Toplam 5 Sayfadan Sayfa 3 İlkİlk 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 41 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: önemli açıklama

Alıntı SİYAH kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Sana tekrar tekrar söylüyorum. Bizim yaptığımız hiç bir birleşme veya sawaş ilanı seni alakadar etmez seni ırgalamaz tane tane yazıyorum iyi oku artık insanları gerecek türden yazılar yazma her şeyin bir boyutu sınırı var ve sen bu sınırları fazlası ile aştığının farkına varamıyorsun ya da kendi çapın da eğleniyorsun belki sana ummadığın kadar yakınımdır tanıyordurum o yüzden bu durumu fazla abartmayalım ki oyunu oyun gibi oynayalım. Oyun içerisin de fake hesaplar forum içerisin de fake hesaplar bu şekil de kim yada hangi birlik bunu yapıyorlar nereye varacağını umuyor bilmiyorum ama etik ve ahlak diye bir şey war oyun oynuyoruz susup oynayalım işi oyun boyutlarının ilerisine taşımayalım tek önerim budur.

bizim hanbirliklerindeki çocuklarıda bu şekilde tehdit ederek siyah birliklerine soktunuz ama o devir geçti artık korkusuz hanbirlikleri geri geldi bu böyle biline
    HANCI SARHOŞ, YOLCU SARHOŞ
    ========================================
    NE AĞLARSIN BENİM ZÜLFÜ SİYAHIM

Alıntı OXO kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Yaw bos ver siyahı laciverti , hanı hamamı

Bu hvalar nenzaman ısınacak, çok soğuk be ,
    Bu ilgilen gözünü Sevim
    havaları siyahlar bu hale getirdi bizimle savaşmak yerine tehdit ve korku salarak birleştiler şimdi ısıtmak bana düşer ben tehdite boyun eğmem

Alıntı SİYAH kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Sana tekrar tekrar söylüyorum. Bizim yaptığımız hiç bir birleşme veya sawaş ilanı seni alakadar etmez seni ırgalamaz tane tane yazıyorum iyi oku artık insanları gerecek türden yazılar yazma her şeyin bir boyutu sınırı var ve sen bu sınırları fazlası ile aştığının farkına varamıyorsun ya da kendi çapın da eğleniyorsun belki sana ummadığın kadar yakınımdır tanıyordurum o yüzden bu durumu fazla abartmayalım ki oyunu oyun gibi oynayalım. Oyun içerisin de fake hesaplar forum içerisin de fake hesaplar bu şekil de kim yada hangi birlik bunu yapıyorlar nereye varacağını umuyor bilmiyorum ama etik ve ahlak diye bir şey war oyun oynuyoruz susup oynayalım işi oyun boyutlarının ilerisine taşımayalım tek önerim budur.
    Ne susacam birader Eleştiri kaldıramıyosan foruma girmeyeceksin.Bu kadar basit.Kimseye hakaret ettim mi? Hayır.Söylediklerim sana batıyor ki bu yüzden ne diyeceğini bile bilmiyorsun.Sen git farmville oynamaya devam et.Eleştiriyi kaldırabilen abilerin gelsin.

Ediyosun demekle olmuyor.Cümlemi al buraya öznesinden fiiline incele bakıyım ne hakareti var.Bana kaç kere hakaret ettiniz.Özelden yazdığınız tehdit mesajları! Kimse kimseye sus veya bizim hakkımızda konuşamazsın diyemez.Türkçeyi çok güzel kullanıp hakaret etmesini de bilirim.Derdi olan şikayet eder.

Forum Admin

ArTeS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Derdim coktur hangisine yanayim, diyorsun yani.

Kavga etmeden dovusun. Uzmeyin bizi.
    Love is not a mistake, and it's killing me that she can run away from this and I just can't.

Uye Rutbesi

Alıntı ArTeS kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Derdim coktur hangisine yanayim, diyorsun yani.

Kavga etmeden dovusun. Uzmeyin bizi.
    Al sana ++++++++++++++++👍

Oxo ben "sen hakaret ettin" desem "Oxo sen ettin" derdim.Ama senin de bana hakaretvaki kelimelerin vardı.Şu an siyahlardan bahsediyorum."Batıyor" derken bir yerini ima etmedim."Batıyor" kişinin gücüne gidiyor manasında orada.Bu senin biraz fesat olmana giriyor.

arkadaşlar arkadaşlar konuyu saptırmayın maksadını aştırmayın ben burdan açıkça siyah birliklerine savaşımı ilan ettim diğer handaki arkadaşlarımında bana eşlik edeceğinden şüphe duymuyorum
    size gerçekleri açıklayayım vefa ile savaş içerisindeydik fazla zarar görmeye başladık siyah geldi dediki gelin siyah olun size defans sağlayalım vefanın askerlerini sizin köylerde keselim yada siyah olmayın size saldıralım vefa ve bizim saldırılarımızı aynı anda kaldıramazsın denildi mecburiyetden arkadaşlarımızda siyahın teklifine olumlu dönüş yaptı ama unutmayınız artık ben varım ve bayrağı devralıyorum biz HAN başladığımız serveri HAN bitiririz ne siyahtan korkarız ne vefadan

Alıntı HANBİRLİKLERİ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar arkadaşlar konuyu saptırmayın maksadını aştırmayın ben burdan açıkça siyah birliklerine savaşımı ilan ettim diğer handaki arkadaşlarımında bana eşlik edeceğinden şüphe duymuyorum
    size gerçekleri açıklayayım vefa ile savaş içerisindeydik fazla zarar görmeye başladık siyah geldi dediki gelin siyah olun size defans sağlayalım vefanın askerlerini sizin köylerde keselim yada siyah olmayın size saldıralım vefa ve bizim saldırılarımızı aynı anda kaldıramazsın denildi mecburiyetden arkadaşlarımızda siyahın teklifine olumlu dönüş yaptı ama unutmayınız artık ben varım ve bayrağı devralıyorum biz HAN başladığımız serveri HAN bitiririz ne siyahtan korkarız ne vefadan
    Îşte siyahların gerçek yüzü.

Alıntı OXO kullanıcısından alıntı Mesajı göster

senın az once SIYAH kullanıcısına yazdıgın mesajda , "yazılarım sana batıyor" kelımesı normal ıse , sana ve herkese gore , eyvcallah ,

Bana gore bırıne bu kelımeyı kullanmak na hoş bı durum ama normalse bızde kullanırız canım ne olcak, kelımelerı ozenle secmek gercekten zor yanı
    Ne garip bir toplumuz herseyi bel altina cekebiliyoruz. Kagit, kalem ve bir tutam harf kullanarak tecavuz etmeye calistigini bile dusunuyoruz

http://tdk.gov.tr/index.php?option=c...7e112.41792515

Toplam 5 Sayfadan Sayfa 3 İlkİlk 12345 SonuncuSonuncu