Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: galyalıların tuzak gücü

Varsayılan galyalıların tuzak gücü

Arkadaşlar 100 askerle bir Galyalıya hücumu seçerek saldırdım 100 askerle saldırdım 10 u esir düştü hücum olarak saldırdığım için kurtardı fakat şöyle yazıyor. 10 askerinizi kurtardınız 8 askerinizi korudunuz aradaki 2 asker noluyor kayıplardada gözükmüyor. Adamın tahılı ekside desem askeri yok casus attığımda 2-3 bin tahılı olduğunu görüyorum ayrıca nüfüsuda düşük 1 saniye içinde 2 adam nasıl kayboluyo anlatabilcek varmı

Banned Yasaklı Kullanıcı

Raporu atarmısn burya

http://ts9.travian.com.tr/berichte.p...31868f&t=0&s=1 direk linki yolluyorum böyle oluyor herhalde

Banned Yasaklı Kullanıcı

siz reppor olark buraya yapıstırın , moderatorler onaylayacaktır mesajı gorunce

sorunucun cevabı ıse ;

Esir askerlerinizi yagmalama  modunda kurtaramazsınız.Askerlerinizi kurtarmak içinnormal hucum modda saldırmanız gerekir.Ama bunun da bir bedeli vardır.Kurtardığınız askerlerin %25 kadarı ölür buna karşılık tuzakçının hiçbir tuzağı tamir olmaz.

konu kılıt..
    OXO tarafından (11-01-2017 Saat 14:54) değiştirildi.

Alıntı OXO kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    siz reppor olark buraya yapıstırın , moderatorler onaylayacaktır mesajı gorunce
    Report olarak derken direk o resme girdiğimde çıkan linki yapıştırdım yazdım buraya onaylanır doğru yaptıysam şimdiden sağol

%25 olayını bilmiyordum teşekkür ederim

OXO gerekli açıklamayı yapmış zaten

Gölgelerin gücünden korkmak lazım , Tuzakçının gücünden birşey olmaz