Toplam 4 Sayfadan Sayfa 4 İlkİlk ... 234
Toplam 37 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 37 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: MÜFREZE Birlikleri WoW Veda Mesajı [Server 6]

Uye Rutbesi
    Birisi_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı wanlı kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Forumdada iyi mucadele etmedik mi
    aynen göz ardı edilemez
    Görünenin arkasında ki görünmeyen varya haa işte o benim.
    S2:Birisi, s8:Ramses_xıı, S1:Refresh S8:Refresh

Arşivi kurcalayamadım telden

Biryerlerde eze eze wow kurucaz demiştimde o yazı nerede acaba

MÜFREZE Ekibini canı gönülden tebrik ederim başladığımız gibi bitirdik denilen herşeyi yaptık verdiğimiz sözleri yerine getirdik. Ekibi ve yonetıcılerı tekrar tekrar tebrik ediyorum.

Ayrıca rekor üstüne rekorlar kıran oyuncularımızada teşekkür ediyorum. Gerçekten renk kattılar oyuna.. Özellikle gri bölgede cıkan ordular göz kamaştırıyor onca saldırıya onca savaşa rağmen guzel ordular rekorlar cıkmasıda ayrı bir ustalık işi..

Teşekkürler MÜFREZE.

The Order
    Onur

Banned Yasaklı Kullanıcı

MÜFREZE birliklerini kurdukları wowdan dolayı tebrik ederim son zamanlardaki en uzun süren sw lardan birini kazandılar sanırım yorucu bir süreç emeklerin karşılığı alındıysa ne mutlu tebrikler.

Alıntı TatarKralı kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Rekorlar kitabına işlenen rekorları görmek isteyenler için ;

T4.4 Normal Server Cermen- Tokmak Sallayan-Mancınık ve Vuruş Gücü Rekoru - Emperor of HZZ

T4.4 Normal Server Cermen- Toyton ve Koçbaşı Rekoru - SEK

T4.4 Normal Server Cermen- Balta Sallayan Rekoru - SEK

T4.4 Normal Server Roma- Mancınık Rekoru - Tercan

Buda Rekorlar Kitabına işlenmemiş ancak rekor olan diğer bir ordumuz, umarım yetkililer en kısa sürede gerekli işlemi yaparlar :

T4.4 Normal Server Galya- Mancınık ve Toytatın Şimşeği Rekoru - Galileo

Burada da, Rekorlar kitabına işlenmeyecek olsa dahi, Rekor diye tanımlayabileceğimiz,Gride, 4 bölge savaşının tam göbeğinde basılan, birbirinden güzel 2 muhteşem ordumuz var ;

Müfreze Ağalarının ordusu için tık.

Antoninanın ordusunu görmek için tık.

Bahsetmek istediğim diğer bir konu ise, resmi olarak böyle bir rekor bulunmamasına rağmen, oyuncu jargonunda rekor olan WoW defans puanımızdır. T4.4 Normal Serverlarda böyle bir skor, daha önce yoktur.

Savunmada en iyiler

Oyuncular Nüfus Köyler Puanlar
    1. truva atı 5186 8 39438422

Emeği geçen herkesi tebrik ederim .

MÜFREZE,
    ÖLÜLERİ SAY !

Edit : Galileo'nun raporu rekorlar kitabına eklenmiştir.
    yorucu ve bi o kadar da eglenceli serverın sonunda hakeden taraf wow kurmuş
    dostlarımı ayrı ayrı tbrk ederim ...
    emir kardeşimizinde dedigi gibi müfreze olarak dostlarımız oyunun her alanında ulaşabilecek max seviye de herşeyi fazlası ile yapmış artık fantazi olarak yapacak fazla bişey kalmamıştır die düşünüyorum

tüm alanlarda kırılan rekorlar ve bu orduları basan dostlarımızı ayrı ayrı tbrk ediyorum gerçekten basması ayrı beslemesi ayrı koruması ap ayrı zorlu bi süreç geçirmişlerdir emeklerine saglık

dip: sonunda koç rekoru muda egale ettiniz tbrk ederim
    ne diodu güven im (çiçihan) kütük herşeydir
    (AyhaN)
    THE COF

Uye Rutbesi

Alıntı TatarKralı kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Rekorlar kitabına işlenen rekorları görmek isteyenler için ;

T4.4 Normal Server Cermen- Tokmak Sallayan-Mancınık ve Vuruş Gücü Rekoru - Emperor of HZZ

T4.4 Normal Server Cermen- Toyton ve Koçbaşı Rekoru - SEK

T4.4 Normal Server Cermen- Balta Sallayan Rekoru - SEK

T4.4 Normal Server Roma- Mancınık Rekoru - Tercan

Buda Rekorlar Kitabına işlenmemiş ancak rekor olan diğer bir ordumuz, umarım yetkililer en kısa sürede gerekli işlemi yaparlar :

T4.4 Normal Server Galya- Mancınık ve Toytatın Şimşeği Rekoru - Galileo

Burada da, Rekorlar kitabına işlenmeyecek olsa dahi, Rekor diye tanımlayabileceğimiz,Gride, 4 bölge savaşının tam göbeğinde basılan, birbirinden güzel 2 muhteşem ordumuz var ;

Müfreze Ağalarının ordusu için tık.

Antoninanın ordusunu görmek için tık.

Bahsetmek istediğim diğer bir konu ise, resmi olarak böyle bir rekor bulunmamasına rağmen, oyuncu jargonunda rekor olan WoW defans puanımızdır. T4.4 Normal Serverlarda böyle bir skor, daha önce yoktur.

Savunmada en iyiler

Oyuncular Nüfus Köyler Puanlar
    1. truva atı 5186 8 39438422

Emeği geçen herkesi tebrik ederim .

MÜFREZE,
    ÖLÜLERİ SAY !

Edit : Galileo'nun raporu rekorlar kitabına eklenmiştir.

Bende Müfreze Ekibini tbk ederim özellikle SEK mansur kardeşimi son zamanları sıkıcı geçsede güzel biten bi server oldu
    NAR & MÜFREZE
    By X

Uye Rutbesi
    mnsr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tebriğini ileten tüm dostlara teşekkürler.

Müfreze ekibi olarak iyi işler çıkardık. Kırılma anı diyebileceğimiz birçok noktada oyuna tutunup kenetlenerek bu başarı elde edildi. Sıklaşan operasyonlar sonucunda bunalıp umutsuzluğa kapıldığımız zamanlar da oldu. Ama hepsinde de ateşleyen, güven veren ve elini taşın altına sokan birileri oldu. Bizler de hiçbir bahanenin ardına sığınmayarak son ana kadar mücadele etmekten kaçınmayınca birbirinden değerli ordular çıkarıp üstüne wowu kuran taraf olduk. Emek veren herkese teşekkür ediyorum.

SEK hesabı adına bölge içi savaşta çok aktif olmamıza rağmen sonrasında bir durgunluk yaşadık. Bölge içi operasyonlarda kullandığımız ve 160k kesim yaptığımız koç ordusunu şartlar gereği büyüttük. Aynı anda ikinci ordu olarak mancınık ordusuna da başladık. Tahıl tılsımına sahip olmadan 2 milyondan fazla tahıl tüketimi olan 2 rekor ordu basmak ve onu beslemek çok zahmetli oldu. Ama oyunun her döneminde bu yüke ortak olan birbirinden değerli dostlar sayesinde iki orduyu da besleyip hedefe ulaştırdık. Hepsine tek tek teşekkürü borç biliyorum.

Bu yorucu server sonrası süresiz dinlenme kararı aldım. Bazı şartlar oluşmadan oyuna dönmeyi düşünmüyorum.

Oynadığım süre boyunca tanıştığım, sohbet ettiğim, iyi hissettiren tüm dostlara kucak dolusu sevgiler, selamlar.

Hoşçakalın
    2 Gün 2 Rekor... Tık, Tık

mnsr, Styx, theZORBA, UTOPIA, ÖZEL_TİM, SEK

Alıntı mnsr kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Tebriğini ileten tüm dostlara teşekkürler.

Müfreze ekibi olarak iyi işler çıkardık. Kırılma anı diyebileceğimiz birçok noktada oyuna tutunup kenetlenerek bu başarı elde edildi. Sıklaşan operasyonlar sonucunda bunalıp umutsuzluğa kapıldığımız zamanlar da oldu. Ama hepsinde de ateşleyen, güven veren ve elini taşın altına sokan birileri oldu. Bizler de hiçbir bahanenin ardına sığınmayarak son ana kadar mücadele etmekten kaçınmayınca birbirinden değerli ordular çıkarıp üstüne wowu kuran taraf olduk. Emek veren herkese teşekkür ediyorum.

SEK hesabı adına bölge içi savaşta çok aktif olmamıza rağmen sonrasında bir durgunluk yaşadık. Bölge içi operasyonlarda kullandığımız ve 160k kesim yaptığımız koç ordusunu şartlar gereği büyüttük. Aynı anda ikinci ordu olarak mancınık ordusuna da başladık. Tahıl tılsımına sahip olmadan 2 milyondan fazla tahıl tüketimi olan 2 rekor ordu basmak ve onu beslemek çok zahmetli oldu. Ama oyunun her döneminde bu yüke ortak olan birbirinden değerli dostlar sayesinde iki orduyu da besleyip hedefe ulaştırdık. Hepsine tek tek teşekkürü borç biliyorum.

Bu yorucu server sonrası süresiz dinlenme kararı aldım. Bazı şartlar oluşmadan oyuna dönmeyi düşünmüyorum.

Oynadığım süre boyunca tanıştığım, sohbet ettiğim, iyi hissettiren tüm dostlara kucak dolusu sevgiler, selamlar.

Hoşçakalın
    Her zamanki gibi temiz iş cikardin tebrikler...
    iylik yapar gibi görünmeyin,iylik yapin görünmeyin!!!

Toplam 4 Sayfadan Sayfa 4 İlkİlk ... 234