Toplam 278 Sayfadan Sayfa 86 İlkİlk ... 3676848586878896136186 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2773 adet sonuctan sayfa basi 851 ile 860 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: GECE BİRLİKLERİ SALDIRI ve SAVUNMA RAPORLARI

Alıntı OXO kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Küçük 1/2 askerı deneseydın bırde
    arkadaşım eleştirmek istemiyorum ama çekiyorsun , serverla alakan yok kaçıncı gün olduğunu sormandan belli olduğu üzere , serverın tahmini askeri durumunu kestirme şansın yok , orduları görmemişsin , bilgiç bilgiç yorumlar yapıyorsun , yazdığına en son tılsım alınmış yerden ortalama bir örnekle cevap veriyorum , uzatıyorsun mevzuyu , tılsıma 1 hafta kala çakılmış 40k ve üzeri tokmaklı ordular da var 15k emperyanlar da var , sen tılsıma full zırhla girmiyorsan , 60-65 % min bonus alamıyorsan orduna ,o kadar askerle alınır mı diye hesap kitap yapabilirsin , hangi tılsımda daha çok savunma çıkıyor ayrımını yapabilecek tecrübemiz var merak etme
    50bin oyum olacağına,50bin silahım olsun,Alamein den önce zaferimiz,sonrasında yenilgimiz olmadı.Şeytan bizimle,beraber kazanacağız. Büyük yalancılar,büyük sihirbazlardır ve bir yalan ne kadar büyük ise inananı o kadar çok olur..ve yaşama hakkın, mücadele gücün kadardır

Uye Rutbesi
    yarbay452 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Şmdi ben şöyle hesaplıyorum ,

50 k tokmak 15k toyton ölceklı 3 orduyu buyuk tılsım ıcın ,

bu orduların tahıl malıyetı 285k tahıl

3 tanede kucuk tılsım hesaplasak

20k tokmak 10k toyton 150k tahıl

totalde 585 k tahı ledıyor ve buna daha kocbası ve manco dahıl degil ,

Ya ben bırseyi atlıyorum , yada benim tılsım ordusu dusuncemle sızınkı farklı

Hesapını bir daha yap hocam 50k tokmak 15k toyton diyorsun büyük tılsım için.. eşsiz tılsım için bile fazla o Ordu.. ya da Travian da tılsım saldırısı hiç yapmadınız
    S7-Horrible,S7-Colonel,S4-Lecter80,S1-HaKuNa_MaTaTa
    S4-Colonel,S4 Colonel452,S4-Colonel_Dgndcay

Arascım sakin olabilirsin abim ,

Benımde az cok tecrubem var , ( sızler kadar belkı yok mus ) evet serverda bi hesabım vs yok ama arkadaslarım var , hakanugur olsun bızedemı lolo olsun , ıstedıgım an gecıp oynayabılırım ,

Ha bırde ben tılsıma daima full zırhla gırmısımdır, ve merkezden gırmısımdır , sadece gecen s2 de belkı yetısmez dıye rısk atmamak ıcın yan koy ordumu kullandım ,
    yorumu yazan aras değil , serverda olmama durumunu serverın askeri gücü ile alakalı olarak vurguluyorum , 2 bölge yarı ölü durumda bölge bütünlüklerini sağlayamadılar , 2 büyük ve favori bölge ise birbiriyle orta boyutlu çatışıyor , çok anormal bir durum olmazsa yüksek bonuslu ordular tılsım alabilirdi tahminimiz üzerine , hiç bir zaman karşımdakine daha iyi biliyorum egosuyla yorum yazmam sizden gelen enerjinin tepkisi
    50bin oyum olacağına,50bin silahım olsun,Alamein den önce zaferimiz,sonrasında yenilgimiz olmadı.Şeytan bizimle,beraber kazanacağız. Büyük yalancılar,büyük sihirbazlardır ve bir yalan ne kadar büyük ise inananı o kadar çok olur..ve yaşama hakkın, mücadele gücün kadardır

Atlanılan nokta ;

1 ordu dışında tılsım zamanı için yedeği olan ordulardır. Geri kalan ordular tılsım almak için ayrılmış ordular değildir.

Aksi halde bir merkez için bu kadar ordu arka arkaya dizilmezdi , o yüzden sayılar üstünden tartışma yapmak anlamsız.

Savunma için Nar birliklerini tebrik ederim.
    S6 - Boranuğurlu , S1 - Ygzcn , S2 - Germanica , S1 - GeCeWow
    Aktif : S1 - Ygz&Can ---- ZORBA-HİLAL-GECE / YAĞIZ

Alıntı ygzcn kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Atlanılan nokta ;

1 ordu dışında tılsım zamanı için yedeği olan ordulardır. Geri kalanları tılsım almak için ayrılmış ordular değildir.

Aksi halde bir merkez için bu kadar ordu arka arkaya dizilmezdi , o yüzden sayılar üstünden tartışma yapmak anlamsız.

Savunma için Nar birliklerini tebrik ederim.
    yanlış anlaşılmasın durum yılbaşı piyangosuyla neler yapılabilire döndü , ordular gecenin istediği gibi kullanır , sadece alternatif kullanım şekilleri üzerine yorum yapıldı

Uye Rutbesi
    lellilelli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sana hesap buldum. Disaridan bu kadar takip etme eski dostum. S1 deki baglantina msj atiyorum

Uye Rutbesi

cok sey atlıyorsun hocam... tokmak emperyan ayrımını kılıclı ayrımını yapalım once, sonra senın verdıgın asker sayıları tılsım ustu sayılar.... 8-9k emp. 2-3k atlıyada tılsım alınıyor sen yap sımdı hesabı... geceler ıcın fazlalaıkları atmıs yada atmamıs bızı pek alakadar etmıyor cakıldımı cakıldı... sıfırlandımı sıfırlanmadı .. buna bakılması gerekır.. ayrıca kac tarla yıkılmıs?
    S7 HANNİBALL,
    TS4 HaKuNa_MaTATa, TS9 HaKuNa_MaTATa
    TS1 HaKuNa_MaTATa

Uye Rutbesi

Alıntı Nicholai Hel kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    yorumu yazan aras değil , serverda olmama durumunu serverın askeri gücü ile alakalı olarak vurguluyorum , 2 bölge yarı ölü durumda bölge bütünlüklerini sağlayamadılar , 2 büyük ve favori bölge ise birbiriyle orta boyutlu çatışıyor , çok anormal bir durum olmazsa yüksek bonuslu ordular tılsım alabilirdi tahminimiz üzerine , hiç bir zaman karşımdakine daha iyi biliyorum egosuyla yorum yazmam sizden gelen enerjinin tepkisi

Valla bence north ölü veya yarı ölü değil. Gayet diri ve oyununun başında. Aktif oyuncu olarak az olabiliriz ama az öz diye düşünüyorum. 90. gün de favori göstermek bence pek akıl karı değil.

Banned Yasaklı Kullanıcı

Alıntı Nicholai Hel kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    2 bölge yarı ölü durumda bölge bütünlüklerini sağlayamadılar , 2 büyük ve favori bölge ise birbiriyle orta boyutlu çatışıyor
    yarı ölü nedir, nasıl olunur ? -+ nın gülü de dikenide NORTH a aittir. aksini iddia eden kim varsa yıkıldı - + nn ölü olmadığını ilk köylerini yanlışlıkla -+ ya atan geceden bi kısım arkadaş bilir zaten

Alıntı castiel07 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    yarı ölü nedir, nasıl olunur ? -+ nın gülü de dikenide NORTH a aittir. aksini iddia eden kim varsa yıkıldı - + nn ölü olmadığını ilk köylerini yanlışlıkla -+ ya atan geceden bi kısım arkadaş bilir zaten
    o bölgede oyuna başlayan birliklerin aynı çatı altında oyuna devam etmemesi , bölgede hakimiyet kuran ekibin diğer ekiplere göre daha az oyuncuya sahip olması gibi dezavantajları kısaca öyle ifade ettim , yazdıklarımda eleştiri ya da hor görme yok

Toplam 278 Sayfadan Sayfa 86 İlkİlk ... 3676848586878896136186 ... SonuncuSonuncu