Toplam 375 Sayfadan Sayfa 178 İlkİlk ... 78128168176177178179180188228278 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3741 adet sonuctan sayfa basi 1,771 ile 1,780 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: North West Birlikleri Saldırı ve Savunma Raporları 2016/2017

Alıntı JoKeR53 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    edep ne arar la traviandaHala edep mi deniliyoYazdıklarını onaylamıyorum ama birlik başkanları hata yapanı uyarmadıkça hatta savunmaya devam ettiğinde ortada ne edep kalır ne de adap

Bu arada moğollar hesabı baya bi sitem etmiş sizeBiz afgana def atmayınca burda laf yapanlar aynı hataya kendileri de düşmüşler
    Çok acemice oldu bence de ben depo tilsiminin devriyle arkaya bloklar dolar o sekil devir ederler diye düşündüm ama yapmadılar. Eşsiz hız da orda demek dikkat etmediler. 3.30 süre de gitmek zor olmadı.
    s1 VI.MRTpaşaReis hesabından VI.MURAT

edep ne arar la traviandaHala edep mi deniliyoYazdıklarını onaylamıyorum ama birlik başkanları hata yapanı uyarmadıkça hatta savunmaya devam ettiğinde ortada ne edep kalır ne de adap

Bu arada moğollar hesabı baya bi sitem etmiş sizeBiz afgana def atmayınca burda laf yapanlar aynı hataya kendileri de düşmüşler
    İstiyorlarkı bız ıstedıgımız kişiye lakap takalım ıstedıgımız zaman bel altına inelim dalga gecelım kafamıza eserse özele inelim. Sonra cevap alıncada ama sız adab dersı verıyodunuz

Alıntı VI.MURAT kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Çok acemice oldu bence de ben depo tilsiminin devriyle arkaya bloklar dolar o sekil devir ederler diye düşündüm ama yapmadılar. Eşsiz hız da orda demek dikkat etmediler. 3.30 süre de gitmek zor olmadı.
    Bende bı 70-80 k kayıp beklıyordum ama süpriz oldu köyün boş olması

Uye Rutbesi
    Kenpachi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Osman banlanmış sjjdkdld ))

Alıntı arcmrt21 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Gene ben gene ben önemli olan 250 multi ile 40 kişi hesaba bakıp hiçbir halt yiyememek değil yeğen, 1 kişi 3 arkadaşı ile günde belli zamanlarda oyuna bakıp hiç durmadan yıkım yapmasıdır.

Rakibim osiris i de tebrik ederim. Araya girerek 1500 mançoyu kesti. Ellerine sağlık.
    bende sizi tebrik ederim 900 manço eksik söyledin 2400 mançonuz kesilmişti o saldırıda he kafalama çakıldığım rapora gelince bilerek ve isteyerek koçbaşı koymadım.

saldırıda emeği geçen north birlikleri oyuncularını tebrik ederim. Güzel savaş oluyor açıkcası o sınırda oynamayı çok isterdim

O dönem ile bu dönemin arasındaki stratejik farkı sana birileri ögretsin ondan sonra gel burda birşeyler yaz... eger o köy ayakta kalması cok elzem bir durum olsa zaten cakılı ile oynardı def felan dagıtmazdı vs vs ... Şuan olay biraz daha wow ordularına yönelik calısmalara döndü gride 1 ordu fazla eksik cok önemli degil... neyse osmancana da agır sitemine yönelik bişi demedik kardeşim... atarlanmanı gerektiricek bir durum yok... Sadece server basından beri yaptıgım gibi yaptıgınız saldırıyı tebrik ettim ve kendime göre yanlıs yazılmıs bir yazı hakkında da yorumumu dile getirdim polemige girmem senle merak etme... İstedigini benden alamassın...

s1 Madman, s4 Beyaz Fırtına,s7 BeyazFırtına,x
    2 BeyazFırtına,s5 Beyaz CiQhoLaTa, x3 BeyazFırtına,s1 BeyzFrtına&ReiS

Uye Rutbesi

O kadar bilgimiz var sen merak etmeHerşey tılsım mı demek,yani normal zaman da bu hesabın savunulmasına gerek yok anlamı çıkardım ben...Yalansa anlatta bilelim...Yanlız adama yazık oldu forumda o kadar atar gider yaptı 10k asker bile kesememiş güvendiği dağlara kar yağdı heralde

Osmancan kardeşim ban yemene çok üzüldümBiraz dikkatli ol sensiz forumun tadı tuzu yok aç bi hesap geri gel

O kadar bilgimiz var sen merak etmeHerşey tılsım mı demek,yani normal zaman da bu hesabın savunulmasına gerek yok anlamı çıkardım ben...Yalansa anlatta bilelim...Yanlız adama yazık oldu forumda o kadar atar gider yaptı 10k asker bile kesememiş güvendiği dağlara kar yağdı heralde

Osmancan kardeşim ban yemene çok üzüldümBiraz dikkatli ol sensiz forumun tadı tuzu yok aç bi hesap geri gel
    Bazi insanlar menfaatsiz oyun oynar o arkadasimizda koyunu dusunecek bi arkadasmiz degil...

Hersey elbette tilsim degil oyun ve harita ne demek bilmediginden anlatiyim belki anlarsin... gri bolge demek sadece tilsim demek degil o bolgede olmak demek 2.bir wowun onune gecebilmek... o bolgede olmak demek bolge icine zmaan daraltmak demek... geriden def destegi saglamak demek... ani cikislarin hizini dusurmek demek stratejik bir cok noktadan daha bakabilirsin...

Yanliz bu benimle.konusma tarzin biraz degismis bir ozguven gelmis forumda cok gezme def bas biraz birligine yardimci ol cok ozveriyle oynayan insan var cok icraat insan var ama konusan bi sen varsin... heralde meziyetin bu seni kime benzetiyorum biliyrmsn bu oyun ilk ciktigi yillarda oyun ogrettigimiz mhlere adminlere.. onlarda ayni senin gibiydiler konusurlardi ama ne konustuklarino gercekten bilmezlerdi... biz ogretirdik...

Bidaha benden cevap almak istiyosan once gercekten biraz becerini goster server basindan beri buralardasn ama bi numarani goremedik...

Cevap vermiycem bir sonraki mesajina baska bir gun gorusmek uzere simdi operasyon yaptik ya hani asker olmesin tahil ayarlamam lazim...

s1 Madman, s4 Beyaz Fırtına,s7 BeyazFırtına,x
    2 BeyazFırtına,s5 Beyaz CiQhoLaTa, x3 BeyazFırtına,s1 BeyzFrtına&ReiS

Uye Rutbesi

Alıntı Harsh Times kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Bazi insanlar menfaatsiz oyun oynar o arkadasimizda koyunu dusunecek bi arkadasmiz degil...

Hersey elbette tilsim degil oyun ve harita ne demek bilmediginden anlatiyim belki anlarsin... gri bolge demek sadece tilsim demek degil o bolgede olmak demek 2.bir wowun onune gecebilmek... o bolgede olmak demek bolge icine zmaan daraltmak demek... geriden def destegi saglamak demek... ani cikislarin hizini dusurmek demek stratejik bir cok noktadan daha bakabilirsin...

Yanliz bu benimle.konusma tarzin biraz degismis bir ozguven gelmis forumda cok gezme def bas biraz birligine yardimci ol cok ozveriyle oynayan insan var cok icraat insan var ama konusan bi sen varsin... heralde meziyetin bu seni kime benzetiyorum biliyrmsn bu oyun ilk ciktigi yillarda oyun ogrettigimiz mhlere adminlere.. onlarda ayni senin gibiydiler konusurlardi ama ne konustuklarino gercekten bilmezlerdi... biz ogretirdik...

Bidaha benden cevap almak istiyosan once gercekten biraz becerini goster server basindan beri buralardasn ama bi numarani goremedik...

Cevap vermiycem bir sonraki mesajina baska bir gun gorusmek uzere simdi operasyon yaptik ya hani asker olmesin tahil ayarlamam lazim...
    felaket üzüldüm anlatamam bi sonraki mesajıma cevap vermemeneBizim oralar da bi laf söylerler yarı hemşehri sayılırız belki sen de bilirsinYol gidenundur peşunden ağlayamam yüreğim ahır değil her öçüzu bağlayamam...

bana pek öyle gelmedi ama sen diyosan bi bildiğin vardır der geçeriz

Yanliz bu benimle.konusma tarzin biraz degismis bir ozguven gelmis
    yok özgüven degildir o sen nasıl konuştuysan benden öyle cevap aldın ne bir az ne bir fazla..İçimdeki canavar uyandı...

forumda cok gezme def bas biraz birligine
    yaw sorma girdim bu forum illetine bidaha çıkamadım ilk kez bu server kullandım bi türlü bırakamadım...Sen takma ben de vakit çok defimi de basarım yorma kendini sen

cok ozveriyle oynayan insan var cok icraat insan var ama konusan bi sen varsin...
    he bak doğru dedin çok özveriyle oynayan insan var gerçekten iyi bi emek veren var onları burdan da tebrik ederim

senden cevap almak istediğimi kim söyledi ben başkasına yazarken sen atlamışın ortaya bir sonraki evrede ne diyeceğini tahmin edeyim durBenim üzerimden prim kasma dersin kesinAyrıca ben kendime iyi oyuncu da demedim hiç bi yerde ben geveze adamım anca konuşurum ben de icraat yok hacı.Benle konuşman için icraat yapmaya gerek yok senin dediğin gibi...Ne olursan ol gel benim felsefem...He yazdıklarımı görmek isteyemeyebilirsin benden nefret de edebilirsinBeni engellersin olur biter...Bi de anlamadığım sen çok büyük işler yaptın serverda heralde de bana durmadan icraat diyosun

Hersey elbette tilsim degil oyun ve harita ne demek bilmediginden anlatiyim belki anlarsin...
    Dip not:Orda tılsımı kast etmemdeki sebep gri bölgeden alıncak tılsım değil.Hesapta tılsım varken def var da tılsım yokken niye def yok demek istedim
    JoKeR53 tarafından (18-02-2017 Saat 01:13) değiştirildi. Sebep: Ekleme

Banned Yasaklı Kullanıcı

Alıntı VI.MURAT kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    alınmaca olmasın ya ,, ben moğolları da tebrik ettim. biraz uyanıklık yaptık defi dağıtmasını bekledik. kendisine de ilettim. yan köy yıkımları yapma gayretinden dolayı haz etmemiştim ama konuşunca saygılı bir arkadaş olduğunu gördüm. Ama adab edep falan değil burdaki, ti ye alıyoruz. Şahsa bir şey yok ) Eğleniyoruz. Yarın gelir asker köyümü sıfırlarsın sen de eğlenirsin. Biz o zaman sitem ederiz. Ödeşiriz.
    Tekrar eline sağlık hoca organizeyi iyi yapıldı gelen tekli saldırı da elimdeki malum defans olsa idi bu şekilde olmayabilirdi sonuç olarak strateji guzel sabırlı oldunuz yan köylerede gelirsek multi hesaplardaki gelisim gayet başarılı o bolgede hepsınden 15 k asker cıkılmıs olsa saldırı o bolgede hepsınden cıkmasan bıle bı defanslı merkez ucurur o hesaplar ee bızde kendımızı dusunmelıyız herseyı dusunerek yaptım bır artnıyet yok laf falanda vurdugum yok tum server 1 ekıplerıne başarılar diliyorum ...

Banned Yasaklı Kullanıcı

geceler fena çakılmış

özel_tim hesabına gidilir mi?
    seyduna65 tarafından (18-02-2017 Saat 12:12) değiştirildi.

Toplam 375 Sayfadan Sayfa 178 İlkİlk ... 78128168176177178179180188228278 ... SonuncuSonuncu