hesaplarının kapanmasına kıyamıyor anlaşılan.
    ya buna cevap mı veriyosun bideyugi'nin açtıgı fake hesaplardan biridirhangi birlik bu zamana kadar forumdan anlasma bozmuşdur
    JoKeR53 tarafından (11-01-2017 Saat 18:51) değiştirildi.

Alıntı JoKeR53 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    ya bunlara cevap mı veriyosun bideyugi'nin açtıgı fake hesaplardan biridir
    enteresan olan masada kazanma çabaları, kimseye reel yönünden bir zararımız da olmadı oyun sonuçta. cidden enteresan geliyor bu durumlar, biri küsüyor,öteki trip atıyor biri üç saatte bir teori üretiyor.. ben eski zamanları özledim vallahi.

edit ile eklemene gelince evet, böyle bir şey zaten etik değil. olsa da öncelikli olarak ikili görüşmeler yaşanır yani.
    Nicholai Hel tarafından (11-01-2017 Saat 18:57) değiştirildi.
    50bin oyum olacağına,50bin silahım olsun,Alamein den önce zaferimiz,sonrasında yenilgimiz olmadı.Şeytan bizimle,beraber kazanacağız. Büyük yalancılar,büyük sihirbazlardır ve bir yalan ne kadar büyük ise inananı o kadar çok olur..ve yaşama hakkın, mücadele gücün kadardır

Toplam 5 Sayfadan Sayfa 1 123 ... SonuncuSonuncu