Toplam 4 Sayfadan Sayfa 4 İlkİlk ... 234
Toplam 34 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 34 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ROA 2016 Oyun Dünyası Hakkında Görüşleriniz ( Geri Bildirim )

bundan sonra sadece ROA oynarım diyordum kendi kendime fakat sonraki serverlerde pushing koruması ve adam kayırmalar devam ederse emin olun kimse bu servere ayak basmaz

Bu yazıyı okuyan tüm adminlere sesleniyorum madem ROA serveri hakkında geri bildirim bekliyorsunuz alın size en baba geri bildirim;

Pushing sistemine ve multi hesaplara hep katlandık tamam dedik kapanır giderler lakin şu an ki RoA2x serverinde multihunterleriniz bazı birlik ve oyuncuların güdümü altına girmiştir. Yani serverde bildiğiniz torpil sistemi dönmektedir. Keyfi olarak hesap kitlemeler günlerce o hesabın yazdıklarına cevap dahi vermemeler. Her türlü pisliği yapan oyuncuları göstermelik biçimde 1 saat kilitleyip hemen geri açmalar. ÇOK PİSLENDİ SERVER ÇOOOK. Benim görüşüm ya bu RoA serverine bi çeki düzen verin ya da bir daha hiç RoA serveri açmayın

Saygılar...

Smod & Event Manager
    Forum Super Moderatoru

hayaligenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı enkay kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    bundan sonra sadece ROA oynarım diyordum kendi kendime fakat sonraki serverlerde pushing koruması ve adam kayırmalar devam ederse emin olun kimse bu servere ayak basmaz
    Alıntı enkay kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Bu yazıyı okuyan tüm adminlere sesleniyorum madem ROA serveri hakkında geri bildirim bekliyorsunuz alın size en baba geri bildirim;

Pushing sistemine ve multi hesaplara hep katlandık tamam dedik kapanır giderler lakin şu an ki RoA2x serverinde multihunterleriniz bazı birlik ve oyuncuların güdümü altına girmiştir. Yani serverde bildiğiniz torpil sistemi dönmektedir. Keyfi olarak hesap kitlemeler günlerce o hesabın yazdıklarına cevap dahi vermemeler. Her türlü pisliği yapan oyuncuları göstermelik biçimde 1 saat kilitleyip hemen geri açmalar. ÇOK PİSLENDİ SERVER ÇOOOK. Benim görüşüm ya bu RoA serverine bi çeki düzen verin ya da bir daha hiç RoA serveri açmayın

Saygılar...
    Merhaba;

Var mı elinizde kanıt ?

İyi Forumlar
    __нαуαℓιgєηc__
    $üρεƦ ʍøδαƦεтöƦ & ευεπт ʍαπαĝεƦ
    тяανιαη тєαм – тя

Alıntı Nicholai Hel kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Federal ajan hayali imdb 9.9 tür polisiye/dram.

Alıntı hayaligenc kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Merhaba;

Var mı elinizde kanıt ?

İyi Forumlar
    kanıt olmaması o suçun işlenmediği anlamına gelmez bunu sizde biliyorsunuz neyse üzerinden 15 gün geçtikten sonra cvp veriyorsunuz zaten benim sormak istediğim birşey var şu an devam eden RoA2x serveri tam olarak kaç gün devam edecek ben 100 gün olarak biliyordum fakat oyuncular arasında 140 gün süreceğine dair söylem var ?

Toplam 4 Sayfadan Sayfa 4 İlkİlk ... 234