Toplam 174 Sayfadan Sayfa 174 İlkİlk ... 74124164172173174
Toplam 1739 adet sonuctan sayfa basi 1,731 ile 1,739 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Turnuva 2016 Final Serveri Saldırı ve Savunma Raporları buraya !

Alıntı maskeli süvari kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    [sıze=3]
    ahille team da ne varmıs 4m askere almıslar adamın köyünü[/sıze]
    2,5 m hafta bası kesmişti. şimdide kalan 2m kestiler hem tılsımı aldılar hemde askerlerini uçurdular

acaba ne kadar askeri vardı ?

belirtilen koordinatta (45/-38 deki inşa planı )bişi yapılmadı diyenlere ithafen!!! çok söyledik ama dinletemedik hala konusu döndüğü için raporları atma gereksinimi doğdu
    geldikleri günden beri cebelleşildi bas bas söylendi 22 köyden ancak 13 ü alındı ya da sıfırlandı 3-4 kişiyle ancak bu kadar oluyordu hem de ordusuz... elimde sadece kendi raporlarım var emek veren abilerim arkadaşlarımı da anmadan geçemem biri ordu gönderdi biri 10 hesaba girdi biri yakından manço bastı biri 5 köyden reis 2ledi derken bi şekilde bikaç kişiyle emek verildi.. (dün gece geri kalan yerler de temizlendi bazı raporlar)

tüm raporları atıp kimseyi de sıkmayayım ama dediğimiz gibi söyledik kaale alınmadık!
    astrea tarafından (Bugün Saat 14:59) değiştirildi.
    Zeus'la&Themis'in kızı - fazilet ve adalet tanrıçası
    **
    Topuklu pitbull

can sıkan raporlardan sonra biraz daha dün gece bikaç abim ve arkadaşlarımla serverın kendi adımıza en eğlenceli gecesini geçirdiğimizi bildirir bikaç raporu paylaşmak isterim kaç köy alıp yakıp yıktık etrafı bilmiyorum ha pes edildi diye kızanlar da olacaktır ama en azından başladığı yerde bitsin dedik ve inanılmaz eğlendik tüm raporlar elimde yok gri sınırına gelip başarılmış güzel işlerden tutun dün gecenin muhteşem raporlarına kadar oyundan ya da raidcalimizden bizlere ulaşırsanız iletebiliriz.. burada biraz atıp tutan çok oluyor oyüzden ben de ses çıkarayım dedim yoksa forumu takma diyen abilerim sonuna kadar haklı.. son kez belirtmek gerekirse herkesin emeğine yüreğine sağlık inanılmaz güzel dostlar biriktirdim önemli olan hatalarımızdan ders çıkartmak ve kimseleri hiç bir oyuncuyu ya da oluşumu küçümsemeden ilerleyebilmek.. güzel haftasonları!

herşeyin başladığı yerde bitirmek istedik olmadı... marla singer köyü )) önden giren wow ordumuzun raporunu paylaşmıyorum... arkasından giren 2 ordu ve sıralı mançocuklar sıfırlama raporunu aslında hak eden başkasıydı

ve kapanış

**
    Topuklu pitbull

Alıntı astrea kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    belirtilen koordinatta bişi yapılmadı diyenlere ithafen!!! çok söyledik ama dinletemedik hala konusu döndüğü için raporları atma gereksinimi doğdu
    geldikleri günden beri cebelleşildi bas bas söylendi 22 köyden ancak 13 ü alındı ya da sıfırlandı 3-4 kişiyle ancak bu kadar oluyordu hem de ordusuz... elimde sadece kendi raporlarım var emek veren abilerim arkadaşlarımı da anmadan geçemem biri ordu gönderdi biri 10 hesaba girdi biri yakından manço bastı biri 5 köyden reis 2ledi derken bi şekilde bikaç kişiyle emek verildi.. (dün gece geri kalan yerler de temizlendi bazı raporlar)

tüm raporları atıp kimseyi de sıkmayayım ama dediğimiz gibi söyledik kaale alınmadık!
    Tebrikler güzel mücadele vermişsiniz keşke oralarda sizin gibi 5-10 kişi daha olsaydı.
    AGATIRSIN ULANGNC
    TESLA

Alıntı xxlargex kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Tebrikler güzel mücadele vermişsiniz keşke oralarda sizin gibi 5-10 kişi daha olsaydı.
    teşekkür ederim mühim olan hataların tekrarlanılmaması rakibimiz emek verdi ama bizler de çok çaba sarfettik sağlık olsun..tekrar teşekkürler
    **
    Topuklu pitbull

Uye Rutbesi

Alıntı PsiGoPaT kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Heh anlatmak istedigimi guzel acmissin. 1.5 sektordeki tilsimi dahi rusa kaptirinca baya gerilmistim ayni seyleri tekrarlamisim biraz yazimda.

İcerde cikan tilsimin sebebi yaptigimiz organize koy atma oldu normalde o kadar iceride plan beklemiyorduk biraz hazirliksiz yakalandi sanirim arkadaslar. Ayriyeten 0 50 arasindaki rus oyuncuc sayisiyla turk oyuncu sayisi pek farkli degil ki ustune attiklari koyler de buna dahil.

Dedigim gibi acı da olsa bi tecrube oldu turnuva sadece 3 5 kisinin bi taraflarini yirtmasiyla bisey yapilamayacagini gorduk umarim herkes goruyordur bunu
    Dışarıdan takip etmeye çalışan biri olarak Turnuvada göstermiş oldukları yoğun emek ve çabadan dolayı öncelikle yönetim kadrosunu sonrasındaysa tüm Türk oyuncuları tek tek kutluyor ve yüreğinize sağlık diyorum...

Bazen kaybederkende kazanmak denilen bir durum vardır , yaşananlardan gerekli dersler çıkarıldığı taktirde kazandığımız tecrübeleri yeni stratejiler ile harmanlayıp yapmış olduğumuz hataları tekrarlamazsak eminimki Türk ekipleri çok daha güçlü şekilde geriye dönüp gerekeni yapacaktır...

Bu oyundaki en önemli şey olan "EKİP OLABİLME" olgusunu asla unutmayıp , sadece iyi günde değil kötü gündede birbirimize sahip çıkmalıyız...

Sonraki turnuvada eğerki bu birliktelik bozulmaz ve bizde davet edilirsek , ekibimizle beraber Tr3x'ten sizlerle omuz omuza olmak için geleceğiz...

Uye Rutbesi
    WeissesFLeiscH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Olaylara iyi yönünden bakmayı seven biri olarak, hic dünya harikası tahrip raporum olmamıstı. Bide Rus WoW u yıkan ilk Türk oldugumu ögrendim arkadaslardan ))))))

Oranlara takılmayın,cok tokmak öldürdük, yinede seviye 3 ten sıfırladık

Öyle ya da böyle herkes bisiler yapmaya calıstı, dedigim gibi can sıkmaya gerek yok. Keyfimize bakalım )

#ruswowyıkanilkTÜRK
    #SizBideBeniGencligimdeGörecektiniz
    #HZZuLaN!!!!!

Uye Rutbesi

Alıntı WeissesFLeiscH kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Olaylara iyi yönünden bakmayı seven biri olarak, hic dünya harikası tahrip raporum olmamıstı. Bide Rus WoW u yıkan ilk Türk oldugumu ögrendim arkadaslardan ))))))

Öyle ya da böyle herkes bisiler yapmaya calıstı, dedigim gibi can sıkmaya gerek yok. Keyfimize bakalım )

#ruswowyıkanilkTÜRK
    #HZZuLaN!!!!!

Tılsım şansızlığı olmuş...Canınız saolsun.Bu işler böledir,dünden iyi yarından kötüydünüz.Her geçen gün üstüne bir şeyler koyarak gideceksiniz.Hadi bakalım kolay gelsin

Alıntı WeissesFLeiscH kullanıcısından alıntı Mesajı göster

#ruswowyıkanilkTÜRK
    #HZZuLaN!!!!!

eline askerine sağlık tebrikler durmuş komtanım
    **
    Topuklu pitbull

Toplam 174 Sayfadan Sayfa 174 İlkİlk ... 74124164172173174