Toplam 7 Sayfadan Sayfa 3 İlkİlk 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 66 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türk Birlikleri Gerçekleri

Ama şunu da belirtmeden gecmiyim ben death army yani ahmet abi gibi acayip bi insan ne tanıdım bugüne kadar ne gördüm sanmıyorum dahada denk gelmez onun gibisi
    BURASI BİRAZ DİNLENSİN BİRİLERİNDE HARARET YAPIYOR SONRA (:
    https://m.youtube.com/watch?v=YIDuuCBSP0Y

Uye Rutbesi

Alıntı GazzzProom kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Server ne idüğü belirsiz bir server kalitesi 0 altında - denecek kadar berbat ben türkbeyi ne inanırım ahmet konusunda söylediklerine az çok bizde tanıyoruz kendisini death army ( ahmet) yalan dolan bini bi para ayrica furucu nostarji kiniyormus seni kim kinayacak tahrip i satıp şafak a geçtin yediğin kap a tükürdün neyse herkese iyi oyunlar vesselam
    ekibim geçen seneki tılsım olaylarının yaşanmasını tekrar istemedi bunu uygun gördüler. siz oyunu 3 4 kişi etrafında oynuyorsunuz ne yaptığınızı konuşmaları vs. fakat bunları burda söylemek ne gerekli nede etik. benzer olayları ts5 de berk yaptı ve bizi kaybetti şafak yaparsa şafak da bizi kaybeder. biz yıkmışız yıkılmışız önemsemeyiz. ts5 de herkez bilir bunu zaten

Gazzprom senin de ne haltlar yediğin belli kimsin ki kimi eleştiriyorsun

Alıntı WATSAP kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Gazzprom senin de ne haltlar yediğin belli kimsin ki kimi eleştiriyorsun
    Sana cevap bile vermeyeceğim

Alıntı furucu&nostarji kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    ekibim geçen seneki tılsım olaylarının yaşanmasını tekrar istemedi bunu uygun gördüler. siz oyunu 3 4 kişi etrafında oynuyorsunuz ne yaptığınızı konuşmaları vs. fakat bunları burda söylemek ne gerekli nede etik. benzer olayları ts5 de berk yaptı ve bizi kaybetti şafak yaparsa şafak da bizi kaybeder. biz yıkmışız yıkılmışız önemsemeyiz. ts5 de herkez bilir bunu zaten
    Server başlar şafak da başlarsın eyw ama sen tahrip adi altında gelip oyunun ortasında kalkip yok abim hesaba el koydu abim şafakların başkanın yakın arkadaşı abim hesabi oraya geçiriyor gibi bahaneler ile geçersen ben lafımı söylerim arkadaş neden o zaman gelip demedin geçen sene ki sorunlar nedeni ile geçiyorum abini niye dümen tuttun hadi onu geçtim madem geçen seneki sorunlar vardı neden servera tahrip adı altında başladın ?

By ciks in hesaplarimizi nasıl çaldığını ettiğini herkes biliyor bazı uyanıklar kendi yaptıklarını biz yapmışız gibi gösterdi ayni oluşumda olduğumuz için rahat bir şekilde üstümüze yıkabildi ekip olarak o zaman da dedik varsa s5 den bir kimsenin bizde hakki helal etmesin bizde kimseye etmiyoruz zaten

Server başlar şafak da başlarsın eyw ama sen tahrip adi altında gelip oyunun ortasında kalkip yok abim hesaba el koydu abim şafakların başkanın yakın arkadaşı abim hesabi oraya geçiriyor gibi bahaneler ile geçersen ben lafımı söylerim arkadaş neden o zaman gelip demedin geçen sene ki sorunlar nedeni ile geçiyorum abini niye dümen tuttun hadi onu geçtim madem geçen seneki sorunlar vardı neden servera tahrip adı altında başladın ?
    -+da rahat rahat takılın diye - - ye attığınız iki birliği yem olarak kullanmaya çalıştığınız o kadar belli ki emeklerimize yazık olsun istemedik işine bak kardeş bu konu kadar saçma yazdıkların.

Ya sen şaka mısın kim kimi yem etti bende - - deyim benim gibi bir çok üst düzey yönetici de - - de olanlar var en iyi ekiplerimizden birini - - ye gönderdik sen neyden bahsediyorsun kendi kendimi mi yem ettim ben şimdi allah aşkına bulacak bahane kalmadi abileriniz dayılarınız bitti şimdi bunlara mi başladınız

Ya sen şaka mısın kim kimi yem etti bende - - deyim benim gibi bir çok üst düzey yönetici de - - de olanlar var en iyi ekiplerimizden birini - - ye gönderdik sen neyden bahsediyorsun kendi kendimi mi yem ettim ben şimdi allah aşkına bulacak bahane kalmadi abileriniz dayılarınız bitti şimdi bunlara mi başladınız
    Bahane üretmek istesem cevap bile yazamassın en iyi üst düzey yöneticilerin hangisi - -de hurdacı mı ? arkadaşım tahrip 15üzeri birlikten oluşuyor 2tanesi - - de ya kendi yalanına inanıyorsun ya da kullanılanlar içindesin akıl var mantık var madem iki bölge oynanacak neden tahribin %90ı bir bölgeye yerleşmiş öteki bölgede 10-20kişi hariç oyuna yeni başlamış oyunculardan oluşuyor ? kimi kandırıyosun kardeşim ya da kim kandırıyor seni mi demeliyim ?

Alıntı BayX kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Bahane üretmek istesem cevap bile yazamassın en iyi üst düzey yöneticilerin hangisi - -de hurdacı mı ? arkadaşım tahrip 15üzeri birlikten oluşuyor 2tanesi - - de ya kendi yalanına inanıyorsun ya da kullanılanlar içindesin akıl var mantık var madem iki bölge oynanacak neden tahribin %90ı bir bölgeye yerleşmiş öteki bölgede 10-20kişi hariç oyuna yeni başlamış oyunculardan oluşuyor ? kimi kandırıyosun kardeşim ya da kim kandırıyor seni mi demeliyim ?
    Haaa dur şimdi o zaman o kadar sağlam ki bu ekip 20 kisi ile o kadar iş yapti bölgenin yarısi tahrip adını aldi safak dan bi birliğin tüm yöneticileri sıfırlandı itiraz edersen raporlari da atarim sorun yok demekki baya sağlammış bu kadar kişi ile birçok iş yapti ayrica o kadar kişi değil bence sen kendini kandırıyorsun ve doğrulara değil de kendi inanmak istediğin yanlışlara inanıyorsun neyse senin ile daha fazla tartışmayalım gördüğüm kadarı ile lafim boşa gidiyor.

Toplam 7 Sayfadan Sayfa 3 İlkİlk 12345 ... SonuncuSonuncu