Toplam 5 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 41 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: önemli açıklama

Uye Rutbesi
    KUZEY-Albatros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Yugi kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Adam sizinle savaşmak istiyor.Size seslenen olmadı.Hemen korkuyonuz hanlar ayrılır diye ama bence ayrılırsalar çok doğru bir iş yaparlar.
    Dimi ya tam da senin dediğin gibi...
    Bu arada sen hangi tür kumda oynuyosun bi söylesene epey kafa yapmış sende..
    Söyle büyüklerine kumuna alkol katmasınlar bari
    Nefes alması ya da ayağının yere değmesi önemli deil...
    ڪےiy∂H ZENCİ

Uye Rutbesi

Alıntı HANBİRLİKLERİ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    hanbirlikleri olarak siyah birlikleri ile ilişiğimizin kesilmesi konusunda ilk adımı atıyor ve siyah olmayarak siyahlara savaş açıyorum tüm hancı arkadaşlarımın bu sese kulak vermesini bekliyorum
    Buyur üstadım istediğin gibi gel...
    Ama önce bi kimsin nesin oyundaki adın ne bi söylesen.
    Yada buradaki diğer hesabından yaz direk.
    CmYk tarafından (11-01-2017 Saat 19:19) değiştirildi. Sebep: Edit / ima
    ڪےiy∂H ZENCİ

"Biz ne zaman 3.5 attık ki?" Hahahahahahahahhahaha
    Sorunun cevabını alıntılayarak yapıyorum;

"Bundan sonra hepiniz bizim düşmanımızsınız!"

"Tüm birlikler bize karşı olsun artık"

"Bizim korkumuz yok.Alayınız birleşin!"

Siyah birlikleri sonuç;
    Herkesle birleşti.

Biri çıkar "yuginin multisidir" der.Diğeri çıkar "kumuna alkol koymuşlar Der.Biri de "ben eskiyi özledim , böyle saçma şeyler yoktu " der.Siz önce yukardaki laflarınızı bi uygulayında sonra herkese laf edersiniz.
    Moderator tarafından (11-01-2017 Saat 20:19) değiştirildi. Sebep: argo yasak

Siyah birlikleri sonuç;
    Herkesle birleşti.

Biri çıkar "yuginin multisidir" der.Diğeri çıkar "kumuna alkol koymuşlar Der.Biri de "ben eskiyi özledim , böyle saçma şeyler yoktu " der.Siz önce yukardaki laflarınızı bi uygulayında sonra herkese laf edersiniz.
    hiç bir zaman 3.5 atılma durumu olmadı, siyah tarihinde de yaşanmadı. bireysel bazda da yaşanmadı. daha önce üç bölge birleşimine karşı oynadık ve türlü kombinasyonları yaşadık. üç günlük bir oluşumu muhatap almıyorsun bu yüzden seni realiteye davet ediyorum. siyah sadece han birlikleri ile diplomatik ilişki içerisine girdi, onlarda %80 vefa birliği ile savaştalar..

zaten sinanhoca "ismi siyah olmayan her birlikle savaş halindeyiz" cümlesini önceki trollemelerinizde insaniyet namına sarfetti. ee yugicim kusura bakmayacaksın, başa gelen çekilir sen değil miydin üç günde beş teori uyduran, ortaya laf atıp kaçarak ortalığı bulandıran.. sana gelmeyecek de ucu kime gelecek ?
    50bin oyum olacağına,50bin silahım olsun,Alamein den önce zaferimiz,sonrasında yenilgimiz olmadı.Şeytan bizimle,beraber kazanacağız. Büyük yalancılar,büyük sihirbazlardır ve bir yalan ne kadar büyük ise inananı o kadar çok olur..ve yaşama hakkın, mücadele gücün kadardır

Herşeyin bir ilki varmış işte 3.5 atılma durumu birleşmeler yapılarak gerçekleşti.Ayrıca sadece han birlikleri ile değil , Siyah osmanlı (eski özel tim mi ne) ile de birleştiniz.++yı domine ettiniz bir nevi.Rio tek başına direniyor o ayrı bir konu.
    Kuzeydoğu politikanıza gelirsek.
    Orada 3 tane birlik var idi.Özel tim,Han ve Vefa.Vefa bu iki birlik ile savaştaydı.Bu üç birlik birbirini yer bitirirdi.Ama siz olaya el attınız.Önce özel timi kattınız.Bir arkadaş vardı asi filan mıydı neydi.Forumda kendisini övüyordu sonra biraz saldırı aldılar size kaçtılar ve o arkadaş hala forumdan çok büyük işler yapmış gibi kendisini ve birliğini öven mesajlar atmaya devam ediyor ddddd.
    Daha sonra Han birlikleri.Yani bu birleşme açık ve net kuzeydoğuyu domine etmek içindir.Bu nasıl bir farmvillege anlayışıdır? Diplomasi bu oyunun bir parçası evet.Ama tüm bölgeler savaşırken ve siz ufak bir ekip olan çakallarla uğraşırken ve tüm birliklere meydan okurken birleşme yapmanız ? Hahahaha.Sonuç olarak kuzeydoğu işiniz söylediklerinizin aksine yaptığınız , çelişki içinde yaşadığınız ve travian tarihinin en sorunlu kişilerinden birilerini bulundurduğunuzdan dolayı adalet yerini bulacaktır.Hem Allah tarafından hemde travian adaleti tarafından.Tılsımlar nerelerde çıkınca anlarsınız adaleti.Hadi bb.

Uye Rutbesi

Siyah birlikleri sonuç;
    Herkesle birleşti.

Sen ne kadar lüzümsüz birisin be...
    Tüm serweri bize karşı birleştirmeye çalışmadınmı.
    Ama beceremedin, senin yapamadığını başkaları yapınca aklın gidiyo dimi..
    Biz herkese dedik ve hala diyoruz alayınız gelsin...
    Savaşmak istediniz de yok mu dedik..
    Bizimle birlikte oynamak isteyene neden yok diyelim ki..
    Kime böyle bi söz verdik..
    Bir kez daha söylüyorum belki, ufak bir ihtimal ama, anlarsın; isteyen herkes bize karşı birleşebilir, ama maharet bunu başarabilmekte..
    Sen beceriksiz biri olarak gelip bizim elimizi öpeceksin. Abi ben bi halt ettim, boyumdan büyük laflar ettim, elime yüzüme bulaştırdım, aman beni affedin bana dokunmayın diyeceksin...
    Yada böyle korku içerisinde hesap adını vermeden trolluk yapmaya devam edeceksin...
    ڪےiy∂H ZENCİ

Uye Rutbesi
    ahmedenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hımmmmmmm!

ORGINALE 1000ATLI
    S7 RattleSnake
    S3 Koca_yiğit

Arkadaşlar sakin olun hanbirlikleri çok verimli çok kudretli bir oyuncudur zamanla bekleyin ve görün biz hiç bir birlikten korkupta çatısına sığınacak birlik değiliz

Trollemeyin abi su siyahlari adamlar geriliyor

Siyah birlikleri sonuç;
    Herkesle birleşti.

Sana tekrar tekrar söylüyorum. Bizim yaptığımız hiç bir birleşme veya sawaş ilanı seni alakadar etmez seni ırgalamaz tane tane yazıyorum iyi oku artık insanları gerecek türden yazılar yazma her şeyin bir boyutu sınırı var ve sen bu sınırları fazlası ile aştığının farkına varamıyorsun ya da kendi çapın da eğleniyorsun belki sana ummadığın kadar yakınımdır tanıyordurum o yüzden bu durumu fazla abartmayalım ki oyunu oyun gibi oynayalım. Oyun içerisin de fake hesaplar forum içerisin de fake hesaplar bu şekil de kim yada hangi birlik bunu yapıyorlar nereye varacağını umuyor bilmiyorum ama etik ve ahlak diye bir şey war oyun oynuyoruz susup oynayalım işi oyun boyutlarının ilerisine taşımayalım tek önerim budur.

Siyah Ulann..!

Toplam 5 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 1234 ... SonuncuSonuncu