Toplam 7 Sayfadan Sayfa 1 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 64 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türk Birlikleri Gerçekleri

Uye Rutbesi
    Unique - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Thumbs down Türk Birlikleri Gerçekleri

Merhabalar,
    Şu zamana kadar iyi kötü bir çok kişiyle konuşmuşluğum vardır. Bazılarınız sever, bazılarınız sevmez. Bu da benim sergilediğim tutum ile alakalı bir olaydan başka bir şey değildir.
    TÜRK birliklerinden ayrılmış bulunuyorum bunun bir çok sebebi var, bir çok nedeni var.

Sıralayacak olursak ki bende bunların Whatsapp SSlerine kadar mevcuttur.

1- Ç&T ile diplomasi yapıldığı dönemde DeathArmy ( Ahmet Abi ) ŞEHİT ile anlaşmış ve tılsımlara saldırmaması wow da onları destekleyecekleri konusunda söz vermiştir.

2- ŞEHİT ile anlaşmalı olunan bu dönemde bile BAŞKANLAR adlı TÜRK Birlikleri grubunda GENERALS birliğinin yöneticileri bulunmaktadır. Hala onlar ile anlaşma devam etmektedir ve alttan alttan desteklenmektedir.

3- Ç&T ile anlaşmalı olan dönemde S&S adlı birliği TÜRK yaptım, bunun sonucunda Okan bu birlikle savaşıyoruz diye kabul etmedi. Olayın aslı birlik TÜRK-1 oldu ama daha öncesinde de birlik destekleniyordu.

4- ŞEHİT-MR birlik oluşumunda son zamanlarda ŞEHİT birliği ŞEHİT-MR ismi ile kalsada MİRALAY birlikleri ismin başındaki ŞEHİT adını silmiştir. Sebebi MİRALAY birliği ile DeathArmy'nin anlaşması ve WoW zamanı ŞEHİT'i desteklemeyip , TÜRK'ü destekleyecek olmalarıdır. Şimdiden Asker Yetiştirme Tılsımı dahi MİRALAY birliği tarafından TÜRK'e verilmiştir.

Ek olarak da , verilen sözlerin birlik içerisinde tutulmamasından, yapılacak denilen icraatların yapılmamasından kaynaklı "BİRLİKTEN BİR OYUNCUYA SALDIRI ÇIKARTIP" TÜRK birliklerinden ayrıldım.

**** gibi bir diplomasi , işe yaramayan süs diye duran yöneticiler (1-2 tane hariç) haricinde politikası tamamen DeathArmy doğrultusunda " herkesle aramızı iyi tutalım da wow zamanı Ç&T ve ŞEHİT birbirini yer biz de belki wowu dikeriz " den başka hiçbir şey değildir.

Birliklerden ayrıldıktan sonra DEATHARMY isimli zat, kendisini bu yüzünü görmeden önce severdim. Vah ki geçen zamanlarıma...
    BURAKGS'nin 1 köyünü NPC köyü yapacağı için bir aralar şifresini almıştı. Birlikten çıktığını görünce BURAKGS hesabına girip Yannis , Çağrı Bey gibi hesaplara küfür edip sonrasında da " BERK KÜFÜR ETTİ , BEN YAPMADIM " diyecek kadar karakter yoksunudur.

Anlaşan, Anlaşmada Olan , İçerisinde Bulunan herkes bilir ki birliklerde en çok çalışan kişilerden en önde gelen kişiydim. Pişmanlıklarınızın olmaması için ne diplomasi yapın nede bu oluşum içinde bulunun.

Unutmadan , Ortaklar isimli wow hesabına wowu alma sebebi de sadece ve sadece EŞSİZ MİMAR TILSIMINDA çakılı bot defans olduğu içindir.
    DeathArmy: " Yaa Berk O defansı bir daha nasıl toplarız Ortaklar alsın işte biliyorsun çakılı def olduğunu... "

HerakleS hariç mevcut hesapların tamamı STeeL Birliğine bırakılmıştır. Bu tip hareketler yapana karşılık en temiz cevap da bu olurdu, sizin gibi işe yaramaz yönetici kitlesine de geçirdiğim aylara da verdiğim emekler de haram olsun. ( Oyuncular hariç, sadece yöneticileri )
    hayaligenc tarafından (24-12-2016 Saat 17:54) değiştirildi. Sebep: yazıma dikkat ediniz lütfen !
    Diabe-i Ezel Mutabakatı
    Aslanlar, İnsanlarla Pazarlık Yapmaz

Uye Rutbesi

Değerlenir mi buralar bilemedim.

Reserved.
    2014-2015 S5 Mercedez // 2015-2016 S5 Ç&T Mercedez
    2016-2017 S5 Ç&T Tekir

Uye Rutbesi

Çevirimiçi kullanıcılar

Çok ilginç bizim Genel başkan forumda. Ee Yunus da forumda çok çok ilginç.
    2014-2015 S5 Mercedez // 2015-2016 S5 Ç&T Mercedez
    2016-2017 S5 Ç&T Tekir

Uye Rutbesi
    Unique - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Yilmayan kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Çevirimiçi kullanıcılar

Çok ilginç bizim Genel başkan forumda. Ee Yunus da forumda çok çok ilginç.
    Pek fazla kimseler cevap vermez yönetici kadrosundan hele de TÜRK'ten bir kişi çıkıp da yalanlayamaz
    Diabe-i Ezel Mutabakatı
    Aslanlar, İnsanlarla Pazarlık Yapmaz

Uye Rutbesi
    çiçili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı TürkBeyi kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,
    Şu zamana kadar iyi kötü bir çok kişiyle konuşmuşluğum vardır. Bazılarınız sever, bazılarınız sevmez. Bu da benim sergilediğim tutum ile alakalı bir olaydan başka bir şey değildir.
    TÜRK birliklerinden ayrılmış bulunuyorum bunun bir çok sebebi var, bir çok nedeni var.

Sıralayacak olursak ki bende bunların Whatsapp SSlerine kadar mevcuttur.

1- Ç&T ile diplomasi yapıldığı dönemde DeathArmy ( Ahmet Abi ) ŞEHİT ile anlaşmış ve tılsımlara saldırmaması wow da onları destekleyecekleri konusunda söz vermiştir.

2- ŞEHİT ile anlaşmalı olunan bu dönemde bile BAŞKANLAR adlı TÜRK Birlikleri grubunda GENERALS birliğinin yöneticileri bulunmaktadır. Hala onlar ile anlaşma devam etmektedir ve alttan alttan desteklenmektedir.

3- Ç&T ile anlaşmalı olan dönemde S&S adlı birliği TÜRK yaptım, bunun sonucunda Okan bu birlikle savaşıyoruz diye kabul etmedi. Olayın aslı birlik TÜRK-1 oldu ama daha öncesinde de birlik destekleniyordu.

4- ŞEHİT-MR birlik oluşumunda son zamanlarda ŞEHİT birliği ŞEHİT-MR ismi ile kalsada MİRALAY birlikleri ismin başındaki ŞEHİT adını silmiştir. Sebebi MİRALAY birliği ile DeathArmy'nin anlaşması ve WoW zamanı ŞEHİT'i desteklemeyip , TÜRK'ü destekleyecek olmalarıdır. Şimdiden Asker Yetiştirme Tılsımı dahi MİRALAY birliği tarafından TÜRK'e verilmiştir.

Ek olarak da , verilen sözlerin birlik içerisinde tutulmamasından, yapılacak denilen icraatların yapılmamasından kaynaklı "BİRLİKTEN BİR OYUNCUYA SALDIRI ÇIKARTIP" TÜRK birliklerinden ayrıldım.

Dansöz gibi bir diplomasi , işe yaramayan süs diye duran yöneticiler (1-2 tane hariç) haricinde politikası tamamen DeathArmy doğrultusunda " herkesle aramızı iyi tutalım da wow zamanı Ç&T ve ŞEHİT birbirini yer biz de belki wowu dikeriz " den başka hiçbir şey değildir.

Birliklerden ayrıldıktan sonra DEATHARMY isimli zat, kendisini bu yüzünü görmeden önce severdim. Vah ki geçen zamanlarıma...
    BURAKGS'nin 1 köyünü NPC köyü yapacağı için bir aralar şifresini almıştı. Birlikten çıktığını görünce BURAKGS hesabına girip Yannis , Çağrı Bey gibi hesaplara küfür edip sonrasında da " BERK KÜFÜR ETTİ , BEN YAPMADIM " diyecek kadar karakter yoksunudur.

Anlaşan, Anlaşmada Olan , İçerisinde Bulunan herkes bilir ki birliklerde en çok çalışan kişilerden en önde gelen kişiydim. Pişmanlıklarınızın olmaması için ne diplomasi yapın nede bu oluşum içinde bulunun.

Unutmadan , Ortaklar isimli wow hesabına wowu alma sebebi de sadece ve sadece EŞSİZ MİMAR TILSIMINDA çakılı bot defans olduğu içindir.
    DeathArmy: " Yaa Berk O defansı bir daha nasıl toplarız Ortaklar alsın işte biliyorsun çakılı def olduğunu... "

HerakleS hariç mevcut hesapların tamamı STeeL Birliğine bırakılmıştır. Bu tip hareketler yapana karşılık en temiz cevap da bu olurdu, sizin gibi işe yaramaz yönetici kitlesine de geçirdiğim aylara da verdiğim emekler de haram olsun. ( Oyuncular hariç, sadece yöneticileri )
    sw dallasa dönmüş kimin eli kimin cebinde belli değil lakin okan yani bizim oldugumuz yerde herşey bizim yüzümzden olmuştur

Uye Rutbesi

senin gibi adamı birlikte barındıranlardan fazla bir şey beklememek gerek sonuçta para le saadet olmaz en büyük kanıtı sensin

düne kadar sin kaflı aile degerlerine ettiğin küfürleri uutmadık para ile hesap satın alan cocuk ... bak kovmuşlar seni ...

olsun seni ve multi hesaplarını kullanırız ...

kaldiki bak veli ( nostarji ) çok güzel söylemiş seni seven bir allahın kulu varmı ?

bu yazdıklarında tamamen senin şizofren beyninin ürünleri eminim ama biz bunlara inanıyormuş gibi yapıyoruz

Alıntı TürkBeyi kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Pek fazla kimseler cevap vermez yönetici kadrosundan hele de TÜRK'ten bir kişi çıkıp da yalanlayamaz

Sen Deatharmy olarak tanıdın ama biz YANLIZKURT olarak tanırız kendisini sen onun kalemi degilsin .... sen 3 düşünürken o ismini andıgın 13 düşünür .. cin olmadan adam çarpmaya çalışma

bak war now hesap satıyor ver heraklese verdiğin 150 tl yi al onuda 3 askerin olunca baya kendini mohaç da sultan süleyman zannediyorsun

yunus oxgen hesabı için ettiğin küfürleri unuttumu sence

*tılsım vermemişler sana
    *birlikten atmış seni
    *watsap dan üzdü beni yazmışsın

bu server seni kara bir leke olarak anacak

Alıntı furucu&nostarji kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    senin gibi adamı birlikte barındıranlardan fazla bir şey beklememek gerek sonuçta para le saadet olmaz en büyük kanıtı sensin

portakal
    alowolf42
    ohoo
    ve niceleri bu haksız kazanc sahibi yüzünden kaçmadımı

bizdede nazım var gerci

Toplam 7 Sayfadan Sayfa 1 123 ... SonuncuSonuncu