Toplam 7 Sayfadan Sayfa 6 İlkİlk ... 4567 SonuncuSonuncu
Toplam 66 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türk Birlikleri Gerçekleri

Arkadaşım ben çaldılar demiyorum. Ben bizim adımızı öyle bir kullandılar ki gören de her boku biz yedik hertürlü sahtekarlık bizde döndü gelenin geçenin altına yattık sanacak buna karşıyım. Biz Ç&T'nin +,- deki oyuncularından çaldık. O sıra da -,- den op yediğimiz için ve gizlediğimiz son kalan sağlam merkezlerimiz de dikkat çekmesin diye tılsımı kullanmak yerine evet hediye ettik. Ama anlık bir olaydı öyle planlar anlaşmalar felan yok. Orada da dedik ki eğer burayı toparlayabilir de sağlam kalırsak wow sürecinde de size destek vereceğiz.
    s9-s5-s1 Suayipugur
    NAR
    "Oyunun galibi sondan bir önceki hatayı yapan oyuncudur."

Artık muhabbet çok farklı yerlere gidiyor. Forum yöneticileri de buna göz yummaya devam ediyor.

WATSAP,1453KADABRA,WERDERWEREMEM,SUVASLANBURA, CAPRİCORNİA

Forum Moderatoru
    TG: Legends Team
    Moderator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı WATSAP kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Artık muhabbet çok farklı yerlere gidiyor. Forum yöneticileri de buna göz yummaya devam ediyor.
    Mesaj bildir butonu ile şikayet edebilirsin. 8 saattir herhangi bir şikayet dahi gelmedi. Siz neden olup bitene göz yumuyorsunuz ?

Alıntı Moderator kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Mesaj bildir butonu ile şikayet edebilirsin. 8 saattir herhangi bir şikayet dahi gelmedi. Siz neden olup bitene göz yumuyorsunuz ?
    Komiksiniz. Sürekli şikayet ediyorum. Son sekiz saatin dışında hiç mi şikayet gelmedi bu başlık için?

Forum Moderatoru
    TG: Legends Team
    Moderator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı WATSAP kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Komiksiniz. Sürekli şikayet ediyorum.
    Herhangi bir şikayet bildirimi yok. İçinizden şikayet etmek yerine mesajı bildir butonuna tıklayın. Boşuna ortamı germeyin.

Alıntı Moderator kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Herhangi bir şikayet bildirimi yok. İçinizden şikayet etmek yerine mesajı bildir butonuna tıklayın. Boşuna ortamı germeyin.
    İçimden ettim demek ki peki teşekkürler aydınlatma için.

Artık bu konuya benim de dahil olma vaktim geldi diye düşünüyorum. s5'te Sidar hesabındayım şuan, s9'da MİZAH ismiyle oynuyoruz s5'teki ekibimizle. Genel Başkan da benim, By Ciks'de bizimle beraber s9'da oynuyor. Öncelikle Soner'in adını ağzınıza almayın bu server en çok mağdur olan kişidir kendisi artık kendisi de yoruldu. Ç&T'den çaldığımız tılsımı Türk'lere biz kendimiz verdik, wow destekleme konusuna gelirsek evet, Türklere wowunuzu destekleriz dedik ama zaten şuan elimizde kalan hesap sayısı sınırlı olaylar bizi çok yordu bütün merkezlerimiz - / - den gelen Ç&T orduları tarafından yıkıldı. Bizim bu seviyelerde kalamayacağımız belliydi özetle. Biz'de gidip elimizde kalan son orduyla + / - deki Ç&T Wowunun depolarını yıktık arkadaşlar sağolsun defans bile koymamışlar önümüze 250 nüfus aldık geçtik yaklaşık 1 ay kadar önce. Bu serverda çok fazla kirli oyun var.

Normalde biz Türk'lerle beraber server 8'e gidecektik hep birlikte. Ben karşı çıktım ekipteki kişilerin çoğunluğu karşı çıktı bu duruma çünkü ben artık benimle beraber asker vurmayan 1 Allah'ın kuluna güvenmiyorum. Ekipteki herkes de öyle. Biz Türk'lerle beraber aynı server'a gitme hedefimiz olduğu için tılsımı hediye ettik eğer wow'a kalırsak da elimizden geldiğince Ç&T kurmasın diye destekleriz dedik bunda bir sıkıntı yok. ŞEHİT biz - / - den saldırılar aldığımızda bize destek vermedi. Şuan mesela benim s5'te yıktığım son merkezler ŞEHİT merkezleriydi. Olan ordumla 1 2 Ç&T Merkezi de indirdim. Bizim için s5 arkada kaldı. s9'a aynı ekiple gittik ve bundan sonra Türkiye'deki herhangi bir serverda oynamak istemiyoruz ekipçe aldığımız karar bu yönde. s9 son serverımız. Burada kalıp birbirinizi yemeye devam edebilirsiniz bu başlık altında ama kirli işlerinize lütfen bizleri bulaştırmayın. Emin olun hiç biriniz s5'te oyun falan oynamadınız. Şu bizim silinen hesapların bile saldırı savunma puanlarına bakarsanız oyunun hangi bölgede oynandığını zaten görebilirsiniz. + / - deki en büyük ordu Mimar hesabındaydı 40 k emperyan 20 k ceasaris. Şaka gibi dimi ? Düşünün işte o kadar çok savaşmışız ki artık. Ordu yok bölgede nerdeyse. Yani oyunu biz oynadık wow'u artık kim kurarsa kursun biz saygı kazanmak için oynadık, onu da kazandığımıza inanıyoruz. Kendi içinizdeki problemleri burada yazınca kimi kime ifşa ediyorsunuz onu da anlamıyorum ama neyse. Ayrıca moderatörün konuyu kapatması için bir gerekçe göremiyorum ? Neden kapanmasını istiyorsunuz o da ayrı bir konu ?
    İZAH GEREKİYORSA MİZAH DEĞİLDİR.

haşırt dı bılekbort

Alıntı TürkBeyi kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Yalnız çaldı diye anlattığınız olay Genel Başkan DeathArmy ve Vekili K1ng tarafından "tılsımı bize hediye ettiler, wow'da da bizi destekleyecekler ortalama 400k defans desteği verirlermiş. Şehit değil bizi destekleyecekler " falan gibi bir açıklamaydı. En azından bana öyle söylemişti
    400k defans bulabilseydik tılsımı vermezdik biz def filan sözü vermedik
    **MİZAH**

İZAH GEREKİYORSA MİZAH DEĞİLDİR

Uye Rutbesi
    TürkBeyi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Mizah ATLANTİS kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Artık bu konuya benim de dahil olma vaktim geldi diye düşünüyorum. s5'te Sidar hesabındayım şuan, s9'da MİZAH ismiyle oynuyoruz s5'teki ekibimizle. Genel Başkan da benim, By Ciks'de bizimle beraber s9'da oynuyor. Öncelikle Soner'in adını ağzınıza almayın bu server en çok mağdur olan kişidir kendisi artık kendisi de yoruldu. Ç&T'den çaldığımız tılsımı Türk'lere biz kendimiz verdik, wow destekleme konusuna gelirsek evet, Türklere wowunuzu destekleriz dedik ama zaten şuan elimizde kalan hesap sayısı sınırlı olaylar bizi çok yordu bütün merkezlerimiz - / - den gelen Ç&T orduları tarafından yıkıldı. Bizim bu seviyelerde kalamayacağımız belliydi özetle. Biz'de gidip elimizde kalan son orduyla + / - deki Ç&T Wowunun depolarını yıktık arkadaşlar sağolsun defans bile koymamışlar önümüze 250 nüfus aldık geçtik yaklaşık 1 ay kadar önce. Bu serverda çok fazla kirli oyun var.

Normalde biz Türk'lerle beraber server 8'e gidecektik hep birlikte. Ben karşı çıktım ekipteki kişilerin çoğunluğu karşı çıktı bu duruma çünkü ben artık benimle beraber asker vurmayan 1 Allah'ın kuluna güvenmiyorum. Ekipteki herkes de öyle. Biz Türk'lerle beraber aynı server'a gitme hedefimiz olduğu için tılsımı hediye ettik eğer wow'a kalırsak da elimizden geldiğince Ç&T kurmasın diye destekleriz dedik bunda bir sıkıntı yok. ŞEHİT biz - / - den saldırılar aldığımızda bize destek vermedi. Şuan mesela benim s5'te yıktığım son merkezler ŞEHİT merkezleriydi. Olan ordumla 1 2 Ç&T Merkezi de indirdim. Bizim için s5 arkada kaldı. s9'a aynı ekiple gittik ve bundan sonra Türkiye'deki herhangi bir serverda oynamak istemiyoruz ekipçe aldığımız karar bu yönde. s9 son serverımız. Burada kalıp birbirinizi yemeye devam edebilirsiniz bu başlık altında ama kirli işlerinize lütfen bizleri bulaştırmayın. Emin olun hiç biriniz s5'te oyun falan oynamadınız. Şu bizim silinen hesapların bile saldırı savunma puanlarına bakarsanız oyunun hangi bölgede oynandığını zaten görebilirsiniz. + / - deki en büyük ordu Mimar hesabındaydı 40 k emperyan 20 k ceasaris. Şaka gibi dimi ? Düşünün işte o kadar çok savaşmışız ki artık. Ordu yok bölgede nerdeyse. Yani oyunu biz oynadık wow'u artık kim kurarsa kursun biz saygı kazanmak için oynadık, onu da kazandığımıza inanıyoruz. Kendi içinizdeki problemleri burada yazınca kimi kime ifşa ediyorsunuz onu da anlamıyorum ama neyse. Ayrıca moderatörün konuyu kapatması için bir gerekçe göremiyorum ? Neden kapanmasını istiyorsunuz o da ayrı bir konu ?
    MİRALAY ile anlaşılmasına karşı çıkmıştım sebebi de ŞEHİT birliği ile anlaşıp sonrasında onunla anlaşmayı bozup, TÜRK ile anlaşmanız komik gelmişti. TÜRK , ŞEHİT'in 10'da 1'i kadarlık orduya sahipti. Şahsen söylemek gerekirse -/+ bölgesinde Serverius hesabı hariç kimseden ordu çıkmaz. Çıkacak ordular maksimum 50k'yı gelmezken TÜRK'e tılsım vermeniz de komik bir durumdu. Bize verilen bilgilendirmede " niye MİRALAY bu tılsımı bize verdi ? " diye sorduğumda , genel başkan ve şuan ki genel başkan vekili tarafından " Miralay artık bizi destekliyor, wow'da da destek olacaklar " oldu. "Çıkarları nedir" dediğimde "bir çıkarları yok , bizden birşey istemiyorlar. ÇT saldırıyor diye tılsımları verdiler sonra geri vereceğiz zaten wowumuzu da destekliyorlar" olmuştu. Sizin şaka gibi demi dediğiniz ordu -/+ bölgesinde roma olarak yok benim verdiğim rakam cermen rakamıydı. Körler topallar birbirini ağarlar demişler, birbirinizi bulmuşsunuz.
    2011-2013 S8 EVANGELOS / 2016-2017 S5 HerakleS
    2016 - 2017 FİNAL TürkBeyi / 2017-2018 S2 MAREŞAL

Uye Rutbesi
    TürkBeyi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı ŞaNlıKoBrA kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    400k defans bulabilseydik tılsımı vermezdik biz def filan sözü vermedik
    yukarıda yazdım, bize wowa defans desteği konusunda anlaşıldığı söylendi gerisini de ben bilmem.
    2011-2013 S8 EVANGELOS / 2016-2017 S5 HerakleS
    2016 - 2017 FİNAL TürkBeyi / 2017-2018 S2 MAREŞAL

Toplam 7 Sayfadan Sayfa 6 İlkİlk ... 4567 SonuncuSonuncu