Toplam 214 Sayfadan Sayfa 186 İlkİlk ... 86136176184185186187188196 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2133 adet sonuctan sayfa basi 1,851 ile 1,860 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2016/2017 NAR birlikleri

Alıntı Ertugrul Ates kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Elleri kolları dert görmesin zaten bizim için sıkıntı yok son serverımızda bizler için oyun erken bitti ben silinen askere vs. acımam verilen emeğe ve zamana acırım sadece başka bir server olmayacak game over Üzüldüğüm bi nokta daha var oyun yönetimi yüzünden böyle çapsızlar türedi, kalite düştü bir de ona acıyorum işte
    bu yazını buraya ekleyelimde başka bir serverda bu nick i görürsek hatırlatırız derizki çelişkili bir kardeşimizdi

Uye Rutbesi
    Ertugrul Ates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Tzkman007 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Insanın kendinde olmayınca karşısındakinin de olmadığını düşünürmüş ne kadar askerin silindi baya bi açın var kullandığın kelimelere bakılırsa: )
    Çok askerim silindi hala gelemedim kendime geceleri kabus görüyorum
    S1 BARİKAT Reaksiyon, S1 NAR SpeciaLized, S9 NAR Reaksiyon - LODOS

Uye Rutbesi

Alıntı HANBİRLİKLERİ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    bu yazını buraya ekleyelimde başka bir serverda bu nick i görürsek hatırlatırız derizki çelişkili bir kardeşimizdi
    Görürsen hatırlatırsın canım Hadi sen şimdi boş serverında oynuna devam et

Elleri kolları dert görmesin zaten bizim için sıkıntı yok son serverımızda bizler için oyun erken bitti ben silinen askere vs. acımam verilen emeğe ve zamana acırım sadece başka bir server olmayacak game over Üzüldüğüm bi nokta daha var oyun yönetimi yüzünden böyle çapsızlar türedi, kalite düştü bir de ona acıyorum işte
    Ne kadar kaliteli olduğun kullandığın kelimelerden belli oyundaki çapinizda belli 10 kişi 1 hesap tebrikler ama sonuç ne güm admin vurdu ve gol oldu: )

Uye Rutbesi

Ne kadar kaliteli olduğun kullandığın kelimelerden belli oyundaki çapinizda belli 10 kişi 1 hesap tebrikler ama sonuç ne güm admin vurdu ve gol oldu: )
    Olmadığın server hakkında konuşmaya özellikle de "boş" konuşmaya ne kadar meraklısın sen ya Para falan mı veriyorlar size doğru söyleyin yoksa şakşakcılığı hobi olarak mı yapıyorsunuz

Görürsen hatırlatırsın canım Hadi sen şimdi boş serverında oynuna devam et
    ederim tabi kanka oh bütün tılsımlar benim hepsini ben kullanacam hepsini ben

Olmadığın server hakkında konuşmaya özellikle de "boş" konuşmaya ne kadar meraklısın sen ya Para falan mı veriyorlar size doğru söyleyin yoksa şakşakcılığı hobi olarak mı yapıyorsunuz
    Bizim parayla ilgili sorunumuz yok ama sanırım senin var altını kim alıyordu size ???malum okul harcligida bi yere kadar ++++++ serverda olmadigimi kim söyledi sayarım aldığıniz bütün multileri size altın alanı hatta kc de altını başkasına aldırip sonra hesabı silip s1 aktarmanı tebrikler kaliteli çocuk bu kalitede devam aman ayar kaçmasın senden kalitelisini kaldırmaz bu topraklar

Uye Rutbesi
    Birisi_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Siz hala duruyor musunuz?
    Görünenin arkasında ki görünmeyen varya haa işte o benim.
    S2:Birisi, s8:Ramses_xıı, S1:Refresh S8:Refresh

Alıntı Birisi_ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Siz hala duruyor musunuz?
    sorma
    kanka silecem diye diye bir silemediler ellam

Alıntı HANBİRLİKLERİ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Server 1 de birçok hesap hileli oyunu benimsedi kafalarına göre at koşturdular
    sonunda ne oldu admin konuya el attı verilmesi gereken cezaları verdi oyuncuların askerini sildi
    eee sonra ne oldu askeri silinen adamlar başladı yok admin haksız yok multihunter haksız bırakın bu işleri
    admininde multihunterinde ellerine sağlık çok güzel cezalar vermişler gerçekten
    bundan sonra benzer cezaları yemek istemeyen düzgün oyunu benimsesin kural ihlali yapmasın
    eee sonra ne oldu bu birlikler huraa hadi arkadaşlar hesap siliyoruz dediler
    peki adama sormazlarmı arkadaş sen kural ihlali yaparak bu güne kadar oynadın ama ben kural ihlali yapmadım emek verdim
    senin yüzünden ben neden sileceğim diye

kardeş sen s1 hakkında yorum yapma ne biliyorsun git ötede oyna , kimseye zorla silin edin diye birşey denilmedi birliklerde ally geçildi geçerli sebeb açıklandı multi kullanan kullanmayan herkez hak verdi silen sildi silmeyenleride farklı oluşum altında tekrar topladık güzel bir şekilde oyunumuza devam ediyoruz

kimsenin emeğini çöpe atmadık yani üstelik silmeyen adamlar bile silenlere hak verdi ancak emeklerine kıyamadıkları için serverda kaldılar bu 4 bölge içinde aynıdır ve s1 oyuncularının %90 ıda bu yazıma imzasını atar bilip bilmeden sallama artık yeter

He yani yine istediginiz gibi davransinlar yani iyide bu oyunda bi siz yoksunuz siz hiç utanmiyonuz mu o kadar insanın hakkını yemeye adminin keyfi ne zaman ister o zaman siler burdan sonraki serverda aynı hatayı yapmazsınız artık yoksa yine silinir
    dostum öyle saçma işmi olur sende milleti suçlucaksın diye iyice abarttın oyuncuların kabahatı 10 sa adminin multinin 100 dür

şuan ibretle baktığınız cof hzz asi vs vs aklıma gelmeyen bir sürü birliğin en kafa oyuncuları genel yönetimleri bir servera 20 hesap açmadan girmez kişi başı bu her serverda böyle bu şekilde biten serverlr biliyorum adminin ses çıkarmadığı bukadarda abartmayın bence

şöyle düşün bir hakem var maçta bir sürü penaltı oluyor faul oluyor takım 3-1 yenerken 90. dk durduyor macı 2 kırmızı veriyor yenen takıma karşı takımada 3 penaltı veriyor diyor kural ihlali yaptınız ve maç 3-4 bitiyor sen bu hakeme sövmezmisin o penaltının elin olduğu dakikalar nerdeydin şimdimi aklın başına geldi diye
    makevelie tarafından (21-03-2017 Saat 14:43) değiştirildi.
    KUMARBAZ HARİKASI
    Rihanna
    saw diesell
    & KARA BULUT

Toplam 214 Sayfadan Sayfa 186 İlkİlk ... 86136176184185186187188196 ... SonuncuSonuncu