Toplam 354 Sayfadan Sayfa 353 İlkİlk ... 253303343351352353354 SonuncuSonuncu
Toplam 3539 adet sonuctan sayfa basi 3,521 ile 3,530 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: North West Birlikleri Saldırı ve Savunma Raporları 2016/2017

Alıntı Night Elf kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Ve ben geldim. Nerde kalmıştık osman ?
    Aksarayda ciğer yıcektık

Alıntı osmancan71 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Aksarayda ciğer yıcektık
    köfte yapayim mi abi ?
    zekiyim ama aptal değil
    Profil ArTeS tarafından açılmıştır...

afiyet olsun bi yarımda bana getirin

Hayirdir cenaze mi var burda bu ne sessizlik yoksa gizli gizli depo mu basıyorsunuz monti lere söylerim gene gelip yikarlar mazalah

Wan li bey zaten depo tilsimi kullanmiyormus ben basiyorum monti ler indiriyor diye

Bir daha bir server a bir heyecanla 23 nisan ulusal egemenlik çocuk bayramı kutlu olsun siari ile biz wow kuracak edası ile girmek isterseniz monti lere haber verin onlar size sonun başlangıcını anlatırlar hepi topu10-15 adam hevesinizi kırdı

Bir daha ki server isminiz ne olacak yoksa isminiz olmayacak mi montana cetesi bir fiil pesinizde demedi demeyin büyük hilmi tavsiyesi
    CmYk tarafından (22-04-2017 Saat 20:12) değiştirildi.

Demekki bu oyun sadece forumda asarim keserim demekle olmuyormuş sayın jase paşa fon fon hadi pehlivanlar oyunda bitti ozelstri verin lütfen mülteciler sizi

Evet burası cenaze evi osmanri sende ses etme millet mateme her server böyle olduğu gibi bir harala gürler bunlar ama hep fos

Ahmet kaya fosso nejdet i dinleyin artık
    CmYk tarafından (22-04-2017 Saat 20:14) değiştirildi. Sebep: Mesaj birleştirme

Alıntı Büyük Hilmi kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Hayirdir cenaze mi var burda bu ne sessizlik yoksa gizli gizli depo mu basıyorsunuz monti lere söylerim gene gelip yikarlar mazalah

Wan li bey zaten depo tilsimi kullanmiyormus ben basiyorum monti ler indiriyor diye

Bir daha bir server a bir heyecanla 23 nisan ulusal egemenlik çocuk bayramı kutlu olsun siari ile biz wow kuracak edası ile girmek isterseniz monti lere haber verin onlar size sonun başlangıcını anlatırlar hepi topu10-15 adam hevesinizi kırdı

Bir daha ki server isminiz ne olacak yoksa isminiz olmayacak mi montana cetesi bir fiil pesinizde demedi demeyin büyük hilmi tavsiyesi
    La hilmi cok komik adamsın hayatında hiç wow gördün mü Şu an wowda tılsım yok diye küçük depo mu basılır sanıyon git de travian hakkında bilgisi olan abileriniz gelsin şaka şaka korkma öyle bi abin yok cok şey istedik

Uye Rutbesi
    Night Elf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Vallaha mi ? Ciddi misin bunu soyleyerek ?

Once bi kıvır ki bir kahkaha patlatayim. Ya da onceden basayim kahkahayi sonra kivirirsin asafhaafajakaka

Rotund Jere/SON-Tinky Minky/H Z Z
    BigBoss HADEME/HIV
    Ç&T Totem / Ç&T- ToTeM/ North West

Toto koordinat alalım plase

Uye Rutbesi
    Night Elf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Toto koordinat alalım plase
    -42/-1 merkez
    -43/-1 asker koyu.

Rotund Jere/SON-Tinky Minky/H Z Z
    BigBoss HADEME/HIV
    Ç&T Totem / Ç&T- ToTeM/ North West

Atamiza yenikatilan night light yeni cahil arkadaşlar görüyorum

Toplam 354 Sayfadan Sayfa 353 İlkİlk ... 253303343351352353354 SonuncuSonuncu