Toplam 234 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 12341252102 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2336 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: GECE BİRLİKLERİ SALDIRI ve SAVUNMA RAPORLARI

11111111111111
    Eklenen Resim Ön İzlemesi Eklenen Resim Ön İzlemesi
    • Dosya tipi: jpg Mongol.jpg (98.7 KB (Kilobyte), 21x kez indirilmiştir)
    Moğollar tarafından (21-11-2016 Saat 20:56) değiştirildi.

Alıntı Kenpachi kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Ahmet s3 den sonra döktürüyormuşsun öyle duyduk agfahsks )))
    S3 mu pıslıx zafer ? Rakıp mı vardı o srda hem şu kendı kurallarını koyup kendılerı uygulamayan s3 ortamından mı bahsedıorsun
    24 saatlık tılsımların bızlere hıc gelmeyısı multılı oynayan hesaplarda sole 4 5 tur donup bazılarında haftalarca kalan kç birligindemi bahsedıorsun ben tam anlayamadım
    HEM DEDIGIN GIBI ABISI GRİNİN İCERSİNDE GECELERİ TEK HESABI BENIM SABRI ABIN DE OLDUGU SURECE BURDA ADAMLAR GELIR GELIR BOLE CAKILIR MANCINIKLARINA ARA YERLER FALAN FILAN sabri abin ile ahmet abin oynamayı ogretecek narlara

Banned Yasaklı Kullanıcı

Alıntı Moğollar kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    S3 mu pıslıx zafer ? Rakıp mı vardı o srda hem şu kendı kurallarını koyup kendılerı uygulamayan s3 ortamından mı bahsedıorsun
    24 saatlık tılsımların bızlere hıc gelmeyısı multılı oynayan hesaplarda sole 4 5 tur donup bazılarında haftalarca kalan kç birligindemi bahsedıorsun ben tam anlayamadım
    HEM DEDIGIN GIBI ABISI GRİNİN İCERSİNDE GECELERİ TEK HESABI BENIM SABRI ABIN DE OLDUGU SURECE BURDA ADAMLAR GELIR GELIR BOLE CAKILIR MANCINIKLARINA ARA YERLER FALAN FILAN sabri abin ile ahmet abin oynamayı ogretecek narlara
    DDDDDDDDD shaagagagsgsgsgs

Kesim var dediler geldim... CCSEVINC - Kesimhaneler grubu ltd. A.Ş

Banned Yasaklı Kullanıcı

Alıntı King_ccsevinc kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Kesim var dediler geldim... CCSEVINC - Kesimhaneler grubu ltd. A.Ş
    Hsg cem. Çatır çutur nar raporu geliyor

Uye Rutbesi
    Kenpachi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Moğollar kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Ahmet tanımışın beni pislixteki zafer ben.
    Bak şimdi kç laf atarken önce kendini sorgula tılsım hakedecek naptın sen? Ben seni bizim hiç bir opta görmedim göremedim. Oyunu bile nsl oynandığını kç de bizden şaban abiden öğrendin. Skaypta şaban abi bu taktikleri ben s1 de uygulayacam çok farklı olacak diyen sen deilmiydin? Tılsımlarda gülay abladan özür dileyip yine kadına mı sallıyorsun. Multilerde dolaştırılıyor diyorsun. Benim çoğu multim senin ana hesabından iyi durumdaydı yalansa yalan de? Gülay abla zafer şu hesaplara tılsım verelim depo dön dedi de ben yine abla gerek yok dediydim. Bizden hiç kimse multisine ne asker basma ne depo verdi. Ben -150 k larda oynarken bile sana verilecek sürede aldım depo tılsımını. Multideki tek tılsımım 4/3 tahıl tılsımıydı ondada ben millete dememe rağmen kimse gelip almadı. Kaç defa skaypta da sen varken demiş idim. Tutturmuştun kç için cesaires hesabına bakıyorum ulan nufus birinciliği olsa neye olmasa neye. Ahmet sen kç için naptın da ne bekledin? Avengersle savaşan biz divanla savaşan biz kuzeyle savaşan biz ama tılsım için hesap silen icraat yapmadan sitem edip kç yi suçlayan sen. Yazık cidden.

Dip: o tahıl sılsımınıda biz aldıydık da anahesaba alamadığımız için multide duruyordu hatırlarsan.

Banned Yasaklı Kullanıcı

Alıntı Kenpachi kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Ahmet tanımışın beni pislixteki zafer ben.
    Bak şimdi kç laf atarken önce kendini sorgula tılsım hakedecek naptın sen? Ben seni bizim hiç bir opta görmedim göremedim. Oyunu bile nsl oynandığını kç de bizden şaban abiden öğrendin. Skaypta şaban abi bu taktikleri ben s1 de uygulayacam çok farklı olacak diyen sen deilmiydin? Tılsımlarda gülay abladan özür dileyip yine kadına mı sallıyorsun. Multilerde dolaştırılıyor diyorsun. Benim çoğu multim senin ana hesabından iyi durumdaydı yalansa yalan de? Gülay abla zafer şu hesaplara tılsım verelim depo dön dedi de ben yine abla gerek yok dediydim. Bizden hiç kimse multisine ne asker basma ne depo verdi. Ben -150 k larda oynarken bile sana verilecek sürede aldım depo tılsımını. Multideki tek tılsımım 4/3 tahıl tılsımıydı ondada ben millete dememe rağmen kimse gelip almadı. Kaç defa skaypta da sen varken demiş idim. Tutturmuştun kç için cesaires hesabına bakıyorum ulan nufus birinciliği olsa neye olmasa neye. Ahmet sen kç için naptın da ne bekledin? Avengersle savaşan biz divanla savaşan biz kuzeyle savaşan biz ama tılsım için hesap silen icraat yapmadan sitem edip kç yi suçlayan sen. Yazık cidden.

Dip: o tahıl sılsımınıda biz aldıydık da anahesaba alamadığımız için multide duruyordu hatırlarsan.
    Dostum bura GECE birlikleri rapor konusu. Tartismanizi özelden veya başka bi platformdan yapın

Uye Rutbesi
    Kenpachi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı hipeROCKtif kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Dostum bura GECE birlikleri rapor konusu. Tartismanizi özelden veya başka bi platformdan yapın
    Haklısın dostum kb yın tutamadım kendimi

İyi eğlenceler...

zafer ben senı orda hesabımı sıldıkten sonra 2 defa konustum sadece benım hesabıma tılsım gelmeden mesut abın bana 2 defa hedef werdı 2 sınede cıktım sız o ara ne yapıordunuz multılerden hammaddemı alıordunuz he canım he senın multılerın benım kınden ıyıydı herkez gordu senın ana hesabında o kadar multı hesap olmasına ragmen bır cacık dahı yıyemedın gıttı kuzeylere ordunu caktın NO RAPOR DDDD benım hesabım ıyı degıldı evet srda ılk 18 lerı tılsım ıckmadan bıtırenler arasında ıdım o zaman bıle 40 k ordusu var yanı bu ne demek senın dandık cermen askerının 90 k sı kadar dogrumu o kadar tılsım aldın 9 k mı kocbası bastın ben kasıtlı olarak romada bıle kocbası bastım 0 tılsım 1 tane tılsım gelemden 4500 kocbası 4 k manco vardı demekkı sen multılerle ugrasırsın ahmet abın parayı yatırır hamı alır sankı kendısı benden once kc ıdı ordada konusuor bırde desene suna bız multılerle adamda araya soka soka soka tılsımları hep kullandık cok bılmıssın ya oyunu no fearlar senı nıe almadılar kadrosuna DDDDDDDDDDDDDD bız tılsım meraklısı degılız koçum bızım ıcın dostluk muhım yanı sızden bana dost olmaz oyun meraklıları ılede benım ısım olmaz bu arada 20 yasındasın abı dıye hıtap etmıorsan benım ısmımı oraya yazma nerdeyse senın yasında bana dayı deyen bır yegenım var benım !

Toplam 234 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 12341252102 ... SonuncuSonuncu